Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

2

Prijemna jednohubka. Doba v ktorej zijeme, vsak pohlad na tuto knihu meni oproti pohladu, aky na nu mali ludia v case jej vzniku. To, co ludi kedysi sokovalo a co u nich vyvolavalo burlive reakcie, teraz vacsinu z nas uz tak velmi neohromi. No stale je to putave citanie. I liked it.

Čítaj viac

2

Pribehy troch zien z troch roznych svetov samo o sebe boli putave a plne emocii, ale to ich "svatokradezne spletenie do jedneho vrkoca" mne osobne nesadlo.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Najprv čítaj dobré knihy, lebo inak sa k nim možno nikdy nedostaneš.“

Henry David Thoreau