Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Xmas
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Akciové tituly

Snehová kráľovná - Hans Christian Andersen, Manuela Andreani (ilustrácie)
Ušetríte 0,61 €
  • Hans Christian Andersen
-5%
12,29 €

Všetko kúzlo jednej z najobľúbenejších rozprávok Hansa Christiana Andersena ožilo na týchto stránkach prekrásnymi ilustráciami Manuely Andreani... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

1

Kniha hodna nametu na film. Absolutne fantasticky spracovany dej, ktory vas nutit citat dalej. Pani Hajdukova je spisovatelka s velkym S. Nadherna kniha, ktora navzdy ostane v mojom srdci.

Čítaj viac

8

Nejsem typická dívka. Utíkala jsem tak dlouho od vzpomínek, které mě pronásledovaly, až se deprese stala mou jedinou společnicí.
Za mňa je to jedna veľmi pekná, citlivá kniha. Od spisovateľky som uz čítala viacero kníh ale táto mi prišla tak pekne napísaná, bez zbytočných vulgarnosti, aj vtipná hoci téma je sama o sebe ťašia ale tým humorom to trochu odlahcila. Odporúčam

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Človeka možno poznať podľa kníh, ktoré číta.“

Samuel Smiles