Knihy
E-knihy

Svetlo na druhom brehu

Ikar, 2011
Vydavateľstvo
Ikar, 2011

Svojou prvou knihou Život po živote doktor Raymond Moody zmenil naše názory na smrť. Rozprávanie ľudí, ktorí prešli štádiom klinickej smrti a vrátili sa do života, ich opisy cesty tunelom a príbehy o stretnutí s ...

Čítaj viac

6,56 €

Bežná cena Bežne 6,90 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Ďalšie výskumné poznatky autora knihy Život po živote...

Svojou prvou knihou Život po živote doktor Raymond Moody zmenil naše názory na smrť. Rozprávanie ľudí, ktorí prešli štádiom klinickej smrti a vrátili sa do života, ich opisy cesty tunelom a príbehy o stretnutí s anjelskými bytosťami potvrdili existenciu života po smrti. Od vydania knihy Život po živote sa naňho nepretržite obracia množstvo ľudí, aby sa s ním podelili o nečakané zážitky, keď sa sami ocitli blízko smrti alebo keď zomrel niekto z ich blízkych. Dospelo bádanie o zážitku prahu smrti (ZPS) k vedeckému dôkazu, že jestvuje posmrtný život? Na tému posmrtného života k nijakému presvedčivejšiemu dôkazu ani nemožno dospieť. To však neznamená, že by sa tieto očividne jestvujúce zážitky nemali s úctou a záujmom skúmať.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
160
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2011
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ikar
Rozmer
130×210 mm
ISBN
9788055124605
Naše katalógové číslo
102437

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,9 / 5

8 hodnotení

7
1
0
0
0

Eva
11.3.2014
Svetlo na druhom brehu, Záblesk večnosti
Potešilo ma,že ponúkate ďaľšie tituly Raymonda Moodyho,čítala som Život po živote a veľmi som bola zvedavá na ďaľšie fundované poznatky.Oba tituly sú plné cenných poznatkov a cítiť,že sú to osobné postrehy určite
zasväteného autora.
Čítaj viac
Zuzana
20.1.2014
vynikajúce čítanie
Od tohto autora som čítala knihu Život po živote a oslovila ma natoľko, že som siahla aj po tejto a čítanie bolo naozaj vynikajúce. Odporúčam každému, koho zaujíma táto problematika a chce o nej vedieť viac.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Ľudia hovoria, že život je tá najúžasnejšia vec. Mňa viac baví čítať.“

Logan Pearsall Smith