Taliančina pre pokročilých B2 - Tomáš Dvořáček, Audioacademyeu, 2023
Audiokniha
Taliančina pre pokročilých B2 - Tomáš Dvořáček, Audioacademyeu, 2023
Audiokniha

Taliančina pre pokročilých B2

Audiokniha Taliančina pre pokročilých B2, ktorú napísal Tomáš Dvořáček. Kurz je určený pre pokročilých používateľov. Jeho pomocou si rozšírite pokročilejšiu slovnú zásobu a... Čítať viac

Vydavateľstvo
Audioacademyeu, 2023
Interpret
Dĺžka
12:30

Audiokniha Taliančina pre pokročilých B2, ktorú napísal Tomáš Dvořáček. Kurz je určený pre pokročilých používateľov. Jeho pomocou si rozšírite pokročilejšiu slovnú zásobu a upevníte alebo rozšírite si svoje vedomosti ... Čítať viac

  • MP3 na stiahnutie
  • Slovenčina

15,02 €

Ihneď na stiahnutie
Aj audioknihy môžete darovať

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Peter Stoličný: Dobrý deň, opica Škorica. Publixing a Fortuna Libri, 2023
Taliančina pre pokročilých B2 - Tomáš Dvořáček, Audioacademyeu, 2023
Audiokniha
15,02 €

Viac o audioknihe

Ďakujeme za váš záujem o kurz Taliančina pre pokročilých B2. Kurz je určený pre pokročilých používateľov. Jeho pomocou si rozšírite pokročilejšiu slovnú zásobu a upevníte alebo rozšírite si svoje vedomosti o zložitejšie gramatické témy. Kurz je založený na kontextovom učení, to znamená, že sa naučíte nielen slovíčka, ale aj vety, v ktorých ich môžete použiť. V tomto kurze nájdete celkom 1 400 slovíčok a viet na precvičovanie.
Jednotlivé lekcie sú rozdelené podľa tém a každá obsahuje iný počet slov a viet. Úroveň B2 je stredne pokročilá, a preto je väčšina priestoru venovaná témam ako práca, vlastnosti, aktivity, zatiaľ čo témy ako cestovanie, voľný čas, rodina sú zahrnuté v menšej miere, keďže im bol venovaný väčší priestor v predchádzajúcich častiach kurzu. V posledných dvoch lekciách nájdete aj veľký prehľad nepravidelných slovies.
Ako s kurzom najlepšie pracovať? Vyberte si lekciu, ktorou chcete začať. Každá lekcia obsahuje šesť stôp. Najprv sa pri každej lekcii oboznámte so samotnou slovnou zásobou (stopy 1 a 2). Potom nasleduje slovíčko a príkladová veta, opäť v oboch možnostiach prekladu (stopy 3 a 4). Potom prejdite na celé vety (stopa 5 a 6). Keď zvládnete preklad viet zo slovenčiny do taliančiny (lekcia 6) v časovej medzere pred talianským prekladom, máte vyhraté. Samotné slová vám pomôžu pochopiť význam, ale používanie zvládnutých celých viet vám pomôže komunikovať oveľa lepšie. U každého bloku platí: ihned jako zvládnete počúvanie z taliančiny do slovenčiny lekcie 1, 3, 5 – cvičenie počúvajte ) prejdite na preklad zo slovenčiny do taliančiny (lekcie 2, 4, 6 – cvičenie prekladajte).
K tomuto kurzu máte k dispozícii skriptá vďaka kterým budú vaše aktivity s kurzom oveľa efektívnejšie. Nájdete v nich sprievodcu učením s užitočnými tipmi ako možno urobiť učenie účelnejším, plán lekcií na zaznamenávanie pokroku, prepis zvukových stôp (pre prípad, že niečomu nerozumiete) a obojstranné kartičky, aby ste sa mohli učiť a opakovať, aj vtedy keď nemôžete počúvať. Pre tých, ktorí sa radi testujú, je v každej lekcii k dispozícii prekladový test s kľúčom k správnym odpovediam.

Lekcia 01 Aktivity 01
Lekcia 02 Aktivity 02
Lekcia 03 Cestovanie
Lekcia 04 Komunikácia
Lekcia 05 Práca
Lekcia 06 Spoločnosť
Lekcia 07 Telo
Lekcia 08 Vlastnosti
Lekcia 09 Voľný čas
Lekcia 10 Nepravidelné slovesa 01
Lekcia 11 Nepravidelné slovesa 02

Súčasťou tejto audioknihy sú dvoje skriptá vo formáte PDF. Nájdete ich tu: časť 1 a časť 2.
Čítať viac
Dĺžka
12:30
Naše katalógové číslo
2164665
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Audioacademyeu
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila audiokniha vám?

„Tak prečo máme ustavične ambíciu milovať? Pretože láska je bod, kde sa stretáva pravda s mágiou. “

Roviny života - Julian Barnes, 2014
Roviny života
Julian Barnes