Knihy
E-knihy

Stručný sprievodca: Google AdWords

Ako sa dostať na prvé miesto vo vyhľadávači Google a získať nových zákazníkov

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2011
Edícia
Open Mind

Ako sa dostať na prvé miesto vo vyhľadávači Google a získať nových zákazníkov. Stručný sprievodca ku Google AdWords je príručka pre každého, kto chce využiť internet ako zdroj príjmov a úspešne prezentovať svoje výrobky či služby...

Čítaj viac

4,99 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Môžete kúpiť aj v atraktívnej kolekcii za výhodnú cenu!

Ako sa dostať na prvé miesto vo vyhľadávači Google a získať nových zákazníkov. Stručný sprievodca ku Google AdWords je príručka pre každého, kto chce využiť internet ako zdroj príjmov a úspešne prezentovať svoje výrobky či služby. Prináša všetky základné informácie o podstate a tajomstvách reklamy, pri ktorej platíte za kliknutie. Prezrádza, čo a ako sa na internete najlepšie predáva a ponúka cenné rady na vytvorenie úspešnej online kampane. Obsahuje názorné prípadové štúdie využitia Google AdWords v praxi a odporúčania na vylepšenie základných obchodných praktík. Vďaka zrozumiteľnému štýlu, ktorým je kniha napísaná, poskytne aj menej technicky zdatnému čitateľovi základné informácie potrebné na úspešné využitie AdWords.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Martin
23.2.2015
Prehľadné, bez spamu, jednoducho a ľahko
Ano, obsah kližky nie je násilný a je zrozumiteľný.
Veľmi pozitívne hodním to, že v aplikácii Google Adwords, som naozaj našiel to, o čom autor písal a čo je pre nás potrebné.
Ďakujem.
Čítaj viac
Zuzana Danechová
18.6.2013
Zrozumiteľné pre každého
Odporúčam. Jednoducho, na rôznych príkladoch, ľahko, zrozumiteľne, netechnicky a bez chýb popísané presne to, čo potrebujete vedieť o Google Adwords. Knižku som si zakúpila, keď som potrebovala zmeniť už existujúce kampane a zaručene poskytla pohľad do fungovania GA.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth