Odporúčame

Vyberá Jana Šlinská

V literatúre nájdete nespočetné množstvo hrdiniek, ktoré prežili tie najzaujímavejšie príbehy. Vyberte si a začítajte sa do niektorého z nich.

Akciové tituly

Statočný rytier Tiler - Dušan Damián Brezány, Stella Smoligová (ilustrácie) a kolektív
Ušetríte 3,68 €
  • Dušan Damián Brezány
  • kolektív
-25 %
11,22 €

Tiler je odvážny rytier a najväčší hrdina kontinentu Zedixa. Na svojich dobrodružných výpravách stretáva mocných čarodejníkov, zlé strigy, krvilačných drakov aj dobrosrdečných kyklopov. Poďte spolu s ním objaviť legendárne ... Čítať viac 

Odporúčame

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

7
05.03.2021 23:23

Do tejto série som sa pustila s takmer nulovými očakávaniami a čítanie som dokončila s otvorenými ústami od úžasu a hlavne so smútkom, že pribeh Citry a Rowana skončil. Je to dokonalá knižná séria, ktorá obsahuje aj zaujímavé myšlienky o živote a smrti, nad ktorými som po nociach uvažovala. Autor píše veľmi pútavo a absolútne neľutujem že som sa vrhla do tento trilógie. Už teraz viem, že sa tieto knihy dostali medzi moje srdcovky len po jednom prečítaní a teším sa, ako si ich opäť prečítam!

Čítaj viac

6

Tak ako ostatné Jonassonove diela aj toto je plné nepredstaviteľných náhod a absurdít, ale narozdiel od predošlých, ktoré som čítala ma táto knižka nudila. Nebolo tam ani veľa momentov, ktoré by ma rozosmiali, no treba povedať, že sa to čítalo ľahko. Bohužiaľ ale za mňa strata času.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev