Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Hrubých kníh nikdy nie je dosť! Práve v tomto čase sa určite hodia. Vybrali sme pre vás tituly nad 500 strán, ktoré naozaj stojí za to si prečítať. Nájdete ich v tejto kolekcii.

Akciové tituly

Leviatan a iné prózy - Joseph Roth
Ušetríte 2,95 €
-30%
7,00 €

Tri novely Josepha Rotha, predstavené v tejto knihe, vychádzajú v slovenčine prvýkrát. Ich spoločnou črtou sú isté nadčasové morálne posolstvá, ktoré sa autor snažil sprostredkovať. V prvej novele ešte cítiť vplyv smeru „nová vecnosť“, tento náhlivý... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4

Siddhártha je jedna z najkrajších kníh, aké som kedy čítala. Možno musíte byť v určitej fáze svojho života, aby sa vás naozaj hlboko dotkla, no ak to tak je, určite si ju zapamätáte navždy.

Čítaj viac

14

Ideálna kniha pre niekoho, kto s vojenskou históriou len začína. Väčšinu jednotlivých strán zaberajú veľké fotografie. Textu je tu ale taktiež dosť nato, aby sa z neho čitateľ dozvedel o danej bitke všetko podstatné.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Niektoré knihy sú nezaslúžene zabudnuté, žiadna však nie je zapamätaná nezaslúžene.“

W. H. Auden