popis
Detektívky, trilery

Knihy Próza Novely, poviedky, antológie Detektívky, trilery

V podkategórii Detektívky, trilery sa nachádza 206 titulov.

(zmeniť výber) všetky   (zmeniť výber) všetky  

1.
Slzy anjela
Franziska Gehm  ·  Vydavateľstvo Fragment (2013)
Existuje iba deň. Minulá noc neexistuje. Na drevenom ostrovčeku pre plavcov uprostred jazera našli dobodané dievča. Nikto netuší, kto mohol šestnásťročnej Flore tak ublížiť. Polícia objaví kopu stôp, no žiadna z nich nevedie k páchateľovi... (viac o titule)
Naša cena: 4,66 €  (teda ušetríte 33%) zvyčajne posielame do 3 dní
2.
Vreštiaca lebka a iné poviedky
Francis Marion Crawford, Ján Ťapák  ·  Európa (2016)
Vstúpte do tajomného sveta hrôzostrašných úkazov a nemŕtvych bytostí! Francis Marion Crawford sa narodil roku 1854 v talianskom mestečku Bagni di Lucca ako... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
3.
Sherlock Holmes 1: Štúdia v krvavočervenom, Podpis štyroch
Arthur Conan Doyle  ·  SnowMouse Publishing (2016)
NA SKLADE  
Novelou Štúdia v krvavočervenom sa začínajú dobrodružstvá najslávnejšej detektívnej dvojice všetkých čias, Sherlocka Holmesa a doktora Watsona. Doktor Watson si po návrate z aktívnej vojenskej služby hľadá... (viac o titule)
Naša cena: 16,06 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 24 hodín
4.
Drvič
Drvič  
Niall Leonard  ·  Fortuna Libri (2013)
Sedemnásťročný Londýnčan Finn Maguire je dyslektik so záznamom v registri trestov, ktorý sa pretĺka ako predavač v reštaurácii s rýchlym občerstvením a žije so svojím nevlastným otcom, neúspešným hercom... (viac o titule)
Naša cena: 11,31 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
5.
Prerušenie tehotenstva
Pavol Fabian  ·  Marenčin PT (2012)
Jeseň roku 2010. Súkromná televízia odhalila s kamerou pri čine mladého Bratislavčana, ktorý sa vydával za gynekológa. Na inzerát ponúkal ženám vykonanie potratu novou prevratnou metódou... (viac o titule)
Naša cena: 11,31 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 4 dní
6.
Tak padne náš svet
Megan Crewe  ·  Egmont SK (2012)
Prvá časť dystopickej trilógie. Začína to ako svrbenie, ktorého sa nemôžete zbaviť. Potom príde šteklenie v krku a horúčka. O niekoľko dní budete vykladať svoje tajomstvá úplne neznámym ľuďom, akoby to boli vaši starí priatelia. (viac o titule)
Naša cena: 13,21 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
7.
Istanbulský pasažier
Joseph Kanon  ·  Fortuna Libri (2013)
Tesne po druhej svetovej vojne je Istanbul miestom tajných spojenectiev, sprisahaní a skrytého zla. Nie všetko je však také, ako sa zdá... Leon Bauer počas vojny plnil menšie úlohy pre americkú tajnú službu. Nahováral si, že to robil z vlastenectva... (viac o titule)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
8.
Chobotnička
Miro Hrubjak  ·  Ikar (2015)
Pod jednoduchým, hoci dvojzmyselným názvom sa skrýva dynamický príbeh, od ktorého sa čitateľ len ťažko odpúta. Tridsiatnik Daniel, informatik, v celkom všedný víkendový deň nechtiac skríži cestu veľkému SUV a dostáva sa do konfliktu... (viac o titule)
Naša cena: 10,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
9.
Ostreľovač
Arturo Pérez-Reverte  ·  Slovart (2015)
Ostrieľaný spisovateľ Arturo Pérez-Reverte si v napínavom trileri vzal na mušku svet graffiti a mladých ľudí, ktorých domovom je ulica. Alejandra... (viac o titule)
Naša cena: 11,92 € zvyčajne posielame do 2 dní
10.
Predmestie
Joakim Zander  ·  Fortuna Libri (2016)
Yasmine Ajámová pretrhla všetky putá s detstvom a dospievaním na štokholmskom predmestí Bergort a pracuje ako hľadačka trendov v New Yorku. V Bergorte nechala milovaného malého brata Fádího... (viac o titule)
Naša cena: 14,16 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
11.
Spiaci obri
Sylvain Neuvel  ·  Ikar (2017)
PRIPRAVUJEME
Malá Rose sa bicykluje neďaleko svojho domu v Deadwoode v Južnej Dakote, keď sa odrazu prepadne pod zem. Preberie sa na dne štvorcovej jamy, na ktorej stenách žiaria tajomné symboly. Hasičom, ktorí ju prídu zachrániť, sa zhora naskytne... (viac o titule)
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 1.6.2017
12.
Podstata zla
Luca D´Andrea  ·  Ikar (2017)
PRIPRAVUJEME
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 30.6.2017
13.
Advokáti
John Grisham  ·  Ikar (2012)
John Grisham: Advokáti Firma Finley a Figg, ktorú obidvaja partneri radi označujú za butikovú, je v skutočnosti bezvýznamná právnická firma v chudobnej štvrti Chicaga... (viac o titule)
Naša cena: 11,31 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
14.
Hlbšie ako mŕtvi
Tami Hoagová  ·  Ikar (2012)
Štyri deti sa vracajú zo školy cez les a natrafia na napoly zahrabané telo ženy, ktorá má oči aj ústa zalepené sekundovým lepidlom. Keď príde na miesto ich učiteľka Anne Navarrová, je z nálezu zhrozená a trápi ju pomyslenie, ... (viac o titule)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
15.
Výnosná smrť
Robin Cook  ·  Ikar (2012)
Pia Grazdaniová, vynikajúca študentka medicíny, v Lekárskom centre Kolumbijskej univerzity obetavo spolupracuje s dvoma významnými vedcami, doktorom Rothmanom a doktorom Yamamotom... (viac o titule)
Naša cena: 11,31 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
16.
Za hranicou strachu
Jaye Ford  ·  Ikar (2012)
Predstavte si, že by sa vaše najhoršie obavy stali skutočnosťou. Jodie Cramerová mala v sedemnástich rokoch hrôzostrašný zážitok – s kamarátkou Angelou ich prepadli traja muži. (viac o titule)
Naša cena: 11,31 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
17.
Zrada
Gregg Olsen  ·  Fortuna Libri (2013)
Stalo sa to veľmi rýchlo, ako to už pri hrozných veciach býva. Nikdy neberte vraždu naľahko... K Olívii sa priblížila čepeľ noža a zapichla sa jej do hrdla. Vrazila doň prudko a zúrivo. Iba vrah poznal jej posledné slová... (viac o titule)
Naša cena: 11,90 € Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
18.
Bazar zlých snů
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
Nová povídková kniha slavného mistra napětí obsahuje i texty, které ještě nikdy knižně nevyšly! Každý příběh je navíc opatřen úvodem o tom, kdy a jak vznikal a co vedlo Stephena Kinga k tomu, aby ho vytvořil. Povídky spojuje téma morálky, viny... (viac o titule)
Naša cena: 17,24 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
19.
Jeffersonova šifra
Steve Berry  ·  Domino (2012)
Rukou vraha zemřeli čtyři američtí prezidenti. Došlo k tomu v různých dobách, za rozdílných okolností, zdánlivě bez souvislosti. Co když ale mají všechny čtyři atentáty stejnou příčinu? ... (viac o titule)
Naša cena: 4,28 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 4 dní
20.
Kobra
Kobra   CZ
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2011)
Mladík, který umírá ve washingtonské čtvrti Anacostia, by se ani v nejmenším nenadál, že jeho smrt vyvolá novou válku mocností. Tentokrát však nepůjde o politiku, o vojenskou převahu ani o zdroje surovin, tentokrát půjde o prostý bílý prášek zvaný... (viac o titule)
Naša cena: 12,41 € zvyčajne posielame do 4 dní
Kniha mala taký účinok, aký obyčajne mávajú dobré knihy: hlupáci po nej zhlúpli, múdri zmúdreli a ostatní čitatelia sa nezmenili. (Lichtenberg)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 382 581,05 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička