Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

9
9

Uzol - Dominik Dán
Práve čítam
Uzol

Športovkyňa, zdravotníčka, milovníčka vedy a hôr.

Lýdia Molnárová napísala recenziu

03.08.2020 11:40

Krásna, ilustrovaná kniha, ktorá zobrazuje tradície a zvyky v slovenských rodinách počas celého roku. Pokiaľ sa zaujímate o to ako žili kedysi slovenské rodiny, tak tato kniha je niečo pre vás.

Čítaj viac

5
03.08.2020 10:55

Kniha je výborne napísaná, dobre sa číta a je veľmi podnetná. Pri čítaní som si veľa vecí uvedomila a začala robiť inak. Odporučila by som ju každému budúcemu rodičovi

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Marek Dzurilla

Môj wishlist


„Sú knihy z ktorých sa o všetkom dozviete, ale nič nepochopíte.“

Johann Wolfgang Von Goethe