Vedeli ste, že...? Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku.

Tomáš Mrva

Od prekladateľa Tomáš Mrva máme v ponuke 7 titulov

1.
David Epstein  ·  Premedia (2014)
Sú hviezdy ako Usain Bolt, Michael Phelps či Serena Williamsová genetickí mutanti okupujúci svet, alebo sú to normálni ľudia, ktorí prekonali svoje biologické obmedzenia odhodlaním a urputným tréningom? Odpoveď je oveľa komplikovanejšia a zaujímavejšia... (viac o knihe)
Naša cena: 13,91 € posielame do 5 dní
2.
Deborah S. Cornelius  ·  Premedia (2015)
Účasť Maďarska v druhej svetovej vojne je fascinujúcim príbehom vzostupov a pádov, zmarených nádejí a snov. Deborah Corneliusová píše o snahe Maďarska získať späť starú slávu spojenectvom s nacistickým Nemeckom. Z dnešného pohľadu bol tento pokus od... (viac o knihe)
Naša cena: 23,66 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Frank Tallis  ·  Inaque.sk (2016)
Zima v monarchistickej Viedni v roku 1902 je neobyčajne krutá. No nekonvenčného detektíva Rheinhardta nevydesí tak mrazivé počasie, ako nezvyčajne brutálne vraždy, ktorých sa zrejme dopustil sériový vrah. Čo má s nimi spoločné Mozartova Čarovná flauta... (viac o knihe)
Naša cena: 13,29 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
Oliver Sacks  ·  Inaque.sk (2017)
Oliver Sacks vo svojej najznámejšej knihe rozpráva dvadsaťštyri príbehov ľudí so zvláštnymi neurologickými poruchami – je tu muž, ktorý si mýlil manželku s klobúkom, ľudia, ktorým sa v hlave spustila hudba z ich detstva, ktorí prestali rozoznávať tváre... (viac o knihe)
Naša cena: 13,29 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
5.
William Davis  ·  Premedia (2015)
Vo voľnom pokračovaní svetového bestselleru Život bez pšenice autor čitateľom pomáha s novým životným štýlom potom, ako sa vzdali pšenice. Od vydania prvej knihy, ktorá zmenila celé odvetvie, sa nazbieralo množstvo ďalších informácií ... (viac o knihe)
Naša cena: 12,30 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
Steven D. Levitt a Stephen J. Dubner  ·  Premedia (2015)
Výber z najčítanejšieho ekonomického blogu na svete Pri príležitosti desiateho výročia vydania Freakonomics autori prinášajú výber najlepších príspevkov z rovnomennej stránky. Za dekádu sa stal z Freakonomics svetový fenomén, predalo sa vyše 7.... (viac o knihe)
Naša cena: 12,30 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
7.
Oliver Sacks  ·  Inaque.sk (2017)
Naša cena: 13,29 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 18.10.2017

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Literatúra nesúvisí s túrou. Kto by už vláčil knihy do kopca. (Beňo J.)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 019,00 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička