Vedeli ste, že...? Každý týždeň Vám posielame knižky, DVD a hry v hmotnosti priemerného slona.

PrózaTrileryHistorické

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 269 titulov

1.
Juraj Červenák  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #68
Štvrtá časť cyklu Dobrodružstvá kapitána Báthoryho Čakanie bolo až bolestivo dlhé, ale už sa končí! Po štyroch rokoch si pre nás najpopulárnejší slovenský fantasy autor Juraj Červenák pripravil ďalšie pokračovanie... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
2.
Juraj Červenák  ·  Slovart (2010)
Pokračovanie úspešnej knihy Strážcovia Varadína o dobrodružstvách kapitána Báthoryho. Píše sa rok 1662. Po dvoch rokoch na tureckých galejach je z Kornela Báthoryho sotva tieň muža, ktorým kedysi bol. Zdá sa, že bezmenného otroka čaká už len smrť... (viac o knihe)
Naša cena: 13,31 €  (teda ušetríte 11%) posielame do 4 dní
3.
Jack London  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Dva z najznámejších a najobľúbenejších Londonových románov v jednom zväzku – Volanie divočiny prvý raz vyšiel roku 1903. Rozpráva o osude psa Bucka, ktorého v čase zlatej horúčky na rieke Klondike uniesli z domova a predali... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
4.
Juraj Červenák  ·  Slovart (2010)
Epos o protitureckých vojnách v Uhorsku, Sedmohradsku, Chorvátsku a Stredomorí v druhej polovici 17. storočia. Kapitán Kornélius Báthory, šermiar, rytier a básnik, už mnohokrát pre-ukázal svoje vojenské kvality... (viac o knihe)
Naša cena: 11,53 €  (teda ušetríte 11%) posielame do 4 dní
5.
Arthur Conan Doyle  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Literárna postava geniálneho detektíva Sherlocka Holmesa a jeho pomocníka Dr. Watsona preslávila svojho tvorcu po celom svete. Holmes je známy najmä svojou logickou dedukciou, využívaním zručností vo forenzných vedách... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,90 €  (teda ušetríte 26%) okamžite na stiahnutie
6.
Agota Kristof  ·  Artforum (2016)
Kto čo hovorí a čo je len napísané? Čo je skutočnosť a čo je lož? Existujú dvojičky, alebo len jedno dieťa? Kým Veľký zošit prekvapí svojím strohým no pôsobivým jazykom, Dôkaz spochybní to, čo sa udialo v prvej časti a čitateľ stratí akékoľvek oporné.... (viac o knihe)
Naša cena: 14,16 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
7.
Juraj Červenák  ·  Slovart (2011)
Po dramatickom úteku z benátskeho zajatia kapitán Kornélius Báthory a jeho druh v zbrani, kozák Stepan Voronin, smerujú do chorvátskeho Medzimuria, krvou zmáčanej pohraničnej oblasti medzi kresťanským a mohamedánskym svetom... (viac o knihe)
Naša cena: 13,31 €  (teda ušetríte 11%) posielame do 4 dní
8.
Juraj Červenák  ·  Slovart (2015)
Štvrtá časť cyklu Dobrodružstvá kapitána Báthoryho... Leto 1663. Osmanská ríša siaha až po Dunaj. Mierové rokovania zlyhali a k pohraničnému Ostrihomu prichádza... (viac o knihe)
Naša cena: 13,31 €  (teda ušetríte 11%) posielame do 4 dní
9.
Juraj Červenák  ·  Slovart
Štvordielna kolekcia prvých štyroch dielov série Dobrodružstvá kapitána Báthoryho... (viac o knihe)
Naša cena: 46,24 €  (teda ušetríte 20%) posielame do 4 dní
10.
Znesvěcený hrob  E-KNIHA CZ
Zuzana Koubková  ·  Moba (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Bratr Zdislav, někdejší templář, nyní člen řádu johanitů, se zabydlel v Uhříněvsi a právě se usilovně zabývá jejími opravami, když jej osloví rychtář blízkého města Kostelce nad Černými lesy. Tentokrát jej nesužují... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,15 €  (teda ušetríte 37%) okamžite na stiahnutie
11.
Alexandre Dumas  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Mušketieri Athos, Porthos, Aramis a mladý Gaskonec d’Artagnan, ktorý prichádza do Paríža a vďaka trojitému súboju sa stáva ich neodlúčiteľným spojencom, sa stali symbolom priateľstva, odhodlanosti a obetavosti... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
12.
Katarina Mazetti  ·  Motto (2011)
Volné pokračování románu Chlápek od vedlejšího hrobu. Co se stane, když se do sebe zamilují farmář, který potřebuje hospodyni a pomocnici na statku, a intelektuálka-knihovnice, ... (viac o knihe)
Naša cena: 4,74 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 20 dní
13.
David Michie  ·  Synergie (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Když vtrhne Rudá armáda do Tibetu, je Tändzin Dordže, novic buddhistického kláštera, pověřen misí, která dá jeho životu skutečný smysl. V nejtemnější hodině své vlasti má překročit strmé štíty Himálají a vynést... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,30 €  (teda ušetríte 44%) okamžite na stiahnutie
14.
David Michie  ·  Synergie (2015)
Když vtrhne Rudá armáda do Tibetu, je Tändzin Dordže, novic buddhistického kláštera, pověřen misí, která dá jeho životu skutečný smysl. V nejtemnější hodině své vlasti má překročit strmé štíty Himálají a vynést do bezpečí dva starobylé posvátné texty... (viac o knihe)
Naša cena: 6,23 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
15.
Jack London  ·  Slovart (2013)
Dva z najznámejších a najobľúbenejších Londonových románov v jednom zväzku – Volanie divočiny prvý raz vyšiel roku 1903. Rozpráva o osude psa Bucka, ktorého... (viac o knihe)
Naša cena: 11,03 €  (teda ušetríte 8%) posielame do 4 dní
16.
Lucrezia Borgia  E-KNIHA CZ
M. G. Scarsbrook  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Lucrezia Borgia žije v přepychu, jenže pod pozlátkem papežského dvora se skrývá temné tajemství: její otec a bratři se nemilosrdně zbavují každého, kdo jim stojí v cestě. A právě teď je na řadě Lucreziin manžel... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,00 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
17.
Edgar Rice Burroughs  ·  Albatros (2012)
První Tarzanův příběh, v němž se líčí jeho život v džungli mezi opicemi i nelehký vstup do civilizovaného světa, je stále čtivý, napínavý a okouzlující... (viac o knihe)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 20 dní
18.
Elizabeth Peters  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Manželé Emersonovi provádějí průzkum v Mazgúně. Když Amelie obdrží od známého záhadný papyrus, někdo ho zavraždí. Mezi překupníky a vykradači pyramid se dějí zvláštní věci. Začnou se objevovat a mizet vzácné egyptské... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,00 €  (teda ušetríte 53%) okamžite na stiahnutie
19.
Jasper Fforde  ·  Albatros (2011)
V druhém příběhu agentky SpecOpu Středy Další popustil Jasper Fforde své erudované invenci a fantazii uzdu snad ještě víc než v první knize... (viac o knihe)
Naša cena: 2,79 € posielame do 20 dní
20.
Bernard Cornwell  ·  OLDAG (2015)
Píše se rok 1814 a Evropou se šíří zvěsti, že Napoleon kapituloval, byl zavražděn nebo uprchl. Ale předtím, než válka definitivně skončí porážkou Francouzů a Sharpe bude moci svůj palaš odložit, dojde k jednomu z nejkrvavějších bojů celé války, k bitvě... (viac o knihe)
Naša cena: 15,09 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
123456789 … 14

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Je zúfalé nemať rozčítanú krásnu knihu, nemať v zásobe nič, čo by sme mohli otvoriť bez sklamania. (Orten)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 390 589,81 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička