Vedeli ste, že...? Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku.

Výrobca račan.sk

V ponuke máme 4 titul

1.
Ľudovít Havlovič  ·  račan.sk (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM)
Publikácia ponúka slovom i obrazom najpodstatnejšie poznatky o dejinách a historických pamiatkach malokarpatskej vinárskej obce Rača. Autorom knihy je račiansky rodák a pamätník Ľudovít Havlovič. Textové informácie autor doplnil vyše 260 fotografiami... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,95 €  (teda ušetríte 25%) okamžite na stiahnutie
2.
Štefan Závodský  ·  račan.sk (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Račištorfskí pytliaci prepadajú pytliackej vášni. Ich bezohľadnosť a vzdor vyvoláva potýčky s horármi, ich pušky mieria nielen na zver. Výstrel vodcu pytliakov na nájomcu revíru v lese na Zálistku spúšťa lavínu tragických udalostí... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,95 €  (teda ušetríte 17%) okamžite na stiahnutie
3.
Jozef Luknár  ·  račan.sk (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Pozoruhodný rukopis z roku 1913 poodhaľuje zákulisie vysťahovalectva a vzťahov, vďaka ktorým sa slovenskí prisťahovalci v Amerike rýchlo udomácňovali. Vypovedá o ich nádeji a strachu, o úskaliach cesty a ťažkom živote ďaleko od blízkych... (viac o eknihe)
Naša cena: 2,90 €  (teda ušetríte 19%) okamžite na stiahnutie
4.
Dr. Vševlad Jozef Gajdoš  ·  račan.sk (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Publikácia približuje osobnosť, život a dielo Mórica Alstera, významného račištorfského farára a národného buditeľa, spoluzakladateľa Matice slovenskej a Spolku sv. Vojtecha, ktorý na račianskej rímsko-katolíckej fare pôsobil plných.. (viac o eknihe)

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Farba obálky
Neexistujú mravné a nemravné knihy. Iba dobre a zle napísané knihy. (Oscar Wilde)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 399 009,36 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička