Knihy
E-knihy

Zdravá strava pre diabetikov a nielen pre nich

Chytrý sprievodca pre tých, ktorí potrebujú alebo musia žiť bez cukru

Vydavateľstvo
Computer Press, 2011

Autorka, ktorá sa už veľa rokov zaoberá problematikou diabetu, radí: „Ak chcete schudnúť, neodopierajte si všetko naraz. Prvý deň odsuňte z taniera jedno sústo, druhý deň dve sústa... Prečítajte si na rotopéde noviny. Ďalší deň skúste minútu šľapať...

Čítaj viac

6,40 €

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Autorka, ktorá sa už veľa rokov zaoberá problematikou diabetu, radí: „Ak chcete schudnúť, neodopierajte si všetko naraz. Prvý deň odsuňte z taniera jedno sústo, druhý deň dve sústa... Prečítajte si na rotopéde noviny. Ďalší deň skúste minútu šľapať. Ďalší deň dve minúty.“ Dozviete sa: ·Ako spoznáte, že ste ochoreli na cukrovku. ·Prečo je nadváha rizikovým faktorom pre vznik cukrovky a ako na ňu. ·Ako si upraviť jedálny lístok. ·Tipy a triky na pozvoľnú zmenu svojho životného štýlu. ·Vyše 120 chutných receptov na pokrmy takmer bez cukru. „Skúsená autorka Blanka Neoralová prístupnou formou hovorí o úskaliach racionálnej výživy, dostatočnej pohybovej aktivity a pravidelného denného režimu. Dodržiavanie týchto zásad je pri našom uponáhľanom životnom štýle náročné, ale nie nemožné, ako sa dočítate v tejto knihe a tí odvážnejší z vás aj zistia, že výsledky stoja za vynaložené úsilie.“ MUDr. Mgr. Sylvie Špitálníková, diabetologička Autorka je šéfredaktorkou českého časopisu DIAstyl a spoluautorkou knihy o diabete pre deti, ktorá bola v roku 2007 ocenená Ministerstvom kultúry.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zdravá strava pre diabetikov a nielen pre nich - Blanka Neoralová
Varíme diabetikom - Mária Štefáková
16,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
168
Hmotnosť
302 g
Rok vydania
2011
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Computer Press
Rozmer
167×225 mm
ISBN
9788025130155
Naše katalógové číslo
109335

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


Zdenka
13.8.2015
Sorry, ani jedna hviezdička...
Táto kniha má byť zrejme pre diabetikov, ktorí práve odhalili svoju chorobu. Snaží sa čitateľovi podsunúť, že to nie je až také zlé, recepty, ktoré sa "páčia". Lenže diabetes by mal byť konečne šokom pre nového diabetika, aby zmenil postoj k stravovaniu, diabetes je dostatočné varovanie.

Totálne iný prístup k svojej chorobe získate, ak si prečítate knihu "Činská studie", kde sú najnovšie vedecké poznatky. Konštatujem, že názov je zle zvolený, zavádzajúci, lebo to má s Čínou pramálo spoločné. Keby ma na túto knihu neupozornil známy, tak sa pri nej ani nezastavím. Za to som mu veľmi vďačná doteraz. Odporúčam ju aj diabetickým kapacitám, ktoré napísali túto knihu , alebo ju recenzovali.
Myslela som si totiž, že toho o výžive viem veľa, ale "Čínská studie" ma vyviedla z omylu.
Zmenila som stravovanie, lenže to rozhodnutie mi trvalo roky, roky zbytočnej bolesti a zhoršovania zdravotného stavu.
Takže "Zdravú stravu pre diabetikov" hádžem do papierového koša, lebo tu, kde žijem, triedime odpad:-)
Zdravú stravu pre diabetika si predstavujem inak.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zdravá strava pre diabetikov a nielen pre nich - Blanka Neoralová
Varíme diabetikom - Mária Štefáková
16,40 €

„Sú dva druhy geniálnych spisovateľov: tí, čo myslia, a tí, ktorí nútia premýšľať ostatných.“

Roux