Knihy
E-knihy
4,92 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Publikace pro zájemce o lidové tradice, výrobu a rukodělné techniky přináší popis technik pletení ze slámy názorným způsobem tak, aby se její základy mohl naučit každý. Obsahuje velmi krátký, ale zajímavý pohled do historie používání slámy (i v různých kulturách), popis užitkových i zvykoslovných výrobků a zejména rady a doporučení týkající se materiálů, postupů vlastního pletení, tvarů i příkladů a využití popsaných technik v profesionální i zájmové činnosti.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

-5 %
6,24 €

Vypredané

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
4,92 €

Okamžite na stiahnutie

Ďalšie
Kúpte spolu
Pletení ze slámy - Helena Šenfeldová
Scandalous: Šokující láska - L.J. Shen
13,82 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

5 hodnotení

3
1
0
0
1

Ján Rybár
3.3.2006
Pletenie ozdôb.
Mám tento titul zakúpený od Vášho kníhkupectva. Pokladám ho ako dobrú učebnú pomôcku pri pletení vianočných ozdôb. Vďaka tomuto titulu som sa však oboznámil ako sa volá neznámy košík, ktorý sme mali doma. A vďaka tomu, že som poznal jeho názov, mohol som sa na jarmokoch pýtať na žijúceho majstra, ktorý ma s technikou pletenia oboznámil. Ak sa nájde spoločný dialóg, čoskoro by sa mali korigovať nedostatky v košikárskaj literatúre formou web stránky, ktorá bude obsahovať pletenie z prútia od A do Z, slamy, šúpolia a možno aj iných techník. Budú tam komplet opisy výrobných postupov podľa techník. Od opálok po korbáče, slamené ozdoby, dožinkové vence ošatky, zo šúpolia zatiaľ len bábiky. Plus nejaké recepty. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pletení ze slámy - Helena Šenfeldová
Scandalous: Šokující láska - L.J. Shen
13,82 €

„Keď zbierame knihy, zbierame šťastie.“

Vincent Starrett