popis Vedeli ste, že...? Vo viacerých slovenských mestách ponúkame osobný odber - ušetríte teda aj na poštovnom! Pozrite si kompletný zoznam miest s osobným odberom.

Vymysli viac čas na čítanie pre sestru
a kým sa bude venovať knižke, ty môžeš upratať byt. 

Ďalší tip
1

Daruj knihu a viac času na čítanie

Hrdinské nálepky na darčeky ti pribalíme ku každému nákupu až do Vianoc!
Navyše, ak vybavíš darčeky už teraz, ušetríš čas na čítanie aj sebe :-)

2

Knižky sú najobľúbenejší vianočný darček

Môžeš si vybrať z celej ponuky takmer 250 000 titulov alebo sa inšpirovať našimi tipmi:

Špeciálne tipy na knižné darčeky

Knizne predplatne

Knižné predplatné

Hľadáte darček pre vášnivého čitateľa alebo by ste chceli, aby mali vaši blízki neustály prísun dobrých kníh? Darovať môžete aj naše knižné predplatné! Stačí si vybrať tému, ktorá obdarovaného najviac poteší, spôsob doručenia a každý mesiac mu v rukách pristane nová kniha, ktorú odporúča jeden z našich povolaných knihomoľov.

Vybrať môžete to najlepšie zo slovenskej, svetovej, krimi alebo young-adult literatúry a knihy budeme obdarovanému posielať 6 mesiacov.

Viac o predplatnom
Audioknihy

Darček bez zhonu: Audiokniha

Ak vaši blízki trávia veľa času šoférovaním, alebo jednoducho chcete ušetriť ich zrak :-), darujte im audioknihy. Ponúkame vám ich teraz v uplne novom formáte: ako .mp3.

Stačí si vybrať tie najvhodnejšie príbehy z ponuky viac než 2000 digitálnych audiokníh a darovať ich okamžite ihneď po zaplatení. Bude to, napríklad, najnovší Dominik Dán v skvelom podaní herca Mariána Geišberga?

Prečítajte si viac o tom, ako darovať digitálne audioknihy a ušetrite si svoj čas zháňaním darčekov v obchodoch ;-)

Vyberte si z ponuky audiokníh
E-knihy

Najrýchlejší darček? E-kniha!

Viete, že kniha je najobľúbenejší darček? A dokonca nemusí byť ani vytlačená ani ležať pod stromčekom. Naše e-knihy môžete rýchlo a pohodlne darovať cez internet, prípadne si vytlačiť náš darčekový poukaz. Ak vás tlačí čas alebo vás od obdarovaného delia ďaleké kilometre, e-kniha je dokonalý darček!

Prečítajte si ako darovať e-knihy a vyberte pre svojich blízkych knihy, ktoré budú môcť čítať kedykoľvek a kdekoľvek. E-knihy sú dostupné vo vašej e-knižnici a ihneď po ich zaplatení ich môžete darovať. Obdarovaný si bude môcť e-knihu okamžite stiahnuť a zahĺbiť sa do čítania :-)

Najobľúbenejšie e-knihy
Dibuk Saga

Čítačka e-kníh Dibuk Saga

V spolupráci so Slovak Telekom vám prinášame našu oficiálne najobľúbenejšiu čítačku e-kníh! Prečo? Čítačka Dibuk Saga má okrem priameho prepojenia s Martinus.sk pre jednoduchý nákup aj najmodernejší hardware, komfortné ovládanie a s aktualizáciou softwaru na verziu 2.0 aj nové funkcie.

Navyše, iba teraz je dostupná za naozaj bezkonkurenčnú cenu 99€, oproti pôvodným 129€ teda ušetríte až 30€.

Zistiť viac o čítačke
Zapisnik

Knihomoľský zápisník

Po rokoch čakania vám prinášame unikátny Knihomoľský zápisník! Pozor, ide o limitovanú edíciu v malom množstve. Tento zápisník je dokonalým darčekom pre každého milovníka literatúry a dali sme si naozaj záležať, aby bol nielen krásny, ale aj múdry :-)

Zápisník obsahuje univerzálny plánovač, vďaka ktorému ho môžete používať ako diár, špeciálne knižné prvky, ktoré motivujú k čítaniu a zapisovaniu dojmov z knižiek a zaujímavé aj (ne)praktické informácie nielen z knižného sveta. Okrem toho nájdete v zápisníku obálku na dôležité veci alebo vizitky, vnútornú záložku a pri zapisovaní vás potešia krásne literárne ilustrácie.

Viac o zápisníku
Knihomoľské tričká

Knihomoľské tričká

Toto je módna kolekcia pre hrdých fanúšikov kníh a čítania! Vďaka našim knihomoľským tričkám môžete potešiť tých, ktorým sa neodvážite kúpiť pod stromček knihu, keďže je veľká šanca, že už ju čítali. Tričká sú z kvalitnej organicky pestovanej bavlny a spĺňajú štandardy Öko-Tex Standard 100, GOTS a Fair Wear.

Vyberte jeden z pánskych alebo dámskych motívov, ktorý sa bude obdarovanému najviac hodiť. Tieto tričká sú exkluzívne v ponuke Martinus.sk a nikde inde ich nenájdete.

Celá ponuka knižných tričiek
"Klasika" - to sú knihy, ktoré ľudia vychvaľujú, ale nečítajú. (Mark Twain)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 408 892,56 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička