popis Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 210 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu?

Vydavateľstvo Computer Press

Bolo nájdených 3599 titulov od vydavateľstva Computer Press

1.
Tajné triky pre Minecrafťákov: Majster staviteľ
Megan Miller  ·  Computer Press (2016)
Naučte sa od majstra Minecraftu veľa nových trikov, odhaľte tajomstvo najlepších staviteľov a popustite uzdu svojej fantázii! S viac ako sto miliónmi registrovaných hráčov je Minecraft jednou z najpopulárnejších... (viac o titule)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Feynmanova stratená prednáška
V predslove z roku 1965 k vydaniu kurzu fyziky - Feynmanových prednášok z fyziky - spomína Richard Feynman, že niektoré prednášky neboli do nich zahrnuté... (viac o titule)
Naša cena: 7,20 €  (teda ušetríte 20%) zvyčajne posielame do 7 dní
3.
Magická výchova
Thomas W. Phelan  ·  Computer Press (2014)
Jedna z najpredávanejších kníh o výchove na svete! Jednoduchou a dôslednou metódou zvládnete nevhodné správanie detí, povzbudíte ich dobré správanie a posilníte svoje vzájomné vzťahy... (viac o titule)
Naša cena: 9,96 € posielame do 5 dní
4.
Tablet pre úplných začiatočníkov
Computer Press (2014)
Uvažujete o kúpe tabletu alebo ste jeho čerstvými majiteľovi? Hľadáte ucelený zdroj informácií, ako ho efektívne používať a maximálne využiť jeho potenciál? Potrebné informácie nájdete v knihe z edície Pre úplných začiatočníkov... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
5.
Tajné triky pre Minecrafťákov: Bojová škola
Megan Miller  ·  Computer Press (2016)
Naučte sa od majstra Minecraftu veľa nových trikov, techník a postupov, vďaka ktorým sa stanete najobávanejším bojovníkom široko ďaleko! S Bojovou školou sa v okamihu naučíte zaobchádzať so všetkými zbraňami a kúzlami a nájdete slabinu aj toho... (viac o titule)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
Plants vs. Zombies: Trávogedon
Paul Tobin, Ron Chan  ·  Computer Press (2016)
Populárna hra Plants vs. Zombies konečne i v podobe komiksu! Ubrblaný blázon Dave sa snaží pomôcť svojej neteri Patrícii a jej kamarátovi Natovi odraziť inváziu zombií, ktorá postupne zaplavuje pokojné mestečko. Ich jedinou nádejou je armáda špeciálnych r (viac o titule)
Naša cena: 6,64 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
7.
Microsoft Excel 2010
Květuše Sýkorová, Pavel Simr, Jiří Barilla  ·  Computer Press (2011)
Chcete rýchlo spoznať a naučiť sa ovládať program Excel 2010? Nepotrebujete vysvetlenie základných pojmov, ale radi by ste poznali všetky funkcie užitočné pre efektívne vytváranie profesionálne vyzerajúcich tabuliek a grafov?... (viac o titule)
Naša cena: 7,84 €  (teda ušetríte 52%) posielame do 5 dní
8.
Domáci rozpočet
Jaroslav Kroutil  ·  Computer Press (2006)
Zistili ste, že nech robíte, čo robíte, stále máte pocit, že vám peniaze chýbajú? A najväčší zásah do vášho rozpočtu raz ročne robia všetky možné i nemožné vami neplánované vyúčtovania energií a rôzne poplatky?... (viac o titule)
Naša cena: 5,36 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
9.
Microsoft Windows 10
Martin Herodek  ·  Computer Press (2015)
Chcete naplno ovládnuť Windows 10? Zaobstarali ste si nový počítač alebo tabliet a potrebujete sa v jeho systéme rýchlo zorientovať? Prechádzate zo starších verzií Windows a chcete sa rýchlo zoznámiť s novými funkciami „desiatok"? Sprievodca z... (viac o titule)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
10.
Tajné triky pre Minecrafťákov
Megan Miller  ·  Computer Press (2016)
Naučte sa od majstra Minecraftu veľa nových trikov, techník a postupov, vďaka ktorým bude váš svet bez chybičky! S Tajnými trikmi dokážete rýchlo ovládnuť jeho herné mechanizmy a nájsť tie najvýhodnejšie stratégie. Táto kniha... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
11.
Spáľte tuky správnym jedlom!
Ulrich Strunz  ·  Computer Press (2010)
Táto kniha bude definitívnym vyriešením vášho problému s nadváhou. Poskytne vám návod, ako svoje telo naučiť intenzívne spaľovať tuky a neukladať ich tam, kde to nie je žiaduce... (viac o titule)
Naša cena: 10,40 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
12.
C#2010
Miroslav Virius  ·  Computer Press (2012)
Nelamte si hlavu s tím, co za vás vytvořili jiní! Hotová řešení pro C# poskytují sbírku nejlepších postupů a řešení běžných i méně běžných úkolů, které před vámi při programování v těchto jazycích stojí. Více než 220 na sobě nezávislých řešení... (viac o titule)
Naša cena: 15,67 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
13.
Receptíky pre malých kuchárov
Pavla Šmikmátorová, Libor Drobný, Lukáš Němeček  ·  Computer Press (2010)
Táto kuchárska kniha, rovnako ako jej predchodkyňa RECEPTÍKY PRE MALÝCH KUCHÁROV – Hravá kuchárka pre deti, je plná zaujímavých receptov, farebných fotografií a napínavých komiksov... (viac o titule)
Naša cena: 9,28 € posielame do 5 dní
14.
Microsoft Windows 7
Ondřej Bitto  ·  Computer Press (2011)
Chcete Windows 7 zvládnuť na používateľskej úrovni? Radi by ste sa za krátky čas naučili naplno využívať jeho nové funkcie? Prechádzate zo starších verzií systému Windows a chcete sa rýchlo zžiť s novým ovládaním „sedmičky“?... (viac o titule)
Naša cena: 4,94 €  (teda ušetríte 52%) posielame do 5 dní
15.
Zdravá strava pre diabetikov a nielen pre nich
Blanka Neoralová  ·  Computer Press
Autorka, ktorá sa už veľa rokov zaoberá problematikou diabetu, radí: „Ak chcete schudnúť, neodopierajte si všetko naraz. Prvý deň odsuňte z taniera jedno sústo, druhý deň dve sústa... Prečítajte si na rotopéde noviny. Ďalší deň skúste minútu šľapať... (viac o titule)
Naša cena: 7,97 € posielame do 5 dní
16.
Dostaň sa na vyšší level v Minecrafte
Stephen O’Brien  ·  Computer Press (2016)
NOVINKA  
Očakávané pokračovanie úspešnej príručky Minecraft. Chcete si vo vlastnom svete postaviť zložitejšie ruditové konštrukcie, mlynček na zombie alebo jadrový reaktor? Potom ste narazili na tú pravú knihu! Dozviete sa všetko potrebné o... (viac o titule)
Naša cena: 10,19 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 5 dní
17.
Plants vs. Zombies: Časokalypsa
Paul Tobin, Ron Chan  ·  Computer Press (2016)
NOVINKA  
Minulosť, budúcnosť... A zombie! Už zasa! Geniálny vynálezca a prvotriedny strážca susedstva, ubrblaný blázon Dave, pomôže svojej neteri Patrícii a mladému dobrodruhovi Natovi odraziť ďalší nápor zombií pod vedením desivého Zombossa. Trojica hrdinov za... (viac o titule)
Naša cena: 5,94 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení (predbežne 5.9.2016) zvyčajne posielame do 3 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 12 dní
18.
Vreckový slovník slovensko-mačací, mačaco-slovenský
Gilles Bonotaux, Jean Cuvelier  ·  Computer Press (2012)
Prvý obojstranný slovník, ktorý hovorí nielen rečou mačiek, ale aj slovami ich pánov. Neodmysliteľný sprievodca komunikáciou medzi človekom a jeho mačkou (alebo mačkou a jej človekom) názorne opisuje správanie a každodenné situácie... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
19.
Zvrátená veda
Ben Goldacre  ·  Computer Press (2013)
Spôsobuje očkovacia vakcína autizmus? Prečo museli zbytočne zomrieť stovky tisíc ľudí na AIDS? Je homeopatia šarlatánska paveda alebo skutočne lieči?... (viac o titule)
Naša cena: 12,96 € posielame do 5 dní
20.
Star Wars: 100 antistresových maľovaniek
Computer Press (2016)
Odhaľte viac ako 100 originálnych ilustrácií a mandál zrodených zo stretnutia sveta Star Wars a secesie. Oddýchnite si v najfantastickejšom a najfarebnejšom vesmíre moderného sci-fi a znovu objavte radosť z tvorenia. Získajte prostredníctvom... (viac o titule)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
Najväčším triumfom spisovateľov je, keď primäjú myslieť tých, ktorí sú toho schopní. (Eug?ne Delacroix)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 321 919,85 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička