Vedeli ste, že...? Každý deň do všetkých kútov Slovenska (a sem-tam i sveta) rozpošleme niekoľko tisíc kníh.

Vydavateľstvo Asociácia Corpus

V ponuke máme 8 titulov

1.
Juraj Šebesta  ·  Asociácia Corpus (2017)
Kniha pre detského čitateľa. Krátke príbehy – rozprávky, v ktorých vystupujú zvieratká s ľudskými vlastnosťami a správaním, deťom ukazujú modelové situácie spoločenstva. Ponaučenie a pointa na konci každej bájky naznačuje správny postoj a riešenie... (viac o knihe)
Naša cena: 5,76 € zvyčajne posielame do 3 dní
2.
Daniel Pennac  ·  Asociácia Corpus (2016)
Kniha slávneho francúzskeho spisovateľa Daniela Pennaca Pes Tutulák ( Cabot- Caboche) v slovenskom jazyku vychádza po prvýkrát. Poviedka zachytáva dobrodružné putovanie psa nájducha, ktorý sa učí spoznávať svet ľudí, hľadá priateľstvo a lásku. Príbeh... (viac o knihe)
Naša cena: 7,80 € zvyčajne posielame do 3 dní
3.
Daniel Pennac  ·  Asociácia Corpus (2015)
Knižka pre deti a možno aj dospelé, Vlčie oko známeho farncúzskeho spisovateľa Daniela Pennaca v kvalitnom preklade Beaty Panákovej predstavuje krehký a poeticko-magický príbeh o stretnutí a „rozhovore“ chlapca a vlka. Už začiatok príbehu vťahuje... (viac o knihe)
Naša cena: 9,50 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
4.
Peter Gregor  ·  Asociácia Corpus (2016)
Prvá časť súborného diela rozhlasových hier Petra Gregora, predstavuje tohto originálneho slovenského súčasného spisovateľa a dramatika v priereze rokov. Jeho tvorba obsiahla témy problémov vzťahov nielen partnerských ale aj spoločenských a morálnych... (viac o knihe)
Naša cena: 9,50 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
5.
Jozef Ivaška  ·  Asociácia Corpus (2016)
Autobiografická výpoveď o živote v emigrácii s autenitickým vstupom mnohých krajanov, ktorí odišli za iným životom. Jozef Ivaška spevák, ktorého poznajú lepšie v zahraničí ako na Slovensku, hoci zo Slovenska nikdy neodišiel. Zapustil tu pevne korene... (viac o knihe)
Naša cena: 14,25 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
6.
Dagmar Inštitorisová  ·  Asociácia Corpus (2017)
Kniha pre najmenšie deti o troch kamarátoch - slimáčikovi, trpaslíčkovi a dienku/lopárik, ktorí do svojej partie priberú aj slniečko... (viac o knihe)
Naša cena: 8,46 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
7.
Martin Bendik  ·  Asociácia Corpus (2014)
Zbierka esejí pod názvom Operné sondy z pera operného režiséra Martina Bendika je originálnym pohľadom do sveta slovenskej opery. Autor kriticky, v rôznych diskurzných podobách približuje čitateľovi problémy opery na Slovensku v historickom kontexte... (viac o knihe)
Naša cena: 14,25 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
8.
Jozef Lenhart  ·  Asociácia Corpus (2014)
Keď v posledný deň banda stíchla, zasypal dievčatko popolom a obložil chlebom čím ju zbavil chorôb a pred celým cigánskym táborom jej navždy dal meno Panna. Nech každý vie, že primáš z Barnovho rodu je, bola a bude sestrou dvanástich bratov, a navždy... (viac o knihe)
Naša cena: 11,40 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Dobrá kniha je drahokam, ktorý vrhá záblesky radosti a šťastia do všetkých vrstiev ľudskej spoločnosti. (Charles Augustin Sainte-beuve)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 405 094,24 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička