Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

15

Kniha ma dostala. To bolo teda ,,počteníčko" Zabivila som sa, zasmiala. Dokonale som si prei knihe oddýchla. Autori ma potešili a splnili moje očakávania. Odporúčam prečítať

Čítaj viac

3

Prijemna jednohubka. Doba v ktorej zijeme, vsak pohlad na tuto knihu meni oproti pohladu, aky na nu mali ludia v case jej vzniku. To, co ludi kedysi sokovalo a co u nich vyvolavalo burlive reakcie, teraz vacsinu z nas uz tak velmi neohromi. No stale je to putave citanie. I liked it.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Kniha, ktorá nestojí za druhé prečítanie, obyčajne nestojí ani za to prvé.“

F. Vymazal