Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Patrik Kondáš

Mesiac jún je celosvetovo vyhlásený za oficiálny Pride Month. Sme presvedčení, že žiadnej diskusii nemôže uškodiť, keď sa začne čítaním kníh, lebo je to prvý krok k porozumeniu. Preto sme pre tých z vás, ktorí majú chuť k tejto otázke pristúpiť s otvorenou hlavou, pripravili kolekciu kníh s LGBTI tematikou. Či už sa do nich pustíte alebo nie, rešpektujme sa a buďme na seba navzájom dobrí.

Akciové tituly

Bež rýchlo, jedz pomaly - Shalane Flanagan, Elyse Kopecky
Ušetríte 16,90 €
  • Shalane Flanagan
  • Elyse Kopecky
-85%
3,00 €

Lahodné recepty plné energie od olympijskej maratónkyne patriacej k svetovej špičke a od šéfkuchárky v oblasti zdravej výživy. Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás jarné novinky, ktoré by nemali chýbať vo vašej domácej knižnici.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4

Asi najkrajšia kniha akú som kedy videla. Strany sú zvonka pozlátené a celé toto vydanie je proste úžasné. Ale to čo je vnútri je ešte lepšie. Milujem túto knihu.

Čítaj viac

3
3

Vďaka môjmu blogu www.drominickacita.sk sa snažím ukázať, že čítať sa dá aj na materskej.

Dominika Štefčíkova napísala recenziu

17.07.2019 16:10

Námet knihy bol veľmi dobrý. Čítala som už veľa kníh s témou holokaustu, ale zatiaľ v žiadnej nebol spomínaný osviečimský orchester. Kniha nie je písaná ako skutočný príbeh, ale určite poznatky autorky siahajú do skutočnej histórie. Pripravte sa na dojímavý príbeh, kde dominuje láska, nádej a odhodlanie prežiť. Navyše má kniha prekrásnu obálku. Ak teda radi čítate príbehy z druhej svetovej vojny, tak sa vám bude páčiť aj kniha Motýľ a husle. Dokonca je vhodná aj pre čitateľky, ktoré majú akýsi strach čítať tento typ literatúry.

Čítaj viac

„Knižnica je nemocnicou pre dušu.“

Anonym