Knihy
E-knihy
2,99 €

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

2,99 €

Viac o produkte

Milí Martinusáci, tentoraz sme pre vás pripravili niečo špeciálne! Jednu z najobľúbenejších hier na rozvoj pamäte a sústredenia – pexeso – určite poznáte! Ale až teraz vzniklo pexeso, ktoré je ako stvorené pre všetkých knihomoľov, knihomilov, jednoducho pre vás, našich Martinusákov!
Princíp pexesa vám určite nemusíme vysvetľovať, ale toto naše je predsa len tak trochu výnimočné. Na každej kartičke nájdete obálku a citát z našej/vašej obľúbenej knihy a úloha je jasná – nájsť jej dvojníka s rovnakou obálkou. Zahrajte si hru, ktorá nás baví už celé generácie a zároveň si budete môcť vychutnať tie najlepšie citáty z kníh, ktoré sú múdre, vtipné, prípadne nútiace k zamysleniu. Hra je samozrejme vhodná aj pre deti, pre ktoré to môže byť ďalší krôčik k láske ku knihám.

"Dobre vidíme iba srdcom. To, čo je podstatné, je pre oči neviditeľné." Antoine de Saint-Exupéry - Malý princ

"Som ja volajaká baronesa, aby som sedzel za takým stolíkom? S všetkým týmto buržoázným svinstvom do krbu! Pracujúci lud skoncuje s vykorisťovatelskými stolíkmi a nikto mu v tom nemože zabrániť!" Miloslav Švandrlík - Černí baroni

Jednoduchým rozstrihaním súboru 8 kariet sa môžete s celou rodinou pustiť do hry. Stačí poukladať jednotlivé karty vedľa seba a už len hľadať dva rovnaké obrázky. Kto získa najviac rovnakých kariet? Skvelá hra aj na zapamätanie autorov tých najobľúbenejších titulov, ktoré sme vám doteraz priniesli. :-)

Rozmer jednej hracej karty: 55 x 55 mm.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Knižné pexeso Martinus -
Albi ceruzka + Svet zvierat -
56,00 €
Ušetríte 1,98 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rozmery krabice
165×110 mm
Naše katalógové číslo
105668

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

Kúpte spolu
Knižné pexeso Martinus -
Albi ceruzka + Svet zvierat -
56,00 €
Ušetríte 1,98 €

„Kto sa chce stať vzdelaným, musí nad zlato vážiť si knihy.“

Komenský