popis
Ľúbostné, erotické

Knihy Próza Slovenská próza Poviedky, novely, antológie Ľúbostné, erotické

V podkategórii Ľúbostné, erotické sa nachádza 6 titulov.

(zmeniť výber) všetky   (zmeniť výber) všetky  

1.
Aksál
Aksál  
Zuzana Cigánová  ·  Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov (2016)
Zuzana Cigánová, naša etablovaná autorka, prichádza s novým dielom, ale večnou témou – láskou. Lenže táto je poriadne naruby. Lebo láska, to je príroda v nás. A príroda je najmocnejšia. A robí si, čo chce. Aj živelné pohromy. Prvý pohľad, prvý dotyk... (viac o titule)
Naša cena: 7,89 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
2.
Sokyne
Sokyne  
Lena Lemonová  ·  EQUILIBRIA (2016)
NA SKLADE  
Dve ženy, jeden muž. A boj, v ktorom sú všetky zbrane dovolené. Svieža a vtipná novela s témou milostného trojuholníka zaujme svojím humorom, sebairóniou a nadhľadom. (viac o titule)
Naša cena: 8,46 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 24 hodín
3.
Kaleidoskop osudov
Karin Lászlová  ·  Epos (2003)
Príbehy obyčajných i zvláštnych ľudí porovnáva hrdinka prvej časti románu so svojim životom - pri čítaní poviedok svojho brata v druhej časti. A možno aj na ich základe dospeje k bytostnému rozhodnutiu svojho života... (viac o titule)
Naša cena: 8,46 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
4.
Maj ma rád
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2013)
Kniha o vášni, ktorá spája dve smutné duše a jej následky zničia životy mnohým nevinným... O tom, že každý z nás má svoju cestu a niekedy je zbytočné silou-mocou bojovať proti osudu. Nie každá túžba má byť naplnená... (viac o titule)
Naša cena: 8,99 € Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
5.
Podoby lásky
Anna Hrabalová  ·  Hrabalová Anna (2014)
Láska je to, čo nás živí, čo nás teší a čo zostane, keď sa všetko pominie. Ak sa spomenie láska, hneď nám je na srdci lepšie, hneď sa zdá, že i slnko krajšie svieti, keď máme lásku sme zdravší, krajší, láska má úžasnú moc... (viac o titule)
Naša cena: 4,56 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
6.
Věta holá o lásce
Dušan Dušek  ·  Větrné mlýny (2016)
Věta holá o lásce je nejfilmovějším prozaickým dílem Dušana Duška. A to nejen profesním prostředím, ve kterém se odehrávají všechny tři novely do knihy zařazené. Sám autor je známým slovenským scenáristou a scenáristiku také vyučuje na bratislavské... (viac o titule)
Naša cena: 10,76 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
Keď čítam knihu, zvyknem ju čítať iba očami. Sem-tam však príde pasáž, možno len veta, ktorá sa stane mojou súčasťou. (W. Somerset Maugham)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 386 160,39 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička