Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Vydavateľstvo Redemptoristi - Slovo medzi nami

V ponuke máme 110 titulov

1.
Kimberly Hahnová  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2014)
„Srdce ženy by malo byť ukryté v Bohu tak, že muž musí hľadať Boha, aby našiel ju.“ Tieto slová Maxa Lucada akoby v skratke vyjadrovali to, k čomu autorka vedie manželov alebo tých, čo túžia po manželstve a pripravujú sa naň – postaviť a neustále... (viac o knihe)
Naša cena: 7,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
2.
Neal Lozano a Matthew Lozano  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2016)
Otec, miluješ ma? Táto otázka vnáša nepokoj do tých najhlbších zákutí nášho srdca. Púšťame sa do menších či väčších činností, lebo sa bojíme postaviť hanbe, pocitu nehodnosti alebo samote, ktoré rezonujú v tichu tejto nevypovedanej otázky. Lenže... (viac o knihe)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
3.
Théodule Rey-Mermet  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2006)
Milióny ľudí po celom svete vydávajú svedectvá o nenápadnom rehoľníkovi, redemptoristovi Gerardovi Majellovi, ktorý žil v rokoch 1726 - 1755 na juhu Talianska... (viac o knihe)
Naša cena: 3,00 € zvyčajne posielame do 8 dní
4.
Jim McManus a Stephanie Thorntonová  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2015)
Jim McManus ako katolícky kňaz a Stephanie Thorntonová ako psychologička napísali veľmi zaujímavé dielo o téme, ktoré sa donedávna pokladala len za doménu náboženstva. Ich pohľad na odpustenie je komplexný – zahŕňa poznatky vedy aj viery. Čo je však... (viac o knihe)
Naša cena: 5,70 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
5.
John Eldredge  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2012)
Vzťahy otcov a detí sú neraz poznačené bolesťou, vzájomným nepochopením, trpkými spomienkami. John Eldredge sa v krátkej syntéze iných svojich úspešných kníh (Divoký v srdci, Z chlapca kráľom) načrtáva cestu uzdravenia týchto vzťahov, pričom ju.. (viac o knihe)
Naša cena: 2,20 € zvyčajne posielame do 8 dní
6.
Patrick Madrid  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2010)
„Nikdy som nepovedal, že ty si ukradol tie peniaze.“ Príkladom tejto jednoduchej vety, ktorú si možno vysvetľovať mnohými spôsobmi, ... (viac o knihe)
Naša cena: 2,76 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
7.
Rosa Pich-Aguilera Roca  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2014)
Môže sa nám zdať nepredstaviteľné, že matka osemnástich detí má čas napísať knihu. Dokonca cestuje s manželom po svete a spolu hovoria o svojich skúsenostiach zo života veľkej rodiny. Kniha Ako byť šťastná s 1, 2, 3... deťmi svojho čitateľa rýchlo... (viac o knihe)
Naša cena: 4,94 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
8.
John Eldredge a Stasi Eldredge  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2006)
Krása je podstatou ženy. Toto tvrdenie sa nám môže zdať nepravdivé v čase mnohých súťaží miss krásy, v čase, keď sa určujú ideálne miery, ktoré sú pre mnohé ženy nedosiahnuteľné... (viac o knihe)
Naša cena: 6,18 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
9.
Scott Hahn  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2013)
Kým sa nedostaneme do neba, všetci sme nedokončení kresťania. Neexistujú príručky typu „urob si sám“ pre tých, ktorí sa chcú stať svätými. Preto je dokonalá nielen pre tých, ktorí boli nedávno pokrstení ako dospelí, ale aj pre katolíkov, ktorí sú... (viac o knihe)
Naša cena: 4,18 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
10.
John Eldredge  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2007)
Každý muž bol raz chlapcom. A každý chlapec má sny, veľké sny o tom, že bude hrdinom, premôže zločincov, vykoná odvážne skutky a zachráni ohrozenú krásku. Ale čo sa stane s týmito snami, keď vyrastieme? ... (viac o knihe)
Naša cena: 5,70 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
11.
Alfonz Mária de Liguori  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2002)
Autor, majster duchovného života, nás slovom a ešte viac životom pozýva k tomu druhému, čo skutočne len zdanlivo odporuje túžbe človeka po úspechu a zisku - k rozhovoru a životu s Bohom... (viac o knihe)
Naša cena: 0,80 € posielame do 4 dní
12.
Bernhard Häring  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2015)
Nikdy nebola pozornosť katolíckej zbožnosti zameraná na Eucharistiu viac ako od čias reforiem Druhého vatikánskeho koncilu. A súčasne nebolo nikdy väčšmi potrebné, aby sa Eucharistia stala stredobodom nášho každodenného života... (viac o knihe)
Naša cena: 3,33 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
13.
Henri J. M. Nouwen  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2009)
Naša cena: 2,76 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
14.
Scott Hahn  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2011)
Autor svojím biblickým pohľadom nepredstavuje kňazstvo ani tak v jeho úlohách, ako skôr v rovinách, na ktorých môžeme s kňazom vytvárať vzťah... (viac o knihe)
Naša cena: 5,60 € zvyčajne posielame do 8 dní
15.
Angela A. Burrin  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2013)
Keď máme niekoho radi, nikdy nás neomrzí hovoriť mu: Mám ťa rád! Ľúbim ťa! A jeho či ju nikdy neomrzí počúvať naše úprimné slová. Aj ruženec je takým vyznaním. Spolu s Máriou hovoríme Bohu, že ho milujeme. Pripomíname si, čo pre nás urobil Ježiš... (viac o knihe)
Naša cena: 5,42 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
16.
Bernhard Häring  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2015)
Ježišove blahoslavenstvá sú často rozoberanou témou nielen v náboženskom svete. Neraz sú však vnímané a predkladané ako určitý ideál, v podstate nedosiahnuteľný. Redemptorista Bernhard Häring ich však vníma ako smerovky na ceste. Blahoslavenstvá samy.. (viac o knihe)
Naša cena: 3,14 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
17.
Bernhard Häring  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2015)
„Človeče, veď ti povedali, čo je dobré a čo žiada Pán od teba: konať právo, milovať zľutovanie a pokorne kráčať s tvojím Bohom“ (Mich 6, 8). Kniha redemptoristu Bernharda Häringa, jedného z najvýznamnejších morálnych teológov 20. storočia, je celá... (viac o knihe)
Naša cena: 3,33 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
18.
Ulf Ekman a Brigitta Ekman  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2017)
Nová kniha vydavateľstva redemptoristov Veľký objav prináša príbeh Ulfa a Birgitty Ekmanovcov. Ulf Ekman v roku 1983 založil vo Švédsku evanjelikálny zbor Slovo života, ktorý dodnes vyvíja veľmi plodnú misionársku činnosť najmä v krajinách bývalého... (viac o knihe)
Naša cena: 8,17 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
19.
Stephanie Jeffsová a Jenny Thorneová  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2012)
Jednu zasneženú noc našla myška pod krásne ozdobeným stromčekom zabalenú knihu. Keď sa do nej prehrýzla, ocitla sa v najúžasnejšom, príbehu, aký sa kedy stal ... O tom, že vianočné inšpirácie sú nevyčerpateľné a vianočných príbehov nie je nikdy dosť... (viac o knihe)
Naša cena: 4,28 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
20.
Pápežská rada na obnovu novej evanjelizácie  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2016)
Kniha Spoveď – sviatosť milosrdenstva katolíkom veľmi osobným spôsobom pripomína krásu a silu zmierenia. Evanjeliové úryvky predkladajú témy milosrdenstva, odpustenia hriechov a obrátenia, ktoré sa nachádzajú v... (viac o knihe)
Naša cena: 3,10 € posielame do 4 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Vidiek, to je kniha. Mestá sú potom noviny plné lží. (Pavón)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 398 912,59 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička