Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Môj knihomoľský plán je stierací zoznam 50 kníh, ktoré sme v Martinuse vybrali po náročných diskusiách. :-) Tento výber síce spájajú dobré príbehy, zvolené knižky sú však dosť odlišné, aby predstavovali zaujímavú výzvu a rozširovanie obzorov aj pre tých najväčších knihomoľov.

Akciové tituly

Prvý dojem - Chip Kidd
Ušetríte 6,90 €
  • Chip Kidd
-63%
4,00 €

Zábavný a hravý pohľad na význam prvého dojmu – v umení i živote – prináša uznávaný autor knižných obálok Chip Kidd. Prvé dojmy sú najdôležitejšie. Určujú, či niečo vynikne, nakoľko nás to zaujme, či si to kúpime i to, ako sa cítime... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

0

Nadšená čitateľka všetkých možných žánrov, najmä fantasy, romantiskej beletrie, poviedok a príbehov zo života.

Sofia Lužická napísala recenziu

17.02.2020 15:33

Príbehy sú rôznorodé a naozaj som nevedela odhadnúť koniec. Hneď prvá povidka ma vtiahla do deja a nevedela som sa zastaviť, kým som neprečítala všekty.

Každá má niečo do seba, aj keď sú tam také rôzne témy. Láska môže mať toľko podôb a foriem, je tam rodina, deti, priateľstvá aj dobrá romantika. Miestami je to drsné a pravdivé, ale nakoniec vždy zanechávala s dobrým pocitom, že všetko sa dá.

Krásny zážitok, určite sa k nej budem vracať, keď si budem chcieť vylepšíť náladu.

Čítaj viac

9
9

milujem Kinga, fantasy, sci-fi a thrillery ale prečítam hocičo :)

Nina Miškolciová napísala recenziu

17.02.2020 14:28

Dotyk draka je prvý diel fantasy o krajine Lysanthia, jej obyvateľoch a hrozbách, ktorým musí čeliť. Je dosť krátka čo je na škodu, pretože niektoré postavy sa len mihnú a dej je miestami chaotický a nelogický. Knihu odporúčam najmä mladším čitateľom

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka