popis Vedeli ste, že...? Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku.

Vydavateľstvo Computer Press

Bolo nájdených 3626 titulov od vydavateľstva Computer Press

1.
Microsoft Excel 2010
Květuše Sýkorová, Pavel Simr, Jiří Barilla  ·  Computer Press (2011)
Chcete rýchlo spoznať a naučiť sa ovládať program Excel 2010? Nepotrebujete vysvetlenie základných pojmov, ale radi by ste poznali všetky funkcie užitočné pre efektívne vytváranie profesionálne vyzerajúcich tabuliek a grafov?... (viac o titule)
Naša cena: 15,67 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
2.
Plants vs. Zombies: Trávogedon
Paul Tobin, Ron Chan  ·  Computer Press (2016)
Populárna hra Plants vs. Zombies konečne i v podobe komiksu! Ubrblaný blázon Dave sa snaží pomôcť svojej neteri Patrícii a jej kamarátovi Natovi odraziť inváziu zombií, ktorá postupne zaplavuje pokojné mestečko. Ich jedinou nádejou je armáda špeciálnych r (viac o titule)
Naša cena: 6,97 € posielame do 4 dní
3.
Tajné triky pre Minecrafťákov: Bojová škola
Megan Miller  ·  Computer Press (2016)
Naučte sa od majstra Minecraftu veľa nových trikov, techník a postupov, vďaka ktorým sa stanete najobávanejším bojovníkom široko ďaleko! S Bojovou školou sa v okamihu naučíte zaobchádzať so všetkými zbraňami a kúzlami a nájdete slabinu aj toho... (viac o titule)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
4.
Dostaň sa na vyšší level v Minecrafte
Stephen O’Brien  ·  Computer Press (2016)
Očakávané pokračovanie úspešnej príručky Minecraft. Chcete si vo vlastnom svete postaviť zložitejšie ruditové konštrukcie, mlynček na zombie alebo jadrový reaktor? Potom ste narazili na tú pravú knihu! Dozviete sa všetko potrebné o... (viac o titule)
Naša cena: 11,59 €  (teda ušetríte 3%) posielame do 4 dní
5.
Ta dala mamka, ta dala dcérku
Vojtěch Majling  ·  Computer Press (2009)
Táto unikátna publikácia je určená všetkým milovníkom slovenských ľudových tradícií, pre ktorých v nej autor zhromaždil a zdokumentoval svadobné prvky ľudovej kultúry z viac ako 100 slovenských dedín a dediniek... (viac o titule)
Naša cena: 18,14 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
Vreckový slovník slovensko-mačací, mačaco-slovenský
Gilles Bonotaux, Jean Cuvelier  ·  Computer Press (2012)
Prvý obojstranný slovník, ktorý hovorí nielen rečou mačiek, ale aj slovami ich pánov. Neodmysliteľný sprievodca komunikáciou medzi človekom a jeho mačkou (alebo mačkou a jej človekom) názorne opisuje správanie a každodenné situácie... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
7.
Magická výchova
Thomas W. Phelan  ·  Computer Press (2014)
Jedna z najpredávanejších kníh o výchove na svete! Jednoduchou a dôslednou metódou zvládnete nevhodné správanie detí, povzbudíte ich dobré správanie a posilníte svoje vzájomné vzťahy... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
8.
Domáci rozpočet
Jaroslav Kroutil  ·  Computer Press (2006)
Zistili ste, že nech robíte, čo robíte, stále máte pocit, že vám peniaze chýbajú? A najväčší zásah do vášho rozpočtu raz ročne robia všetky možné i nemožné vami neplánované vyúčtovania energií a rôzne poplatky?... (viac o titule)
Naša cena: 5,36 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
9.
Počítanie soba Boba (2. diel)
Jiřina Bednářová  ·  Computer Press (2007)
Publikácia Počítanie soba Boba - 2. diel obsahuje: námety pre rozvoj matematických schopností pre deti vo veku od 4 do 6 rokov, pomocou ktorých sa rozvíjajú: používanie výrazov, ktoré vedú k porovnávaniu, zrovnávaniu... (viac o titule)
Naša cena: 4,98 € posielame do 4 dní
10.
Receptíky pre malých kuchárov
Pavla Šmikmátorová, Libor Drobný, Lukáš Němeček  ·  Computer Press (2010)
Táto kuchárska kniha, rovnako ako jej predchodkyňa RECEPTÍKY PRE MALÝCH KUCHÁROV – Hravá kuchárka pre deti, je plná zaujímavých receptov, farebných fotografií a napínavých komiksov... (viac o titule)
Naša cena: 8,84 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
11.
Feynmanova stratená prednáška
V predslove z roku 1965 k vydaniu kurzu fyziky - Feynmanových prednášok z fyziky - spomína Richard Feynman, že niektoré prednášky neboli do nich zahrnuté... (viac o titule)
Naša cena: 8,98 € posielame do 8 dní
12.
Mám päťdesiat - no a?
Silvia Vnenková, Lucia Pacherová  ·  Computer Press (2012)
Máte päťdesiat? Končí tým jedna etapa života a začína sa nová. Nie lepšia, nie horšia, skrátka iná! Prichádza vek zrelosti, ktorý so sebou prináša veľké množstvo zmien – jedny prinášajú radosť, iné problémy. Deti si budujú vlastné rodiny, niekedy... (viac o titule)
Naša cena: 8,54 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
13.
Tablet pre úplných začiatočníkov
Computer Press (2014)
Uvažujete o kúpe tabletu alebo ste jeho čerstvými majiteľovi? Hľadáte ucelený zdroj informácií, ako ho efektívne používať a maximálne využiť jeho potenciál? Potrebné informácie nájdete v knihe z edície Pre úplných začiatočníkov... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
14.
Spáľte tuky správnym jedlom!
Ulrich Strunz  ·  Computer Press (2010)
NA SKLADE  
Táto kniha bude definitívnym vyriešením vášho problému s nadváhou. Poskytne vám návod, ako svoje telo naučiť intenzívne spaľovať tuky a neukladať ich tam, kde to nie je žiaduce... (viac o titule)
Naša cena: 10,40 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 24 hodín
15.
Súrodenci bez rivality + Ako naučiť deti pravidlá (kolekcia)
Computer Press (2013)
Kolekcia dvoch bestsellerov o výchove detí: Súrodenci bez rivality a Ako naučiť deti pravidlá... (viac o titule)
Naša cena: 18,90 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
16.
LEGO NEXO KNIGHTS: NEXO sila vládne všetkému
Computer Press (2016)
Ak si myslíš, že už o rytieroch a kúzlach vieš všetko, si na omyle! Zoznám sa s rytiermi LEGO® NEXO KNIGHTS™ a preskúmaj ich digimágiu! Nahliadni do sveta, v ktorom obrnení rytieri ničia svojich nepriateľov digitálnou silou a kde bežne narazíš na... (viac o titule)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
17.
Fotografovanie pre deti
Jenni Bidner  ·  Computer Press (2014)
Chcete sa naučiť pekne fotografovať? Túžite fotiť ako oco, mama či nejaký skutočne skvelý fotograf? Tento sprievodca svetom digitálnej fotografie pre menších aj väčších fotografov je určený pre tých z vás, ktorí sa chcú so svojimi snímkami hlavne zabávať. (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
18.
Sex - užívateľská príručka
Felicia Zopolová  ·  Computer Press (2014)
Sex je starý ako ľudstvo samo, tak prečo dodnes nie je odhalené tajomstvo uspokojivého sexuálneho života? Našťastie je tu táto užívateľská príručka, ktorá odpovie na všetky naliehavé otázky... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
19.
LEGO Friends: Prekvapenie v podkroví
Computer Press (2014)
Podivný hluk v podkroví spôsobuje Stephanie a jej psíkovi Coco bezsenné noci. Čo by to tak mohlo byť? Hladná myš? Alebo len prievan? Päť kamarátok z LEGO® Friends čaká pri pátraní po tajomných zvukoch veľké prekvapenie... (viac o titule)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
20.
LEGO Star Wars: Vesmírne dobrodružstvá
Computer Press (2016)
Vitaj v úchvatnom svete LEGO® Star Wars™! Pridaj sa ku galaktickým hrdinom a preži s nimi úžasné dobrodružstvá, počas ktorých zachraňujú galaxiu pred ohavnými lotrami. Vyskúšaj si rôzne aktivity, prečítaj si zábavný komiks a postav si svoju vlastnú... (viac o titule)
Naša cena: 8,54 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
Historické knihy, ktoré neklamú, bývajú vždy otravné. (France)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 332 630,68 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička