Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Zuzana Pršová

Kniha je ten najkrajší dar ❤️ Nájdite si (znova) cestu ku knihám a vyberte si čítanie podľa svojho vkusu: krimi, ženské aj spoločenské romány, kúsky pre deti a mladých alebo zábavné aj populárno-náučné tituly.

Akciové tituly

Zbavte sa neporiadku s feng šuej - Karen Kingston
Ušetríte 0,56 €
-5%
11,39 €

Karen Kingstonová je uznávaná expertka na očistu priestoru a feng šuej. Rodená Angličanka, ktorá prežila dvadsať rokov na Bali, sa preslávila svojou knihou o zbavení sa nadbytočných vecí, vďaka čomu získame nielen priestor a čas, ale aj novú energiu... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Na jesennú nádielku kníh sa vždy veľmi tešíme! Vydavatelia vyťahujú svoje skvosty, čitatelia si vyberajú a nevedia, čo skôr čítať :) Aj my sme mali problém vybrať knihy do tohto jesenného LookBooku - je ich totiž tak veľa, že by zoznam kníh musel byť minimálne dvakrát taký dlhý. Veríme však, že aj v tomto výbere si každý nájde niečo pre seba a želáme vám už tradične viac času na čítanie :)

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

9
9

Som ozajstný knihomoľ. Čítam skoro každý deň. Ročne prečítam 40- 50 kníh. Sledujem stránku Martinusu, čo nové vyšlo a čo by sa oplatilo prečítať. Vždy si tam niečo nájdem. Do knižnice sa mi už knihy nezmestili, preto som prepadla e-knihám. Je to praktické a mám celú knižnicu vždy u seba.

Denisa Podhorová napísala recenziu

19.10.2019 19:46

Mám veľmi rada knihy Irvina D. Yaloma, sú pre mňa veľmi poučné. Aj v tejto knihe rozoberá niekoľko svojich pacientov a ich príbehy. Čitateľ sa cíti ako na terapii. Myslím, že z každého príbehu si viem niečo premietnuť do svojho života. Čítala som už 3 jeho knihy a chystám sa na ďalšie.

Čítaj viac

6

Výborná kniha. Pôvodne sme prvú knihu kupovali synovcovi k 2. narodeninám no synovi (tiež 2 roky) sa tak páčila, že sme museli kúpiť ďalšiu! Krásne ilustrácie a kniha sa pri fantázii rodiča aj dieťaťa dá čítať miliónkrát!

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Kniha človeka buď vytvorí, alebo ho zničí.“

Lev Nikolajevič Tolstoj