Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Malá doba ľadová - Tamara Šimončíková Heribanová
Ušetríte 5,90 €
  • Tamara Šimončíková Heribanová
-60%
4,00 €

Tamara Heribanová sa v knižke Malá doba ľadová s nevšedným espritom, sviežim humorom a ľahkou bezprostrednosťou vyjadruje k pálčivým problémom mladej generácie. V centre jej rozprávania sa ocitla láska ako niečo, čo korunuje celé bytie človeka... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

1
1

Som mamička inak obdarene ho dieťatka. Knihy mi dokážu trosku zabudnúť na problémy.

Kristina Vaskova napísala recenziu

14.08.2020 23:00

Knihu som bohužiaľ nedocitala aj keď som sa k nej viackrát vrátila bohužiaľ ma táto kniha nebavila a myslím ze prvý krát som oľutovala že som si knihu kúpila. ??????? Na začiatku ja sa javilo že by to mohla byť fajn oddychovka ale bohužiaľ nie.

Čítaj viac

1
1

Som mamička inak obdarene ho dieťatka. Knihy mi dokážu trosku zabudnúť na problémy.

Kristina Vaskova napísala recenziu

14.08.2020 22:40

Elle Kennedy zase nesklamala. Knihu som prečítala za jeden večer. Autorka vie vždy čo napísať ????. Kniha sa čítala ľahko a už teraz sa teším na ďalšiu knihu od autorky. Maggi hlavná hrdinka mi prišla dosť komplikovaná. A Ben ten si ma získal už hneď.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Čítanie knihy je neustály dialóg, pri ktorom nás kniha oslovuje a naša duša jej odpovedá.“

André Maurois