Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Xmas

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Akciové tituly

Snehová kráľovná - Hans Christian Andersen, Manuela Andreani (ilustrácie)
Ušetríte 4,90 €
  • Hans Christian Andersen
-38%
8,00 €

Všetko kúzlo jednej z najobľúbenejších rozprávok Hansa Christiana Andersena ožilo na týchto stránkach prekrásnymi ilustráciami Manuely Andreani... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

11

Krasne obrazky, úlohy, samolepky, deti sa zabavia s tým doma a aj v aute na cestách. Všestranné vydanie pre malé slečny, ktoré radi kreslia a lepia.

Čítaj viac

3

Novinari pripravujuci noviny, co nikdy nemaju vyjst, len maju sluzit vydavatelovi na vydieranie potencialnych protivnikov a spojencov. Paranoidny redaktor odhaluje a rozvija konspiracne teorie o Mussollinim, Vatikane a talianskej mafii, potvrdzuje najhorsie predsudky o uplatnej tlaci a zaostalych citateloch. Koniec trochu uponahlany, hoci stale z toho citit, ako sa Eco hra s citatelskou obcou. Meno ruze ani Foucaultovo kyvadlo (zohnala som ho zrovna v antikvariate a coskoro si ho zopakujem!!) to nie je, skor lahsie citanie na dve popoludnia na plazi alebo jedno v statnej karantene:)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Nathalie Bogdanyi

Done


„Z celej strany plnej písmen nezískaš nič alebo len málo, ak ju ukážeš len svojim očiam.“

Walter Pitkin