Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Akciové tituly

Tri sestry - Táňa Keleová-Vasilková
Ušetríte 6,41 €
  • Táňa Keleová-Vasilková
-50%
6,49 €

Viera je učiteľka. Má rada svoju prácu, rodinu. Len dcéra Liv dospieva akosi prirýchlo. Lucia je matka dvoch malých chlapcov, ktorí potrebujú veľa lásky a pozornosti. V manželovi Tomášovi však oporu nenachádza... Čítať viac 

Vyberá Juraj Šlesar

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

1
1

I v dnešnom svete informačných technológií mám rada knihy, ktoré sú pre mňa zdrojom informácií, zábavy a potravy ducha.

Alena Karasová napísala recenziu

22.11.2019 01:42

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Dnes je na trhu vela kníh o tomto umelcovi, táto je milou spomienkou na jeho život a úspechy. Pripravujem ju ako
vianočný darček pre moju sestru

Čítaj viac

14

Túto jeseň je to už druhá kniha s tematikou talianskej mafie, ktorá sa mi dostala do rúk, avšak v popredí tohto príbehu nestojí mafia ako taká, ale vzťah dvoch ľudí - muža a ešte takmer teenagerky z dvoch rôznych svetov. Ona - mafiánska “princezná” s vopred nalinkovaným životom a on - pomstychtivý senátor, ktorý si zaumienil zničiť “Rodinu” - mafiánsky syndikát v Chicagu.
Ide v podstate o romantický príbeh, ktorý ako inak končí happy endom a je prešpikovaný erotikou. Je to príbeh, pri ktorom sa nebudete nudiť a pri ktorom sa vrátite do čias, kedy každá Popoluška našla svojho vysnívaného princa.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev