Knihy
E-knihy

Krajkářství

Grada, 2004
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Grada, 2004

Téměř po sto letech vychází opět publikace, věnovaná paličkované krajce. Kromě základů techniky paličkování s názornými kresbami přináší rozsáhlý vzorník základních typů krajek i s podvinky. Kapitoly věnované historii shrnují u nás dosud nepublikované...

Čítaj viac

4,85 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Téměř po sto letech vychází opět publikace, věnovaná paličkované krajce. Kromě základů techniky paličkování s názornými kresbami přináší rozsáhlý vzorník základních typů krajek i s podvinky. Kapitoly věnované historii shrnují u nás dosud nepublikované údaje o vývoji krajky v Evropě i v českých zemích. Knihu doplňuje přehledný slovník s charakteristikami hlavních druhů krajek.

Upozornenie: Pri tomto titule nie je vo formáte PDF možné fulltextové vyhľadávanie, alebo nie je fulltextové vyhľadávanie plnohodnotné.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Krajkářství - Alena Vondrušková, Iva Prošková
Placebo Ja - Baja Dolce
13,85 €
Ušetríte 4,50 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

8 hodnotení

7
0
0
0
1

Andrea Kvasnicová
17.4.2009
No....
ten popis knihy moc nesedí, takmer 100 strán sa venuje rozsiahlemu popisu histórie čipky vo svete....cca 10 strín je popis techniky...a podľa popisu rozsiahly vzorník je asi 20 nákresov v podstate veľmi jednoduchých pásikových čipiek, z titulu som bola sklamaná .... ale ak si niekto chce počítať o histórii krajky tak môže po tomto titule siahnuť
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Krajkářství - Alena Vondrušková, Iva Prošková
Placebo Ja - Baja Dolce
13,85 €
Ušetríte 4,50 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth