Vedeli ste, že...? Martinus.sk ako jeden z prvých obchodov na Slovensku získal certifikát SAEC Bezpečný nákup. Pre ešte väčší pokoj na Vašej duši :-)

PrózaRományNovodobéErotické

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 189 titulov

1.
Zmija  E-KNIHA
Angie Oravcová  ·  Marenčin PT (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zmyselnosť a vášeň v erotickom príbehu o tajomnej tanečnici Stele, plný vzrušujúcich momentov. Je to aj príbeh o láske dvoch žien, medzi ktoré vstúpi muž. Dokáže Stela prekročiť svoj tieň, veriť a milovať... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 11%) okamžite na stiahnutie
2.
Christina Lauren  ·  Jota (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Třetí ze série Vášnivý doplní a završí příběhy tří kamarádek, které se po divokém flámu v Las Vegas ráno probudily vdané za tři neodolatelné muže. Lola a Oliver manželství sice zruší a dohodnou se, že budou... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,10 €  (teda ušetríte 48%) okamžite na stiahnutie
3.
Linda Chopin  ·  MERIDIANO-press (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (73)
Ako málo stačí na to, aby sme v sebe prebudili vášeň. Niekedy stačí len pár slov. V pravý čas a na správnom mieste. Erotika v podaní Lindy Chopin vás presvedčí o tom, že autorka našla odvahu a dokázala posunúť jej hranice... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
4.
Jodi Ellen Malpas  ·  Ikar (2014)
Zámok, miesto, kde sa začala ich vášnivá ľúbostná aféra, zapĺňajú hostia v deň, ktorý by mal byť v Avinom a Jesseho živote najšťastnejším. Ava sa už zmierila s tým, že sa jej nikdy nepodarí divého Jesseho skrotiť – a ani po tom netúži... (viac o knihe)
Naša cena: 15,11 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
5.
E L James  ·  XYZ (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (167)
Keď Anastasia Steelová prvý raz stretla mladého úspešného podnikateľa Christiana Greya, netušila, ako veľmi jej to zmení život... Od začiatku vedela, že vzťah s jej Tieňom nebude prechádzka ružovou záhradou... (viac o eknihe)
Naša cena: 12,95 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
6.
E L James  ·  XYZ (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (251)
Ešte temnejšie, zmyselnejšie a neodolateľne návykové! Potom, čo Anastasia Steelová na vlastnej koži pocíti, aké temné sú tajomstvá Christiana Greya, opúšťa ho. Napriek všetkému, čo sa medzi nimi stalo, na neho stále nemôže... (viac o eknihe)
Naša cena: 12,95 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
7.
E L James  ·  XYZ (2015)
Druhý díl erotického románu o temných touhách v každém z nás... Poté co Anastasia Steeleová na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou tajemství Christiana Greye, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj stále nemůže zapomenout. Když jí tedy... (viac o audioknihe)
Naša cena: 15,67 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
8.
M.S. Force  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Pamätáte sa ešte na mladú newyorskú učiteľku Natalie Bryantovú z románu Cnosť, ktorá sa zaľúbila do filmovej hviezdy Flynna Godreya? Napriek rozdielnym povahám ich k sebe priťahuje mocná a iracionálna vášeň. Život vie byť však krutý... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,30 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
9.
Sylvain Reynard  ·  XYZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Gabriel Emerson, cez deň vážený profesor a odborník na Danteho, v noci hriešnik zmietaný spaľujúcou vášňou, stretne plachú a neskúsenú študentku Juliu Mitchellovú. Je presvedčený, že je anjelom zoslaným na jeho spásu... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,30 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
10.
E L James  ·  XYZ (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (88)
Prostredníctvom jeho vlastných slov, myšlienok, úvah a snov ponúka E L James iný pohľad na ľúbostný príbeh, ktorý uchvátil milióny čitateľov po celom svete. CHRISTIAN GREY má rád kontrolu v každej situácii... (viac o eknihe)
Naša cena: 11,20 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
11.
Jodi Ellen Malpas  ·  Ikar (2014)
(56)
Keď mladá bytová architektka Ava O’Sheaová prijme pracovnú ponuku, netuší, čo ju v luxusnom hoteli s názvom Zámok čaká. Najskôr bežná konzultácia s nafúkaným, nudným vidieckym snobom s cigarou v ruke... (viac o knihe)
Naša cena: 14,87 €  (teda ušetríte 6%) posielame do 5 dní
12.
Kráska  E-KNIHA
Zuzana Bilavská  ·  BESTSELER (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nechajte sa pohltiť voľným pokračovaním obľúbeného románu Nenávidím, milujem, nabitého erotickou energiou, ktorý sa dostal medzi desať najpredávanejších kníh a v elektronickej podobe sa v rebríčku predajnosti vyšplhal... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
13.
Sladká muka  E-KNIHA CZ
Tina Scandi  ·  Moba (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Sladká muka Než měla započít své působení v jedné z nejlepších advokátních kanceláří, chtěla absolventka práv Manon Bernardiová ještě něco zažít. Nabídka starat se několik týdnů o přepychovou prázdninovou vilu na Korsice... (viac o eknihe)
Naša cena: 1,95 € okamžite na stiahnutie
14.
Osudná touha  E-KNIHA CZ
Jaden Tanner  ·  Moba (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Sex s šéfem je něco nepředstavitelného – s tímto postojem se Claire Morganová dostala do jedné z nejznámějších reklamních agentur. Ale když stanula svému šéfovi tváří v tvář a uviděla v jeho očích chtíč, došlo jí... (viac o eknihe)
Naša cena: 1,95 € okamžite na stiahnutie
15.
Fifty Shades of Grey: Padesát odstínů šedi  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
E L James  ·  XYZ (2016)
Strhující erotický román o temných touhách v každém z nás… (viac o audioknihe)
Naša cena: 12,63 € okamžite na stiahnutie
16.
Audrey Carlan  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Mia Saundersová, mladá neúspešná herečka a čašníčka, potrebuje peniaze. Milión dolárov. Má len rok na to, aby splatila otcov dlh istému finančnému žralokovi. Rozhodne sa preto pracovať v luxusnej eskortnej spoločnosti ako dobre... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,30 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
17.
Catherine Millet  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Catherine M. šokujícím způsobem a se syrovou otevřeností vypravuje o svém sexuálním životě a s chutí přivádí v úžas čtenáře, kteří na tak drsnou zpověď nejsou zvyklí. Některé pasáže doslova vyrazí dech... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,00 € okamžite na stiahnutie
18.
E L James  ·  XYZ (2015)
Ve chvíli, kdy se Anastasia Steeleová poprvé setkala s mladým úspěšným podnikatelem Christianem Greyem, netušila, jak moc se jí změní život… Ana od počátku věděla, že vztah s jejím Stínem nebude procházka růžovou zahradou. Musí se naučit sdílet... (viac o audioknihe)
Naša cena: 15,67 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
19.
Jodi Ellen Malpas  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zámok, miesto, kde sa začala ich vášnivá ľúbostná aféra, zapĺňajú hostia v deň, ktorý by mal byť v Avinom a Jesseho živote najšťastnejším. Ava sa už zmierila s tým, že sa jej nikdy nepodarí divého Jesseho skrotiť... (viac o eknihe)
Naša cena: 13,50 €  (teda ušetríte 15%) okamžite na stiahnutie
20.
Sylvia Day  ·  Fortuna Libri (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Dlhoočakávaná štvrtá časť zmyselnej série prichádza! POKRAČOVANIE VÁŠŇOU NABITÉHO PRÍBEHU EVY A GIDEONA JE VO VAŠICH RUKÁCH... Gideon Cross je bojovník. Napriek tomu, že pochádza z bohatej rodiny, od začiatku musel zápasiť... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Najväčším triumfom spisovateľov je, keď primäjú myslieť tých, ktorí sú toho schopní. (Eug?ne Delacroix)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 398 638,57 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička