popis Vedeli ste, že...? Vo viacerých slovenských mestách ponúkame osobný odber - ušetríte teda aj na poštovnom! Pozrite si kompletný zoznam miest s osobným odberom.

Vydavateľstvo Verlag Dashöfer

Upozornenie: Objednaním tohto titulu súhlasíte s poskytnutím Vašich údajov (meno a priezvisko / názov organizácie, adresa, IČO a IČ DPH) vydavateľovi príručky za účelom ponuky pravidelných aktualizácií. Ak titul obsahuje aktualizácie, platia na obdobie 1 rok a sú zahrnuté v cene. Tu nájdete kompletné informácie o službe.

Bolo nájdených 128 titulov od vydavateľstva Verlag Dashöfer

1.
Zákonník práce
Jozef Toman  ·  Verlag Dashöfer (2016)
Jedinečná publikácia, v ktorej nájdete ucelené spracovanie komentára k Zákonníku práce vrátane poslednej novelizácie od 18. 6. 2016. Upozorňuje na zmeny, ktoré priniesla posledná novela... (viac o titule)
Naša cena: 70,68 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 15 dní
2.
Zákon o DPH
Alžbeta Hermanová  ·  Verlag Dashöfer (2016)
Jedinečná publikácia, v ktorej nájdete ucelené spracovanie všetkých paragrafov zákona o DPH podľa aktuálne platnej legislatívny doplnené o odborné komentáre a praktické... (viac o titule)
Naša cena: 67,26 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 10 dní
3.
Cvičenie a zdokonaľovanie pamäti
Anna Mižičková  ·  Verlag Dashöfer (2012)
Väčšina ľudí nevyužíva možnosti svojho mozgu v dostatočnej miere, ako keby si ani neboli vedomí skutočnosti, že sa mozog môže trénovať rovnako, ako každý iný sval... (viac o titule)
Naša cena: 45,43 €  (teda ušetríte 4%) zvyčajne posielame do 10 dní
4.
Zákon o dani z príjmov
Jedinečná publikácia, v ktorej nájdete ucelené spracovanie všetkých paragrafov zákona o dani z príjmov podľa aktuálne platnej legislatívny doplnené o odborné... (viac o titule)
Naša cena: 67,26 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 8 dní
5.
Interaktívny kurz Excel 2007
Verlag Dashöfer (2012)
V module MS Excel sa naučíte pracovať s tabuľkami, pochopíte obsah a vlastnosti bunky, výpočty a funkcie a zoznámite sa s rozsiahlymi možnosťami programu MS Excel... (viac o titule)
Naša cena: 22,69 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 10 dní
6.
Interaktívny kurz Word 2007
Verlag Dashöfer (2012)
Kurz obsahuje 15 kapitol podľa obťažnosti. Každá kapitola obsahuje podrobné vysvetlenie jednotlivých tém, grafické znázornenie a znázornenie pomocou videa, ktoré Vám uľahčia spôsob osvojenia si práce s aplikáciou MS Word... (viac o titule)
Naša cena: 22,69 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 10 dní
7.
Zodpovednosť štatutárneho orgánu za škodu spôsobenú pri výkone funkcie (CD)
Alexander Škrinár  ·  Verlag Dashöfer (2014)
Prakticky spracované CD, ktoré obsahuje konkrétne informácie týkajúce sa problematiky zodpovednosti štatutárneho orgánu za škodu spôsobenú pri... (viac o titule)
Naša cena: 70,11 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 10 dní
8.
DPH aktuálne (časopis)
Verlag Dashöfer (2013)
Jediný odborný časopis zameraný na oblasť DPH. Každých 14 dní prináša aktuality v nadväznosti na prax. Obsahuje úplné aktuálne znenie zákona o DPH ... (viac o titule)
Naša cena: 191,52 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 8 dní
9.
Daňový tip (časopis)
Verlag Dashöfer (2013)
Časopis je určený pre ľudí, ktorí sú zaneprázdnení, potrebujú rýchle, stručné a aktuálne informácie.Tento časopis každých 14 dní prináša aktuálne daňové informácie, tipy na daňovú optimalizáciu v praxi, informácie o zmenách zákonov... (viac o titule)
Naša cena: 191,52 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 8 dní
10.
Spravodajca pre mzdové účtovníčky a personalistov (časopis)
Verlag Dashöfer (2013)
V rubrike Téma nájdete články z oblasti, ktorá je aktuálna, či už z dôvodu legislatívnych zmien (novely a nové zákony z parlamentu) alebo z dôvodu blížiaceho sa termínu nejakej povinnosti ... (viac o titule)
Naša cena: 191,52 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 8 dní
11.
Účtovný tip – otázky a odpovede (časopis)
Verlag Dashöfer (2013)
Ako už nahovára samotný názov, obsah tvoria odpovede na otázky čitateľov z oblasti podvojného a jednoduchého účtovníctva. Odpovede na otázky čitateľov vypracúvajú poprední audítori a daňoví poradcovia... (viac o titule)
Naša cena: 191,52 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 8 dní
12.
Business English na USB
Verlag Dashöfer (2012)
Je vhodné pre všetkých tých, ktorí vo všeobecnej angličtine dosiahli stupeň mierne až stredne pokročilí... (viac o titule)
Naša cena: 64,32 €  (teda ušetríte 20%) zvyčajne posielame do 10 dní
13.
Tajomstvo digitálnej fotografie
Verlag Dashöfer (2012)
Kurz na CD pre všetkých, ktorí majú záujem naučiť sa pracovať v programe Adobe Photoshop, upraviť fotky z digitálneho fotoaparátu, naučiť sa základy kreslenia na počítači, kombinovať viacero fotografií do koláží a montáží a mnoho iného... (viac o titule)
Naša cena: 40,12 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 10 dní
14.
Interaktívny kurz MS Office 2007
Verlag Dashöfer (2012)
Interaktívny kurz na CD... (viac o titule)
Naša cena: 45,37 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 10 dní
15.
Interaktívny kurz PowerPoint 2007
Verlag Dashöfer (2012)
Naučíte sa pracovať s jednotlivými snímkami (obrazovými prezentáciami), formátovať písmo, odseky, odrážky a číslovanie a nastaviť efekty animácie jednotlivých prvkov. Pracovať s textom a jednotlivými snímkami Vám uľahčí zobrazovanie Osnova a snímky... (viac o titule)
Naša cena: 22,69 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 10 dní
16.
Právo pre bankovú prax
Verlag Dashöfer (2013)
Právo pre bankovú prax pozostáva z deviatich, logicky na seba nadväzujúcich kapitol a čitateľovi ponúka široké spektrum tém týkajúcich sa bankového práva. Vychádza z právnych predpisov finančného práva, najmä zo zákonov o bankách, NBS, cenných... (viac o titule)
Naša cena: 79,80 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
17.
Zbierka stanovísk Najvyššieho súdu a rozhodnutí súdov Slovenskej republiky
Verlag Dashöfer (2014)
Zbierka stanovísk Najvyššieho súdu a rozhodnutí súdov Slovenskej republiky pozostáva z oficiálnych stanovísk a rozhodnutí, ktoré boli vydané Najvyšším súdom... (viac o titule)
Naša cena: 158,69 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 15 dní
18.
Analýza dát v Exceli na CD
Jozef Chajdiak  ·  Verlag Dashöfer (2014)
Odborné CD je určené všetkým, ktorí majú záujem osvojiť si vedomosti o tom, ako v tabuľkovom programe Excel využívať náročnejšie funkcie zamerané na analyzovanie... (viac o titule)
Naša cena: 49,02 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 10 dní
19.
Založenie s.r.o. (CD)
Zuzana Bartová, Alexander Škrinár  ·  Verlag Dashöfer (2014)
CD ponúka informácie o: nevyhnutných krokoch pre založenie s.r.o., právnej úprave obchodného podielu v s.r.o., otváracej súvahe v novovzniknutých spoločnostiach... (viac o titule)
Naša cena: 55,86 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 10 dní
20.
Praktická príručka pre obce a ROPO s príkladmi účtovania a rozpočtovania
Jozef Sýkora  ·  Verlag Dashöfer (2016)
Nová publikácia je venovaná praktickým príkladom a spôsobom riešeniam v územnej samospráve. Čitateľovi publikácia prezentuje zákonný spôsob pri nakladaní s verejnými prostriedkami alebo... (viac o titule)
Naša cena: 54,34 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 12 dní
Niet horšieho zlodeja než zlá kniha. (Talianske Príslovia)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 326 468,01 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička