The Siege and Storm - Leigh Bardugo
The Siege and Storm
9,64 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

The Siege and Storm

Vydavateľstvo
Orion, 2014
2. diel série
The Grisha Trilogy

Ďalšie formáty

Kniha
od 10,95 €

Enter the Grishaverse with Book Two of the Shadow and Bone Trilogy by the number one New York Times-bestselling author of Six of Crows and Crooked Kingdom. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Soldier...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

9,64 €

Vypredané, sú však dostupné iné vydania.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Enter the Grishaverse with Book Two of the Shadow and Bone Trilogy by the number one New York Times-bestselling author of Six of Crows and Crooked Kingdom. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Soldier. Summoner. Saint. Alina Starkov's power has grown, but not without a price. She is the Sun Summoner - hunted across the True Sea, haunted by the lives she took on the Shadow Fold. But she and Mal can't outrun their enemies for long. The Darkling is more determined than ever to claim Alina's magic and use it to take the Ravkan throne. With nowhere else to turn, Alina enlists the help of an infamous privateer and sets out to lead the Grisha army. But as the truth of Alina's destiny unfolds, she slips deeper into the Darkling's deadly game of forbidden magic, and further away from her humanity. To save her country, Alina will have to choose between her power and the love she thought would always be her shelter. No victory can come without sacrifice - and only she can face the oncoming storm.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha brožovaná väzba, Český jazyk, Nakladatelství Fragment, 2021
Na sklade
13,99 €

Na sklade, posielame ihneď

Kniha brožovaná väzba, Anglický jazyk, Orion, 2018
Na sklade
10,95 €

Na sklade, posielame ihneď

Kniha brožovaná väzba, Slovenský jazyk, Slovart, 2020
-5 %
12,34 €

Posielame do troch dní

Kniha brožovaná väzba, Nemecký jazyk, Knaur Taschenbuch Verlag, 2020
-3 %
18,45 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Kniha pevná väzba s prebalom, Český jazyk, Nakladatelství Fragment, 2017

Vypredané

Kniha brožovaná väzba, Anglický jazyk, Orion, 2014

Vypredané

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
416
Väzba
brožovaná väzba
ISBN
9781780621708
Rok vydania
2014
Vekové odporúčanie
6-11
Naše katalógové číslo
288309
Jazyk
anglický
2. diel série
The Grisha Trilogy
Vydavateľstvo
Orion

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

83 hodnotení

46
23
11
1
0

24
16.8.2020
Opäť skvelá
Ak by som povedala, že táto kniha je príjemné víkendové čítanie, tak by som klamala až by sa hory zelenali. Je to hotový adrenalínový bungee-jamping! V prvej tretine strieda jedna akcia druhú tak, že za tých pár strán, kde sa akože ”nič” nedeje, nemáte ani šancu vydýchať sa a pripraviť sa na ďalšiu šialenú akciu. Dej je plný zvratov a popravde, nemala som tušenia, ako sa ktoré dobrodružstvo vyvinie. Teraz asi zniem ako teenagerka chrliaca jeden superlatív za druhým, ale od slintajúceho bernardína ma delila naozaj iba tenká čiara.
V ďalšej časti knihy autorka zachádza viac do politiky a mocenskej dynamiky sveta. Dej sa spomalí a konečne si môžete utrieť spotené dlane a zhlboka sa nadýchnuť. Tu sa ukáže, že bez dôkladného plánovania nie je žiadna výhra ľahká a že baženie po moci a ľudská hlúposť idú ruka v ruke a takmer nikdy to neskončí dobre.
Čítaj viac
Barbora
18.5.2020
Recenzia
Tento diel ma bavil o čosi viac, pretože sa tam objavil Nikolaj a pomaly zatieňoval Temnyja. Opäť som bola prekvapená, čo všetko autorka vymyslela. Bolo to fakt super, sama som netušila, čo sa bude diať alebo čo mám očakávať. Čítaj viac
10
4.3.2020
NisusNisus upravitdnes
Pre mňa osobne to bol menej uspokojivý diel a to hlavne z dôvodu absencie Temnyja vo väčšine knihy. Ďalším dôvodom bol Mal, ktorý sa veľmi často správal ako sebestredný kretén. Okrem putovania na začiatku knihy nevedel čo má robiť a neurobil vôbec nič. Zato Nikolaj, ten to vedel presne, ja som ho zbožňovala od prvého momentu a som rada, že dostal priestor v aj ďalších knihách. Alina občas ukňouraná ale ja jej fandím. Opäť tu bolo dosť akcie a napätia, hlavne teda v prvej a tretej tretine knihy. Pribudli nové postavy, prostredie a nové stvory. Celkom fajn knižka, ktorú chcete dočítať.
Čítaj viac
16.1.2020
Pekný deň,
hoci presné plány vydavateľstva Slovart nateraz nepoznáme, veríme, že čoskoro sa budete môcť začítať aj do slovenského prekladu tohoto dielu. :) (Odporúčame preto využiť sledovať slovenskú sériu Griša na našej stránke - na https://www.martinus.sk/seria/grisa a keď jej ďalší diel pribudne do našej ponuky, obdržíte od nás o tom e-mail.) :)
Čítaj viac
Lyn von Nightlight
30.4.2018
Celkom fajn
Ak sa vám páčila Vrania šestka, určite dajte šancu aj tejto sérii. Dvojka netrpela typickým syndrómom druhých dielov a aj keď to nie je veľdielo, určite stojí za prečítanie. Ak nič iné, je tam Nikolaj. Už len kvôli nemu si to musíte prečítať. Čítaj viac
Marcela
9.11.2017
Skvěla kniha,je čtiva a já ji přečetla jedním dechem,už se těším na třetí závěrečný díl:) Jinak konečně dobrá spisovatelka,která píše můj žánr,doopravdy doporučuji tuto knihu . Pokud ji ještě nemáte, tak neváhejte a kupte,samozřejmě i první díl této úžasné trilogie...... Čítaj viac

Čítaj viac

„Vlastnou univerzitou našich dní je zbierka kníh.“

Th. Carlyle