Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Zuzana Pršová

Súčasné autorky sa už dávno nevenujú len romantickým námetom. Miesto toho sa sústreďujú na aktuálne, často pálčivé témy, prinášajú nové pohľady a vlastnú invenciu. Skvelých kníh máme mnoho, ale pripravili sme si pre vás výber nových zaujímavých knižných titulov od autoriek, ktoré by ste určite nemali prehliadnuť.

Akciové tituly

O nezvyčajných ľuďoch a písacích strojoch - Tom Hanks
Ušetríte 3,46 €
-25%
10,53 €

Hektická, pofidérna sexuálna aféra medzi dvoma najlepšími priateľmi. Veterán z druhej svetovej vojny, ktorý zápasí nielen s fyzickými, ale aj emocionálnymi jazvami. Druhotriedny herec náhle pohltený slávou. Mladý surfer, ktorý narazil na otcov tajný... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás jarné novinky, ktoré by nemali chýbať vo vašej domácej knižnici.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4

Príbeh o dospievajúcom chlapcovi v komplikovanom rodinnom prostredí, k tomu otec beloch, matka černoška, drogy, väzenie, nadprirodzené schopnosti ... dobrý základ pre pútavé čítanie. Páči sa mi, že udalosti sú popísané zo strany chlapca, aj zo strany matky. Odporúčam.

Čítaj viac

6
6

Hra o tróny - George R.R. Martin
Práve čítam
Hra o tróny

Som mamičkou troch malých detí, preto nie je veľmi toho času na čítanie, ale keď sa dá a mám práve mániu na knihy, tak čítam ako besná. Odjakživa som však knihy milovala, bývala som totálna a typická knihomoľka a zatiaľ sa nám darí úspešne viesť ku knihám aj deti. Milujem hlavne rôzne dystoptické romány, young adult žánre, ale rovnako ma zaujímajú aj cestopisy alebo rôzne šialené krimi. Myslím, že som prečítala už tisíce kníh a rozhodne v tomto trende nehodlám poľaviť :-) Mojím snom je založiť knižný klub v našom meste, keďže tu nič také nemáme. Uvidíme, čo život prinesie :-)

Simona Macháčková napísala recenziu

18.08.2019 20:47

Knihu som citala bez toho,aby som si uvedomila,ze ide o druhy diel trilogie. Napriek tomu sa mi velmi pacila a zrejme si precitam aj prvy diel. Celkovo to bolo velmi vtipne,pacilo sa mi,ze sa riesili velmi vazne temy a zaroven sa tam preplietali aj tie romanticke( tinedzerske) sceny. Musim povedat,ze sa uz neviem dockat tretieho dielu. Urcite odporucam,jedna z tych lepsich young adult knih;)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Absyntovky

moje najobľúbenejšie

„Knihy sú najväčším bohatstvom sveta, najkrajším dedičstvom pokolení a národov.“

Henry David Thoreau