popis Vedeli ste, že...?  Okrem doručenia poštou si u nás môžete vybrať aj komfortné doručenie kuriérom GLS do 24 hodín alebo uloženie v Balíkomatoch.

Novinky v našej ponuke


Vyberte si z tých najčerstvejších noviniek. Na tomto mieste nájdete prehľad všetkých titulov, ktoré sa práve vydali do sveta nájsť svojich majiteľov. Objednajte si ich so zľavou až do výšky 20%! Pozor: zľava platí len obmedzenú dobu.

V našej ponuke sa momentálne nachádza 404 noviniek.

1.
Tajemství pravěkého lovce
Iva Nováková  ·  Pierot (2016)
NOVINKA  
Tři kamarádi, Alfréd Krtek, Eda Hrozil a Erik Hloubal, se tentokrát vydávají až na Aljašku! Eda Hrozil dostane od amerického fanouška pozvání na Aljašku, aby prozkoumal dosud neprobádané naleziště pravěkých vykopávek... (viac o titule)
Naša cena: 2,68 € po vyjdení (predbežne 10.6.2016) posielame do 6 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 12 dní
2.
Tajemství egyptské hrobky
Iva Nováková  ·  Pierot (2016)
NOVINKA  
Příběh začíná ve starožitnictví, kde Alfréd Krtek objeví nádhernou egyptskou vázu. Na její zadní straně najde záhadné klikyháky. Po vyluštění této zprávy se rozhodne odjet společně se svými kamarády Edou Hrozilem... (viac o titule)
Naša cena: 2,68 € po vyjdení (predbežne 10.6.2016) posielame do 6 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 12 dní
3.
Stopaři z galaxie
Josef Pospíchal  ·  Pierot (2016)
NOVINKA  
Geniální padouch Antimozek spolu se svým komplicem Bezmozkem chtějí ovládnout a zničit celý vesmír. Podaří se třem stopařům, androidovi Fénixovi, Petce Zombí a raketovému psovi Georgovi, vypátrat a odzbrojit padoucha... (viac o titule)
Naša cena: 2,68 € posielame do 5 dní
4.
Myší detektivové
Josef Pospíchal  ·  Pierot (2016)
NOVINKA  
V jedné myší díře na policejní stanici bydlí dva myší detektivové, Tomík a Otík. Žijí tu poklidným životem do té doby, než se objeví myší slečna, před kterou se začnou předvádět. Jednoho dne ale myška nepřijde... (viac o titule)
Naša cena: 2,68 € posielame do 5 dní
5.
Diary of a Wimpy Kid: Old School
Jeff Kinney  ·  Puffin Books (2016)
NOVINKA  
Get ready, book 10 in the phenomenally bestselling Diary of a Wimpy Kid series is coming! Life was better in the old days. Or was it? That's the question Greg Heffley is asking as his town voluntarily unplugs and goes electronics-free... (viac o titule)
Naša cena: 5,06 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
6.
Her Majesty
Christopher Warwick  ·  Taschen (2016)
NOVINKA  
Meet the Queen: The public and private life of the world s most famous monarchBorn in 1926, married in 1947, crowned as Queen in 1953, Queen Elizabeth II has carried out her royal duty for more than six decades... (viac o titule)
Naša cena: 33,11 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
7.
The Anatomical Venus
Joanna Ebenstein  ·  Thames & Hudson (2016)
NOVINKA  
Beneath the original Venetian glass and rosewood case at La Specola in Florence lies Clemente Susini’s Anatomical Venus (c. 1790), a perfect object whose luxuriously bizarre existence challenges belief... (viac o titule)
Naša cena: 23,76 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
8.
Grids
Jacky Bahbout, Peter Rhodes  ·  Thames & Hudson (2016)
NOVINKA  
This book is packed with fill-in inspirational grids and patterns, providing all the tools needed to create a riot of geometric and free-flowing designs, from a robot workshop to a city of 3-D skyscrapers... (viac o titule)
Naša cena: 11,86 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
9.
The Pocket Square
A.C. Phillips  ·  Thames & Hudson (2016)
NOVINKA  
Handkerchief, pochette, fazelleto, pañuelo, mouchoir de poche, tenugui, hankachi or hank. They all mean one thing. A small innocent square of fabric. Place one in a jacket pocket however, and it transforms into a pocket square... (viac o titule)
Naša cena: 11,86 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
10.
The Secret of the Highly Creative Thinker
Dorte Nielsen, Sarah Thurber  ·  BIS (2016)
NOVINKA  
Supported by the latest neuroscience, this book gives you hands-on advice on how to enhance your own creativity. You will find it an inspiring combination of theory, techniques, anecdotes and exercises to help you access better ideas and bigger ... (viac o titule)
Naša cena: 23,38 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
11.
How to Read Paintings
Liz Rideal  ·  Bloomsbury (2016)
NOVINKA  
How to Read Paintings is a valuable visual guide to Western European painting. Through a gallery of artworks accompanied by informative commentary, it enables readers to swiftly develop their understanding of the grammar ... (viac o titule)
Naša cena: 12,33 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
12.
The World of the Happy Pear
David Flynn, Stephen Flynn  ·  Penguin Books (2016)
NOVINKA  
The authors of the No 1 bestseller, The Happy Pear, are back! David and Stephen Flynn put fun, deliciousness and friendship at the heart of their cooking... (viac o titule)
Naša cena: 18,66 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
13.
My Italians
Roberto Saviano  ·  Penguin Books (2016)
NOVINKA  
From the international bestselling author of Gomorrah, this is a deeply personal and candid portrait of Italy today: a place of trafficking and toxic waste, where votes can be bought and sold, where organized crime ravages both north and south ... (viac o titule)
Naša cena: 9,31 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
14.
Právo cenných papierov
Dušan Holub  ·  Wolters Kluwer (2016)
NOVINKA  
Druhé doplnené a prepracované vydanie. Právo cenných papierov nepatrí medzi jednoduché časti obchodného práva a rozsiahlosť právnej úpravy cenných papierov odrádza mnohých právnikov, ale rýchlosť a intenzita, s akou sa cenné papiere stá (viac o titule)
Naša cena: 15,30 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 8 dní
15.
Holacracy
Brian J. Robertson  ·  Penguin Books (2016)
NOVINKA  
In Holacracy, Brian J Robertson outlines a ground-breaking approach to organisation: no managers, only roles. "Holacracy is the opposite of the cliche way to run a start-up. It creates clarity: who is in charge of what, ... (viac o titule)
Naša cena: 9,31 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
16.
The Wonderful Adventure of Nils Holgersson
Selma Lagerlof  ·  Penguin Books (2016)
NOVINKA  
Never before had Nils travelled around at such good speed, and he had always liked riding fast and wild. And he had never thought that it could feel as fresh as it did up in the air, and that such a good smell of topsoil and resin rose up from ... (viac o titule)
Naša cena: 14,41 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
17.
My Name is Leon
Kit de Waal  ·  Penguin Books (2016)
NOVINKA  
Leon is nine, and has a perfect baby brother called Jake. Their mum isn't feeling herself, so they've gone to live with Maureen, who has fuzzy red hair like a halo and a belly like Father Christmas. But the adults are speaking in low voices, ... (viac o titule)
Naša cena: 10,63 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
18.
Aktuálne otázky o človeku a jeho právach v bioetike
Andrea Erdősová  ·  Wolters Kluwer (2016)
NOVINKA  
Predkladaná monografia rozoberá vybrané aktuálne témy postavenia človeka a ochrany jeho práv v ústrety novým biotechnológiám a modernej medicíne. Nastoľuje tak odborne aj celospoločensky... (viac o titule)
Naša cena: 17,00 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 8 dní
19.
Kouzelná večerníčková flétna (+ CD)
Muzikservis (2016)
NOVINKA  
Dvanáct večerníčkových melodií upravených pro sopránovou zobcovou flétnu, housle, příčnou flétnu nebo pro všechny C hlasy. Publikace je doplněna CD, kde je ukázka... (viac o titule)
Naša cena: 7,12 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 5 dní
20.
Liečenie duše
Osho  ·  Eugenika (2016)
NOVINKA  
"Ako vždy, Osho pôsobí nesmierne oslobodzujúco. Jeho rady aj vysvetlenia rôznych problémov sú netradičné, ale účinné. Predkladá vám tu bohatý súbor meditácií a zaujímavých... (viac o titule)
Naša cena: 6,46 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 8 dní
Najprv sa treba naučiť to, o čom píšeš, potom sa treba naučiť písať. Na jedno aj druhé padne celý život. (Ernest Hemingway)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 309 074,74 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička