popis Vedeli ste, že...? Vo viacerých slovenských mestách ponúkame osobný odber - ušetríte teda aj na poštovnom! Pozrite si kompletný zoznam miest s osobným odberom.


Gratulujeme výherkyni Najväčšieho knižného pokladu!
Spomedzi všetkých žrebov sme vyžrebovali pani Vanesu V. z Nitry, ktorá vďaka svojmu nákupu v našom kníhkupectve vyhrala 365 skvelých kníh z Vydavateľstva SLOVART. Gratulujeme!

Najväčší knižný poklad

Najväčšia knižná výhra na Slovensku, aká tu kedy bola, môže byť teraz vaša! Presne 365 kníh ukrytých v truhlici na tajnom mieste čaká na svojho majiteľa. Vyhrať môže každý, kto si v júli objedná aspoň 1 knihu z Vydavateľstva SLOVART. Získajte truhlicu plnú zaujímavých svetových aj slovenských bestsellerov, v ktorej určite objavíte aj tie najlepšie príbehy práve pre vás. Víťaz berie všetko a len jemu prezradíme, kde sa skrýša s pokladom nachádza ;-) Súťažíme na internete aj v našich kníhkupectvách!Ako sa zapojím do súťaže?

Vyberte si z ponuky viac ako 3000 titulov, ktoré sú v ponuke Vydavateľstva SLOVART. Každá zakúpená kniha zvyšuje vašu šancu na výhru. V ponuke nájdete aj tieto tituly:

Zobraziť všetky knihyKnihy sú najlepšími druhmi človeka, lebo hovoria len vtedy, keď chceme a keď si želáme, tak mlčia. Dávajú všetko a nechcú nič. (Münchhausen)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 500,73 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička