Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Monika Záborská

Aj vy máte takú úchylku, že radi čítate o tom, kde sa práve nachádzate? Práve pre vás sme pripravili výber čítania na dovolenky, ktorých hlavnou témou je more, pláž, opaľovanie... A ako inak, než v spoločnosti e-kníh si ich vychutnať viac.

Akciové tituly

Serafína a roztrieštené srdce - Robert Beatty
Ušetríte 3,71 €
-30%
8,78 €

Serafína sa zobudí sa v nevysvetliteľnej tme, na tele má jazvy z neúprosného boja a onedlho zistí, že život v Biltmore sa nepredstaviteľne zmenil. Zdá sa, že všade naokolo sú nepriatelia, no ešte väčšmi ju prekvapí to, čo robia jej starí... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás jarné novinky, ktoré by nemali chýbať vo vašej domácej knižnici.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

1

Dominik Dán je už dávno zárukou kvalitného čítania. Nie, nejde o mimoriadne ťažké čítanie, nie je to Dostojevskij, ale o to nejde. Každý píše to, čo vie a Dán sa v téme o ktorej píše perfektne vyzná a skvele ju dokáže napísať. Do toho príde dej, osvedčené postavy a naozaj skvelá kniha vo svojom žánre je na svete. Nekvalitu dávno pochoval zaživa, pravdepodobne ešte predtým, než začal knihy vydávať, lebo aj táto posledná, rovnako ako prvá, si drží vysoký stupeň napätia, logického deja a čo je pre tento žáner nie úplne typické - veľa humoru. Nebudem prezrádzať dej, nech si každý užije prekvapenia sám, kniha za to naozaj stojí.

Čítaj viac

7
25.08.2019 00:07

Ak by mal niekto záujem predať túto už roky NEDOSTUPNÚ knihu, mám veľký záujem. Nech sa páči, kľudne sa ozvite. Ďakujem :)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Česká próza

Moje top teen fantasy

„Celý svoj život sa pokúšam naučiť čítať, vidieť, počuť a – písať.“

Carl Sandberg