popis Čo všetko pre vás robíme?

Čo všetko pre vás robíme?

Naozaj každý jeden deň sa snažíme vymyslieť nový spôsob, ako zlepšiť naše služby, prichystať vám milé prekvapenie a urobiť z nákupu kníh v Martinus.sk zážitok.

Festival Pohoda

Tešíme sa, že mnohí Martinusáci čítajú vždy a všade, vrátane hudobných festivalov :-) Keďže máme radi najväčší slovenský festival Pohoda, stali sme sa partnermi Literárneho stanu. Môžete (si) tam s nami počítať!

Naposledy na vás čakal takýto program.

Mastercard Obchodník roka

Je nám veľkou cťou, že sme už po štvrtýkrát získali ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka a zároveň aj ocenenie Obchodník s knihami. Toto je druhé najväčšie ocenenie našej práce za viac než 25 rokov, čo existujeme. To prvé ste navždy vy, naši milovaní Martinusáci!

Viac informácií

Anjelské drobné

Pri objednávke na www.martinus.sk môžete zvážiť, či nechcete celkovú sumu zaokrúhliť a celý tento rozdiel poslať na konto Dobrého anjela. Môže ísť len o pár centov pri nákupe, ale keď sa dajú dokopy všetci Martinusáci, dokážeme veľké veci. Do mája 2017 Anjelské drobné pomohli rodinám s deťmi s vážnou chorobou sumou už vyše 380 000 eur.

Viac informácií

Čaj a knižky

Občas vám radi robíme radosť len tak, nečakane :-) Ako napríklad, keď vám od nás príde voňavý balíček s knihami, pretože sme do neho pribalili naše špeciálne vrecúška s čajmi. Keď sa vonku zakráda zima, sú dobrá knižka a horúci čajík ideálna kombinácia!

Zberateľské série

Chceme odmeňovať tých najvernejších knihomoľov :) V roku 2013 ste mohli vyzbierať špeciálnu edíciu záložiek do kníh, ktoré sme vám mesačne venovali ku každému nákupu. Nakoniec ste si za celú sériu záložiek odniesli odmenu v podobe krásneho trička. Čitateľské kalendáriky s knižnými aforizmami ste zbierali v roku 2014 a po krátkej pauze ste mali v roku 2016 šancu vyzbierať celú sériu originálnych tangramov. Koľko sa vám ich podarilo poskladať? ;-)

Viac informácií

Knihobežník

Na Slovensku sme vám priniesli hru, vďaka ktorej vás môžu prekvapiť skvelé knižky na tých najzvláštnejších miestach. Už ste sa zapojili do Knihobežníka?

Viac informácií

Nákup aj cez mobilné zariadenia

Hoci postupne otvárame ďalšie naše kamenné kníhkupectvá, je naším cieľom byť vám poruke stále. Keď práve nie ste za počítačom či v jednom z miest s našim kamenným kníhkupectvom, pripravili sme stránku m.martinus.sk, ktorá je špeciálne určená pre mobilné zariadenia. Takto si môžete kdekoľvek pohodlne objednať knihy, po ktorých práve neprekonateľne zatúžite :-)

Tričká

Chceme sa ľudom pochváliť, že čítame knihy! Ale je pravda, že to nie je vždy vidieť na prvý pohľad... Preto vznikli tričká s originálnymi nápismi, ktoré máte tak radi. Vybrať si môžete tričká s nápismi o slávnych slovenských básnikoch, ale aj o anglicky píšucich autoroch,tričká s knižnými hrdinami a knihomoľské tričká.

Spoľahlivý a bezpečný nákup

To, že sme patrili medzi prvé dva obchody na Slovensku s ocenením Bezpečný nákup, nás samozrejme potešilo. Avšak, v prvom rade je to dobrá správa pre vás, našich zákazníkov :-) Nakupujete v obchode, kde sa môžete spoľahnúť, že vždy urobíme všetko pre vašu maximálnu spokojnosť.

Viac informácií

E-knihy

Samozrejme, že milujeme čaro papierových kníh, to ale neznamená, že sme chladní voči elegantnej revolúcii vo svete literatúry :-) Čítajte e-knihy stiahnuté od nás prakticky v akomkoľvek zariadení. Ponuku elektronických kníh neustále rozširujeme a e-knihu môžete aj niekomu darovať ;-)

Viac informácií

Partnerský systém

Vyskúšajte náš partnerský systém a umiestnite si na svoj web či blog odkazy smerujúce na www.martinus.sk. Vďaka týmto odkazom môžete získať provízie do výšky až 7% z nákupov, ktoré zrealizovali zákazníci prichádzajúci od vás.

Viac informácií

Deň neprečítaných kníh

Bolo nám ľúto, keď sme zistili, že 28% všetkých kníh v knižniciach je neprečítaných. Chceme, aby si ľudia knihy nielen kupovali, ale ich aj čítali! Preto sme vytvorili sviatok, cez ktorý má každý jeden človek venovať trochu času knihe, ktorú ešte neprečítal.

Viac informácií

Tašky ako žiadne iné

Dobré knižky sú niekedy poriadne hrubé... Pripravili sme preto špeciálne tašky pre tých z vás, ktorí si z našich kníhkupectiev odnášajú viacero titulov! Pre veľký úspech k čiernej pribudli aj biela, modrá, červená a zelená taška s originálnym knihomoľským nápisom. A možno pribudnú aj ďalšie :-)

Prinášame vám najväčších knižných hrdinov

Prinášame vám obľúbených knižných hrdinov: V marci roku 2014 sme chceli zistiť, ktorého knižného hrdinu milujete najviac... a aj keď najviac hlasov získal Harry Potter, ukázalo sa, že knihomoli milujú všetkých svojich hrdinov! :-) Odvtedy sa s nimi v Martinuse môžete stretávať pri rôznych príležitostiach. Veríme na hrdinov, pretože knihy môžu zachrániť svet!

Viac informácií

Slovensko číta

Je to prvá reality show pre intelektuálov, či najlepšia inšpirácia pre knihomoľov? Rozhodnutie je na vás, ale nenechajte si ujsť pohľad na to, čo práve čítajú Slováci!

Viac informácií

Super zľavy

Vďaka našej dlhej tradícii na slovenskom knižnom trhu pre vás v spolupráci s vydavateľstvami stále pripravujeme nové a nové špeciálne akcie a zľavy! Ak si nechcete nechať ujsť žiadnu z nich, odporúčame vám pravidelne čítať náš newsletter.

Najlepšia Facebook stránka

Že je naša Facebook stránka najlepšia, tvrdí desať knihomoľov z desiatich :-) Nás to len motivuje k tomu, aby sme sa aj na sociálnych sieťach ešte viac snažili o otvorenú, priateľskú a bezprostrednú komunikáciu.

Viac informácií

Besedy v kníhkupectvách

Kníhkupectvo je podľa našich predstáv viac než len miesto, kde si kúpite knihy! Chceme, aby ste sa u nás cítili príjemne, stretli zaujímavých ľudí a mali možnosť si ich vypočuť, či s nimi diskutovať. Preto pre vás pravidelne chystáme besedy s osobnosťami knižného sveta. Ak ste správni knihomoli či literárni fajnšmekri, nenechajte si ich ujsť!

Viac informácií

Zodpovedné podnikanie

Chceme byť dôkazom toho, že firma nemusí byť na trhu žralokom, aby mohla rásť. Inými slovami, snažíme sa skôr pamätať na ľudí, než na peniaze. Že sa nám to darí, hovoria ocenenia ako Via Bona či certifikát Slovak Gold, ktorý sme opäťovne získali aj v roku 2013. Podľa Deloitte Technology Fast 500 EMEA sa napriek, či vďaka tejto filozofii stal v roku 2011 Martinus.sk 161. najrýchlejšie rastúcou technologickou firmou v Európe, na Strednom východe a v Afrike.

Viac informácií
Nezrelé knihy sú nebezpečnejšie ako nezrelé ovocie. Zlé knihy sú zhubnejšie ako skazené mäso. (J. Jungmann)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 469 315,90 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička