Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Zuzana Pršová

Nežná revolúcia nie je len spomienka, je to tiež lekcia, z ktorej naďalej čerpáme inšpiráciu. Vybrali sme pre vás niekoľko kníh o udalostiach, ktoré viedli k Novembru 1989, ale aj o tom, kam smerovali naše prvé slobodné kroky. Veríme, že zaujmú tých, ktorí si tie roky pamätajú z vlastnej skúsenosti, i tých, ktorí o činoch generácie rodičov a starých rodičov vedia len z rozprávania.

Akciové tituly

La Veganista - Nicole Just
Ušetríte 10,90 €
  • Nicole Just
-61%
7,00 €

La Veganista žije v Berlíne. Jej starý otec bol mäsiar, a keď sa jej raz spýtal, čo vlastne môžu vegáni jesť, odpovedala: „Je toho tak veľa, že som dokonca napísala kuchársku knihu!“ Jedlá, ktoré la Veganista v knihe prezentuje, sú jednoduché... Čítať viac 

Vyberá Juraj Šlesar

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

8

Tešila som sa na pokračovanie príbehu. Autorka nesklamala, kniha bola výborná prečítala som ju za jeden večer, ale nebola až taká super ako prvá časť. Niektoré situácie boli opísané veľmi krátko, rýchlo, čo mi trošku chýbalo. Chcelo by to pár stránok naviac.

Čítaj viac

4

Musim povedat, ze tato omalovanka ma dost sklamala. Obsahuje vyfarbene obrazky, niektorym chyba velmi mala nevyfarbena cast alebo niektorym treba dokreslit veci (dazdove kvapky, bodky na jahodu...) podla zadania. Podla mna je vhodna skor pre vacsie deti. Uz by som ju viac nekupila.

Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth