Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024

Šéf môjho šéfa
E-kniha

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami.... Čítať viac

4,1 192 hodnotení
Vydavateľstvo
Michaela Zamari
365 strán
5 hodín čítania

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane.... Čítať viac

  • EPUB MOBI
  • Slovenčina

7,99 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane otrasie v základoch, keď do firmy Predictors, kde pracuje, vstúpi jeden z jej vrcholových manažérov, Tomas Leroy.
Jeho prílišná náklonnosť k nej ju nielen desí ale okamžite v nej vyvolá množstvo otázok.
Kto je v skutočnosti šéf jej šéfa a čo je pravým dôvodom jeho príchodu? Čaká ju obdobie citových turbulencií alebo je len zbytočne podozrievavá? Zmätená Nela je odhodlaná dopátrať sa pravdy, ale na Leroya, je zdá sa, krátka....
Čítať viac
Naše katalógové číslo
718807
Počet strán
365
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Michaela Zamari
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,1 / 5

192 hodnotení

98
23
17
9
19

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Vik
Neoverený nákup
1.1.2024
Slabé
Ak máte prečítané knihy od EL James či TL Swan, táto kniha je v porovnaní s nimi veľmi slabá. Veľké odhalenie ani nie je nejako odhalením, hlavná hrdinka sa “naštvala” na šéfa na základe úplného nezmyslu, ktorý ani keď som si prečítala 3x, mi nepomohol pochopiť pointu.
Odporúčam možno pre začínajúceho čitateľa, osobne som čakala viac.
Čítať viac
11.11.2023
Kniha Šéf môjho šéfa
Je veľmi málo kníh ktoré by sa mi nepáčili alebo by mi na nich niečo vadilo ale táto bola taká iná veľmi ma vyrušovalo že hrdinka strašne veľa o všetkom rozmýšľala až ste zabudli o čom sa vlastne s hrdinom bavili uprostred rozhovoru kedy chcete vediet ako to dopadne autorka rozpisuje jej myšlienky do toľkých viet že dostať sa späť k ich rozhovoru bolo nekonečné. Miestami ma to prestávalo baviť čítať, inak príbeh bol pekný. Čítať viac
14

Knihy milujem. Predtým som mala vždy obdobia vyhradeného žánru, ale dnes čítam všetko. Niekdy len tak zo zvedavosti, niekedy preto, že sa potrebujem smiať, inokedy preto, že mám potrebu vyriešiť záhadu a niekedy ma len fascinujú fakty.

Tatiana Malíková
Overený nákup
1.11.2023
Ak hľadáte oddychovku pri ktorej si zlepšite náladu, tak táto kniha to nebude. V príbehu je veľa absurdných scén, ktoré okolo reality ani neprešli, čo by až tak pri tomto type literatúry nevadilo, ale rušivé je najmä správanie hlavnej hrdinky, ktorá stále vyvoláva nejaké konflikty a je vkuse protivná. Ale že nepríjemne protivná, nejde o nejaké vtipné hašterenie na ktorom by sa človek pousmial. Kúpila som si aj druhý diel, aby som videla ako to skončí, ale svoje očakávania som už značne znížila. Čítať viac
27.1.2023
In_capture_of_books
V tejto knihe mi niečo chýbalo. Nemám pocit, že ma kniha sklamala…asi mi len nesadol štýl písania. Akosi som sa nemohla dostať do deja, niečo som čítala viackrát, aby som lepšie pochopila ale nepomohlo to vždy. Niektoré vety mi nedávali zmysel alebo si navzájom protirečili…Vzťah medzi hlavnými postavami mi pripadal nemastný-neslaný, necítila som tam to iskrenie, chémiu či príťažlivosť až na prológ…vďaka nemu som bola dobre naladená na čítanie ale moja chtivosť postupne slabla…Petronela mi skôr liezla na nervy akoby som si ju mala obľúbiť. Moje pocity sú zmiešané, ako „Raz si hore, raz si dole" ale neodradí ma to od druhej časti. Chcem vedieť čo bude ďalej, ako bude príbeh pokračovať. Možno budem milo prekvapená. Čítať viac
Amália Kövérová
Overený zákazník
16.1.2023
Príjemné čítanie
Túto knihu som prvýkrát čítala počas pandémie. Začiatok bol trochu ťažkopádny, ale príbeh sa rozbehol a som rada, že som túto knihu vzala do ruky. Teraz som sa k nej vrátila a prečítala som si aj ďalšie nadväzujúce knihy. Určite odporúčam. Čítať viac
11

Mám 33 rokov a som mamička dvoch detí.Cez deň nemám veľa voľného času, ale večer keď deti zaspinkajú príde môj čas a čítám niekedy aj do rána.

Beatrica Juráková
Overený zákazník
2.11.2022
Michaela Zamari séria Šéf
MICHAELA ZAMARI - ŠÉF MÔJHO ŠÉFA & ŠÉFOM MÔJMU ŠÉFOVI

/5

Moje prvé knihy od autorky, ale určite nie posledné! Nebudem písať obsah kníh, lebo fakt si tie knihy musí každý prečítať, kto má rád tento štýl!

Od prvej strany až k poslednej som nemala pocit (čo sa bohužial často stáva), že som si priala nech sme už po tej "dráme". Sériu som si prečítala za šesť dní :), čo podľa mňa o niečom svedčí.

Charaktery sú /Nela a Thomas/ úžasne vypracované, dialógy na správnom mieste vtipné ale boli aj smutné časti.

Mňa si autorka získala, a už ma čakajú na poličke jej ďaľšie knihy.

Michaela Zamari Moderné romány pre ženy
Čítať viac
6

Vášnivý čitateľ a amatérsky pisálek, milovníčka cestovania a mágie. Hrnček kávy alebo čaju, šup pod deku a príjemný večer je na svete ;-)

Mária Kalincová
Overený zákazník
14.9.2021
Knihu som čítala dávnejšie, a napriek tomu, že som k čítaniu pristupovala s istými obavami (slovenská autorka, erotická linka a pod.), musím povedať, že ma milo prekvapila. Ba priam, bola som nadšená. Na to, že som v tej dobe šteklivé scény veľmi nemala v láske, Miška to celé napísala tak prirodzene, že mi vôbec nevadili. Príbeh ma okamžite chytil za srdce a vtiahol do deja. Do Thomasa som sa veľmi rýchlo zamilovala spolu s Nelou. Nebyť potreby spánku, bola by som celý príbeh zhltla za jeden deň.
Štýl písania autorky je príjemný, čítalo sa to ľahko, s postavami som sa dokázala stotožniť. Thomasovi som od začiatku verila, že nie je zlý, "otvorený koniec" bol pre mňa trochu fackou, ale keďže sa jeho minulosť vysvetlila vzápätí v pokračovaní, bola som spokojná :)
Čítať viac
21
Overený zákazník
16.8.2021
Od knižky som neočakával mnoho a začiatok pre mňa nebol o nič viac sľubný. Ale!
Príbeh sa rozbehol a ja som sa do neho ponorila tak hlboko, že som sa nevedela vynoriť. Prvé stretnutie Nely a Leroya sa mi neskutočne páčilo. Bola som z neho nadšená a dúfala som, že aj ich ostatné interakcie budú také super humorné a iskrivé. A teda nesklamala som sa v tom. Naozaj také boli.
Taktiež sa mi páčil pracovný vzťah medzi Nelou a jej šéfom Richardom. Čo sa týka jej priateliek tak tam nemám čo povedať, pretože som nemala moc príležitosti si na ne utvoriť nejaké názor.
V knižke sa objavili aj veci, ktoré mi moc pochuti neboli. Medzi nich patrili rôzne prirovnania a vety, ktoré boli až príliš rozvité a pritom to nepotrebovali. Trošku mi prekážalo aj neustále omieľané slovné spojenie šéf môjho šéfa. Ale okrem týchto vecí nebolo nič čo by mi kazilo dojem z knižky. Koniec bol taký, že "okamžite potrebujem druhý diel inak sa zbláznim ".
Verím, že sa k nemu čoskoro nejako dopracujem.
Čítať viac
5.8.2021
Ďalšia super slovenská autorka!
Voči literatúre tohto žánru od slovenských autorov/autoriek som bola celkom skeptická. Počula som zopár nie zrovna lichotivých recenzií, no rozhodla som sa tomu dať šancu.

Prvých 50 strán som sa nevedela úplne aklimatizovať do štýlu písania autorky, ani do príbehu, no potom sa to tak neskutočne rozbehlo, že som knižku prečítala hneď v jeden deň. Odteraz budem každému, kto povie niečo spojené s predsudkom na romantickú literatúru z našej krajiny predsúvať napríklad túto knižku. Príbeh bol pre mňa veľmi zaujímavý, nikdy som nič s podobným nápadom nečítala. Autorka má zmysel pre humor, pre niekoho možno trošku svojský, no mne sa veľmi páčil. Hlavné postavy som si okamžite zamilovala a upútalo ma aj množstvo otáznikov, ktoré sa okolo príbehu vyskytovali. Koniec knihy nebol písaný zrovna tak, že by ste museli ihneď siahnuť po pokračovaní, no ak ste podobne zvedaví ako ja, určite tak urobíte.
Čítať viac
11.6.2021
super
Prvá knižka od tejto autorky, a určite nie posledná. Zistili sme ako funguje silná príťažlivosť medzi dvoma ľuďmi a aké môžu byť následky intríg. Veľmi dobre čitateľná kniha,ktorá ma bavila a už sa teším na pokračovanie. Autorka má skvelý štýl písania, ktorý mal vyhovuje. Čítať viac

Michaela Zamari

Čítať viac

„Never hviezdam, že nám svietia, never slnku jeho smer, never pravde, čo lož splieta, iba mojej láske ver!“

Hamlet - William Shakespeare, 2006
Hamlet
William Shakespeare