Vedeli ste, že...? U nás môžete nakupovať aj cez mobilné aplikácie a mobilný web.

PrózaSci-fi, fantasy, hororyFantasyDark

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 311 titulov

1.
Pád  E-KNIHA
Lauren Kate  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (140)
Na Danielovi Grigorim je čosi bolestne známe. Tajomný, uzavretý chlapec pritiahne pozornosť sedemnásťročnej Luce Priceovej hneď v jej prvý deň na internátnej škole Meč a kríž pri meste Savannah... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
2.
Lauren Kate  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI AKCIA
Lucin a Danielov čas sa neodvratne míňa ako piesok v presýpacích hodinách. Na to, aby zastavili Lucifera, potrebujú nájsť miesto, kde na Zem dopadli anjeli... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,50 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
3.
Sergej Lukjaněnko  ·  Argo, Triton (2017)
Moskevské ulice přestaly být bezpečné. Upíři opět útočí na nevinné lidi. Ve jménech obětí se ukrývá zašifrovaný vzkaz určený pouze pro světlého Antona. Kdo ale vzkaz poslal? Vyšetřování přivádí Antona Goroděckého k prorokovi, jehož děsivá předpověď... (viac o knihe)
Naša cena: 12,47 €  (teda ušetríte 11%) posielame do 5 dní
4.
Lauren Kate  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Čo ak nájdete spriaznenú dušu... v nesprávnom čase? Luce by pre Daniela aj zomrela. A presne to sa deje! Znova a znova. Odnepamäti sa Luce s Danielom stretávajú, no čoskoro ich bolestne rozdelí dávna kliatba. Luce zomiera a zničený Daniel... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
5.
Súženie  E-KNIHA
Lauren Kate  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Druhá časť nebezpečne vzrušujúcej a tajomne romantickej tetralógie Padlí anjeli, pokračovanie bestselleru Pád. Luce prežíva peklo na zemi, keď nemôže byť so svojím padlým anjelom Danielom... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
6.
Richelle Mead  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Připadaly vám předchozí tři díly jako klid před bouří? Tak ta bouře právě nastává! Alchymistka Sydney Sageová už velmi dlouho balancovala mezi tím, co jí bylo odjakživa vštěpováno jako její povinnost... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,95 €  (teda ušetríte 55%) okamžite na stiahnutie
7.
Sherrilyn Kenyon  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ďalšia kniha z Kenyonovej série o Temných lovcoch o nesmrteľných upíroch poloľuďoch-pološelmách, chrániacich ľudstvo pred dajmonmi živiacimi sa ľudskými dušami... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,20 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
8.
Andrew Fukuda  ·  Vydavateľstvo Fragment (2015)
Ako zostať nažive vo svete, v ktorom sú ľudia považovaní za pochúťku? Gene, Sissy, David a Epap spolu so zvyšnými dievčatami z Misie urýchlene odchádzajú vlakom nevedno kam. Bojujú o holý život a snažia sa zachrániť jeden druhého. Existuje ešte nádej... (viac o knihe)
Naša cena: 5,99 €  (teda ušetríte 33%) posielame do 5 dní
9.
Andrew Fukuda  ·  Vydavateľstvo Fragment (2014)
Ako zostať nažive vo svete, kde sú ľudia považovaní za potravu a všetci túžia len po ich krvi? Gene a jeho priatelia utekajú pred nocou. Gena však neprenasledujú len krvilační lovci, ale aj spomienky na Ashley June... (viac o knihe)
Naša cena: 5,99 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
10.
Lauren Kate  ·  Ikar (2013)
Láska niekedy potrebuje povzbudenie od strážnych anjelov, aby sa mohla dvihnúť zo zeme. No len čo párkrát mávne krídlami, treba jej dôverovať, že poletí sama, do najvyšších možných výšin, do neba – a ešte ďalej... (viac o knihe)
Naša cena: 9,30 €  (teda ušetríte 6%) posielame do 5 dní
11.
L.J. Smith  ·  Vydavateľstvo Fragment (2013)
Thea a jej sesternica Blaise sú čarodejnice a ovládajú mágiu, ale každá toto umenie využíva inak. Divoká krásavica Blaise zvádza len tak pre zábavu svojich spolužiakov, aby ich pomocou kúziel privádzala do šialenstva... (viac o knihe)
Naša cena: 3,99 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
12.
L.J. Smith  ·  Vydavateľstvo Fragment (2012)
Sedemnásťročná stredoškoláčka Poppy sa dozvedá, že trpí rakovinou slinivky brušnej a zostáva jej pár týždňov života. Musí sa zmieriť s ortieľom neúprosnej diagnózy alebo existuje možnosť záchrany? (viac o knihe)
Naša cena: 3,99 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
13.
Snoubení tmou  E-KNIHA CZ
Leona Škodová  ·  Skleněný Můstek (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Není výjimečná. O nějakém zvláštním daru se dá pochybovat. A rozhodně nehrozí, že jako jediná zachrání svět. Což je dost mizerná kombinace pro začátek obrovského temného dobrodružství. Na druhou stranu, nestačí, že jsou... (viac o eknihe)
Naša cena: 3,00 € okamžite na stiahnutie
14.
L.J. Smith  ·  Vydavateľstvo Fragment (2010)
Upírske denníky sú späť, znovu potečie krv... Elena sa vrátila do sveta ľudí. S pomocou svojich priateľov a milovaného Stefana sa ho učí spoznávať znovu od úplného začiatku. Temné sily sa jej však nechcú vzdať a znova po nej naťahujú svoje pazúry... (viac o knihe)
Naša cena: 3,80 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
15.
Nočný bozk  E-KNIHA
Sherrilyn Kenyon  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ďalšia kniha z Kenyonovej série o temných lovcoch prináša príbeh o nesmrteľných upíroch, ktorí chránia ľudstvo pred dajmonmi živiacimi sa ľudskými dušami... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,20 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
16.
Jessica Sorensen  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Může láska přetrvat navěky? Ella a Michael se dokázali poprat s životní tragédií i se zlomeným srdcem. Teď je ale dělí tisíce kilometrů a vztah na dálku vystavuje jejich lásku těžké zkoušce. Ella se vrátila do školy... (viac o eknihe)
Naša cena: 2,00 €  (teda ušetríte 83%) okamžite na stiahnutie
17.
L.J. Smith  ·  Vydavateľstvo Fragment (2009)
(78)
Ako sa to všetko začalo... Ešte v časoch talianskej renesancie sa dvaja bratia Damon a Stefan Salvatorovci zaľúbili do krásnej mladej upírky, ktorá sa volala Katherine. (viac o knihe)
Naša cena: 3,80 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
18.
Lauren Kate  ·  Ikar (2011)
Druhá časť nebezpečne vzrušujúcej a tajomne romantickej tetralógie Padlí anjeli, pokračovanie bestselleru Pád. Luce prežíva peklo na zemi, keď nemôže byť so svojím padlým anjelom Danielom... (viac o knihe)
Naša cena: 12,11 €  (teda ušetríte 6%) posielame do 5 dní
19.
Hrabě Dracula  ·  Mladá fronta (2012)
Tento deník, sepsaný vlastní rukou, je výtahem z minulosti a přítomnosti hraběte Vlada Draculy. Svolil s jeho vydáním v reakci na současné mediální šílenství kolem všeho upírského a nemrtvého... (viac o knihe)
Naša cena: 10,76 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
20.
Laurell K. Hamiltonová  ·  Epocha (2015)
Animátorka Anita Blakeová je zákonnou popravčí upírů pro celou oblast. Jako expertka na nadpřirozené jevy spolupracuje i s místním Duchařským komandem, zvláštní policejní jednotkou specializovanou na nadpřirozené zločiny... (viac o knihe)
Naša cena: 12,92 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
123456789 … 16

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Požičiavaním sa stratia len tie knihy, ku ktorým mimoriadne lipneš. (Murphy)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 390 481,58 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička