Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Xmas

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Akciové tituly

Snehová kráľovná - Hans Christian Andersen, Manuela Andreani (ilustrácie)
Ušetríte 4,90 €
  • Hans Christian Andersen
-38%
8,00 €

Všetko kúzlo jednej z najobľúbenejších rozprávok Hansa Christiana Andersena ožilo na týchto stránkach prekrásnymi ilustráciami Manuely Andreani... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

2

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Paula, ktorú sme prostredníctvom jej denníkov dospievať, už nie je teenagerka, je z nej dospelá žena. Vrátila sa na Slovensko a nachádza skutočné životné šťastie tam kde bolo celú dobu.
Veľmi sa mi páčil "rýchly" prierez Paulinho dospelého života, ja to beriem ako metaforu, či poukázanie na to že život beží neskutočne rýchlo. Páčil sa mi aj spôsob akým kniha bola písaná, lebo okrem do denníka Pauli sme mohli nahliadnuť aj do denníkov Lukáša a ich dcéry.

Čítaj viac

11

Krasne obrazky, úlohy, samolepky, deti sa zabavia s tým doma a aj v aute na cestách. Všestranné vydanie pre malé slečny, ktoré radi kreslia a lepia.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“