Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Hrubých kníh nikdy nie je dosť! Práve v tomto čase sa určite hodia. Vybrali sme pre vás tituly nad 500 strán, ktoré naozaj stojí za to si prečítať. Nájdete ich v tejto kolekcii.

Akciové tituly

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3

Filozofická duša zdravého blázna s nádychom filmušky a špetkou knihomoľa :)

Eva Bizovská napísala recenziu

07.04.2020 09:22

Zdeňka Pohlreich: Zprávy z nitra
Krásna kniha, ktorú napísal sám život s pomocou Zdenky :-) Ide hlavne o silu skutočného príbehu tejto výnimočnej, no zároveň obyčajnej ženy. Preto niekoho namotivuje, iného pohladí na duši alebo aj dodá silu bojovať s ťažkou chorobou, akou je rakovina. Inšpiratívna pre hocikoho, kto sa zamýšľa nad duchovným životom a inklinuje aj k východnej medicíne, či filozofii.

Čítaj viac

4

No. Pasazier 23 nasadil latku velmi vysoko. Pacient je stvrta kniha v poradi od Fitzeka ktoru som citala a teda na pasaziera sa nechyta, hold, mam uz od autora prehnane vysoke ocakavania :). Prvych asi 150 stan bolo takych nemastnych neslanych, potom sa dej krasne rozbehol ale v poslednej stvrtine knihy uz bol celkom predvidatelny. Kniha sa aj napriek tomu citala velmi dobre, je to taka jednohubka na nedelne popoludnie. Celkovo sa ma pacila, autora urcite odporucam.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Kto sa chce stať vzdelaným, musí nad zlato vážiť si knihy.“

Komenský