Nebo, peklo, hraj

Kniha o tom, ako syn dospel a otec nezmúdrel

Nebo, peklo, hraj je kniha, ktorá by sa mala na pokračovanie nahlas čítať pri ohni, okolo ktorého sedí celý kmeň. Starí pamätníci, skúsení lovci, spoľahlivé ženy a neposlušné... Čítať viac

Vydavateľstvo
Slovart, 2020
248 strán
3-4 hodiny čítania

Nebo, peklo, hraj je kniha, ktorá by sa mala na pokračovanie nahlas čítať pri ohni, okolo ktorého sedí celý kmeň. Starí pamätníci, skúsení lovci, spoľahlivé ženy a neposlušné decká. Je to nádoba plná takmer neuveriteľných ... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

9,09 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Aj e-knihy môžete darovať

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Nebo, peklo, hraj je kniha, ktorá by sa mala na pokračovanie nahlas čítať pri ohni, okolo ktorého sedí celý kmeň. Starí pamätníci, skúsení lovci, spoľahlivé ženy a neposlušné decká. Je to nádoba plná takmer neuveriteľných spomienok a zábavných príbehov. Čo na tom, že niektoré nie sú pre deti - nech sa poučia. Tá kniha je celkom spoľahlivá správa o tom, ako sa otec so synom odcudzili a dlho k sebe hľadali cestu.
Je v nej kompletný scenár ich spoločného programu, s ktorým precestovali Slovensko, aj odborné hlásenie o skvelých a hnusných jedlách, ktoré pri tom ochutnali. O Rážovi a Hammelovi sú v knihe informácie, čo si za klobúk nedajú. Ako bonus - originálne portréty najlepších československých zabávačov (Vladimír Menšík, Jiřina Bohdalová, Julo Satinský...).
Čítať viac
Počet strán
248
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
829197
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Slovart
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,3 / 5

7 hodnotení

4
1
2
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Bea Antalova
Overený nákup
5.2.2021
Boris, vdaka
Mam rada filanovky, mam rada palenice, pan Filan vie co pise a vie co hovori. Vedel to vlastne vzdy a to mu aj ostalo. Jeho cestopisy sluzili aj mne ako sprievodca, kde je co pozerat, napr. muzeum TOPKAPI, bozsky PETERBURG!!!
Uz aby sa mohlo ist do sveta zas! a tato posledna kniha je aj ked trochu ina, zaujala svojou neformalnostou a ludskym pristupom.
Čítať viac
Mária Jurčová
Overený nákup
4.2.2021
Boris Filan ako vždy nesklamal. Je ťažké napísať recenziu o tejto knihe. Nemá dej, sú to postrehy syna a otca, písané ľahkým humorom, ktorý mne vyhovuje. Súčasne je v nej múdrosť, taká typická pre Borisa Filana. Čítať viac

Autori

Čítať viac

Vydavateľstvo Slovart

Čítať viac

„Milovať neznamená pretvoriť človeka podľa svojich túžob. Milovať znamená otvoriť sa jeho realite.“

Bavilo ma žiť - Abby Fabiaschi, 2018
Bavilo ma žiť
Abby Fabiaschi