Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Zuzana Pršová

Kniha je ten najkrajší dar ❤️ Nájdite si (znova) cestu ku knihám a vyberte si čítanie podľa svojho vkusu: krimi, ženské aj spoločenské romány, kúsky pre deti a mladých alebo zábavné aj populárno-náučné tituly.

Akciové tituly

Zbavte sa neporiadku s feng šuej - Karen Kingston
Ušetríte 0,56 €
-5%
11,39 €

Karen Kingstonová je uznávaná expertka na očistu priestoru a feng šuej. Rodená Angličanka, ktorá prežila dvadsať rokov na Bali, sa preslávila svojou knihou o zbavení sa nadbytočných vecí, vďaka čomu získame nielen priestor a čas, ale aj novú energiu... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Na jesennú nádielku kníh sa vždy veľmi tešíme! Vydavatelia vyťahujú svoje skvosty, čitatelia si vyberajú a nevedia, čo skôr čítať :) Aj my sme mali problém vybrať knihy do tohto jesenného LookBooku - je ich totiž tak veľa, že by zoznam kníh musel byť minimálne dvakrát taký dlhý. Veríme však, že aj v tomto výbere si každý nájde niečo pre seba a želáme vám už tradične viac času na čítanie :)

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

9
18.10.2019 22:22

Priznám sa vám, že aj keď námet na knihu bol dobrý, tématický nebol dobre zvládnutý a dotiahnutý do konca . Z dobrého námetu a napínavého deja autor vytvoril hrozný galimatiáš, v ktorom sa striedali informácie z blogu, ktoré v podstate prezradili hneď na začiatku celú pointu deja, s myšlienkami sestry postihnutej o pár rokov na to, priamo s dejom. Čitateľ mal neraz problém rozoznať postupnosť deja. Autor ako keby zabudol začiatok tých troch častí tvoriacich knihu označiť aspoň upozornením na prítomnosť, minulosť a blogové informácie. Ani priamy dej nie je bez chyby, je napísaný hrozne schematický s veľkým množstvom hluchých miest, v ktorých sa čítateľ často prestáva orientovať. Autor navyše to nezvládol ani žánrovo. Na horor je to málo desivé, na psychologický román slabé vykreslenie postáv a ich zmýšľania, na triller veľmi nudné a predvídavé. Dávam len 25%

Plusy - výber názvu, zaujímavý námet

Mínusy - nevýrazné postavy, nevýrazný psychologický popis hlavných hrdinov, nudné, chaos v striedaní prítomnosti a minulosti, zbytočné informácie z blogu, ktorý deju nijak nepomohli, nuda !!!!

Čítaj viac

9

Tento príbeh vo mne teda zostane ešte dlho, neskutočne srdcervúce, a to, že to bolo písané z pohľadu malého chlapca tomu dodalo ešte dojemnejší nádych. Len by som uvítala trochu viac strán, zdalo sa mi, že takým príbehom autor nemusel šetriť.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Daždivé dni by sa mali tráviť doma, so šálkou čaju a dobrou knihou.“

Bill Watterson