Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2020.

Akciové tituly

Podivuhodná kniha, ktorá vyčistila more - Beatrix Zaťková
Ušetríte 5,90 €
-54 %
5,00 €

Čo by ste povedali na to, keby sa k vám nevysvetliteľným spôsobom dostala podivuhodná kniha schopná zmeniť od základov váš život? Štyri príbehy. štyroch ľudí. Odohrávajúce sa počas štyroch ročných období - štyri priamky stretajúce sa v jednom bode... Čítať viac 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

6

Priznávam, som mierne sklamaná. Čakala som niečo na štýl Harariho Sapiens, ale čo už, Harari je len jeden.
Kniha je zaujímava, to určite. Dosť zameraná na psychológiu, takže pre všetkých, ktorých táto disciplína zaujíma, to bude určite skvelé čitanie. Mňa to úplne neoslovilo.
Mala som pocit, že autor vyslovene hľadá, aby mohol čitateľovi ukázať, že má pravdu a vnucuje svoje názory.
Ešte mi nedá nespomenúť, že je to celé až fantasticky optimistické . Akoby sme mali len dve možnosti - čierna a biela, nič medzi tým.

Čítaj viac

6

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Veľmi som sa bála siahnuť po knihe tohto žánru od slovenského spisovateľa, nakoľko s dvoma predošlými nemám dobre skúsenosti. Ale ako sa vraví, do tretice všetko dobre a tato spisovateľka dala vysoko latku a milo má prekvapila. Určite siahnem aj po všetkých štátnych knihách od tento autorky. Jedine mínus odomna dostane iba hlavná hrdinka Nela, ktorá bola dosť urážlivá a na základe toho sa od seba rozchadzali a zasa schádzali. Inak pekny príbeh :)

Čítaj viac

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka