Vedeli ste, že...? Každý mesiac nás navštívi vyše pol milióna knihomoľov. A potom, že na Slovensku sa nečíta...

PoéziaSlovenská poéziaDetská poézia

Momentálne sa v tejto ponuke nachádzajú 4 tituly

1.
Alica Raticová  ·  Egreš o.z. (2015)
Obrázková knižka pre deti o dobrodružnom tučniakovi, ktorý sa rozhodol opustiť ľadovce južného pólu a spoznať svet. Na svojej ceste za dobrodružstvom zažije rôzne nové situácie, no napokon sa opäť vydá na dlhú cestu domov... (viac o knihe)
Naša cena: 9,41 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
2.
Marta Straková  ·  Ars Poetica (2016)
Čo magické sa deje za mestom, kde sa svet rastlín a čarovných bytostí z ríše zvierat stretáva so svetom detí? Odpovede nájdete v knihe Čarovná lúka na okraji mesta... (viac o knihe)
Naša cena: 9,50 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
3.
Tomáš Repčiak  ·  FAMA art (2014)
Štvrtá kniha básnika a spisovateľa, plná veselých básničiek najmä o cirkuse a zvieratkách je určená mladším čitateľom. S veselými ilustráciami Ivany Pančákovej je zábavným čítaním nielen pre deti od 8 do 13 rokov, ale aj pre ich... (viac o knihe)
Naša cena: 6,25 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
4.
Jarmila Hešová  ·  Evik (2016)
V Bratislave, hlavnom meste, krásnu ZOO majú, každý deň tam veľa nových hostí privítajú. Otvárate túto knižku, pre deti i mamy, aj pre ockov, čo ju budú čitať spolu s nami. Je to knižka o zvieratkách, čo v tej ZOO žijú, dozviete sa odkiaľ prišli.. (viac o knihe)
Naša cena: 3,80 €  (teda ušetríte 46%) zvyčajne posielame do 3 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Originálny spisovateľ nie je ten, čo nikoho nenapodobňuje, ale ten, ktorého nemôže nikto napodobniť. (François-rené De Chateaubriand)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 399 192,45 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička