Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2020.

Akciové tituly

Podivuhodná kniha, ktorá vyčistila more - Beatrix Zaťková
Ušetríte 5,90 €
-54 %
5,00 €

Čo by ste povedali na to, keby sa k vám nevysvetliteľným spôsobom dostala podivuhodná kniha schopná zmeniť od základov váš život? Štyri príbehy. štyroch ľudí. Odohrávajúce sa počas štyroch ročných období - štyri priamky stretajúce sa v jednom bode... Čítať viac 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

15.01.2021 23:59

Táto kniha je ako zabaliť sa počas sychravého dňa do teplej deky. Na duši vám z nej ostane krásno. Tereza zachytáva zážitky zo svojich ciest a dopĺňa ich nádhernými fotkami, zároveň je to ale výpoveď o jej najvnútornejších pocitoch, prežívaní, radosti zo života a predovšetkým láske v rôznych podobách. Autentické, poetické, občas melancholické. A všetky tie emócie presiaknu počas čítania aj do vás. Je to kniha, ku ktorej sa určite vrátim opakovane. Potešiť sa, poučiť sa, snívať. :-)

Čítaj viac

1
1

Knihy sú najtichším a najstálejším priateľom. Sú najprístupnejším a najmúdrejším poradcom a najtrpezlivejším učiteľom. Niektoré knihy stačí ochutnať, iné prehltnúť, iba niekoľko málo je hodných prežutia a trávenia. Pri niektorých knihách si stačí pozrieť iba jej časť, niektoré stačí preletieť, a niekoľko málo treba prečítať starostlivo s plnou pozornosťou (Francis Bacon)

Roderika Detvanova napísala recenziu

15.01.2021 22:59

Tato kniha ma sklamala. Na kazdej druhej strane sa pisalo ako piju kavu, dej bol zdlhavy, prilis dlhe nezazivne monology. Nemozem odporucat.

Čítaj viac

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“