Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

11

Moja dcéra má rada knihy a hoci je kniha vizuálne pekná, je pre ňu ako 1 ročnú už nezaujímavá. Čiže skôr možno vhodné pre menšie deti alebo také, ktoré nepozerajú knihy každý deň.

Čítaj viac

11

Kniha je spravená očarujúco a zaujímavo. Príjemné a jednoduché čítanie spolu s kreatívne spravenými otváravými okienkami podnecuje detskú zvedavosť a učí ich nové veci. Deťom sa to jednoducho musí páčiť.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Sú knihy z ktorých sa o všetkom dozviete, ale nič nepochopíte.“

Johann Wolfgang Von Goethe