popis Vitajte u nás! Prihláste sa alebo sa zaregistrujte a začnite nakupovať knihy rýchlejšie, pohodlnejšie a lacnejšie. Nakupujete u nás prvýkrát?

Novinky v našej ponuke


Vyberte si z tých najčerstvejších noviniek. Na tomto mieste nájdete prehľad všetkých titulov, ktoré sa práve vydali do sveta nájsť svojich majiteľov. Objednajte si ich so zľavou až do výšky 20%!. Pozor: zľava platí len obmedzenú dobu.

V našej ponuke sa momentálne nachádza 555 noviniek.

1.
Kvalita a zákazník
Pavel Blecharz  ·  Ekopress (2015)
NOVINKA  
Slovo kvalita patří v dnešní společnosti do slovníku každého člověka. Kvalitu chápe každý podle svých vlastních měřítek, která mají často jednoho společného jmenovatele... (viac o titule)
Naša cena: 9,66 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 8 dní
2.
Company Control and Takeovers As a Growth Strategy
Luboš Smrčka, Jan Plaček  ·  Oxford Tutorials, Professional Publishing (2015)
NOVINKA  
Strategické rozhodovací procesy mají konkrétní problém – jsou neopakovatelné. Jejich měřítkem je nakonec vždy dolar, libra nebo euro a buď je vyděláte, nebo o ně přijdete. Kniha tyto procesy analyzuje a zkoumá, komu přináší transakce prospěch, kdo je její (viac o titule)
Naša cena: 12,31 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 8 dní
3.
Poradca 2-3/2016
Poradca s.r.o. (2015)
NOVINKA  
Publikácia obsahuje nasledovné témy: Zákon o verejnom obstarávaní po novelách s komentárom, Zákazka, Aukcia, Obstarávateľ, Trhovisko... (viac o titule)
Naša cena: 7,68 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 5 dní
4.
Rodológia – Odkazy predkov
NOVINKA  
Zaujímavá kniha o našom pôvode, rodinných väzbách a podvedomých prepojeniach s našimi predkami. Kniha má neobvyklú formu: prepis školského vyučovania na dané témy. Čo znamená rod? Ako vzniká, ako sa tvorí? Aký je pôvod slova... (viac o titule)
Naša cena: 9,52 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 5 dní
5.
Živa - Životná sila Slovanov
Vladimír Kurovsky, Lada Kurovska  ·  Eugenika (2015)
NOVINKA  
Staroslovanské učenie o životnej energii, liečení, duchovnom raste a šťastnom živote. Ukrajinskí autori oboznamujú čitateľa so staroslovanským duchovným učením. Za jeho základ je považovaná univerzálna energia života a tvorenia, zvaná živa... (viac o titule)
Naša cena: 11,22 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 5 dní
6.
Diár Diplomat 2016 (samostatný blok)
Spektrum grafik (2015)
NOVINKA  
Samostatný blok diára na rok 2016, ktorý môžete skombinovať s koženým obalom zo série Diplomat... (viac o titule)
Naša cena: 8,18 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 15 dní
7.
Bohovia starých Slovanov
Peter Weleslaw Kuzmišín  ·  Eugenika (2015)
NOVINKA  
Jedinečné dielo! Slovami autora: „Svarog, Perún, Veles – kto by nepoznal tieto staré slovanské božstvá? To som si myslel pôvodne i ja predtým, než som začal pracovať na tejto knihe. Prišiel som však na to, že väčšina z nás vie o božstvách našich... (viac o titule)
Naša cena: 11,22 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 5 dní
8.
Nejdem a basta!
Gabriela Futová  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2015)
NOVINKA  
Evka bude čoskoro prváčka. Všetci ju odušu presviedčajú, že sa má tešiť , ale ona nie! O škole dávno vie svoje - je tam nuda, otrava a musíš čušať na mieste, aj keď ťa to nebaví... Evka sa teda rozhodla, že do žiadnej školy nejde a basta!... (viac o titule)
Naša cena: 6,56 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
9.
Nie je škola ako škola (nie je žiak ako žiak)
Mária Ďuríčková  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2015)
NOVINKA  
Škola, akú deťom predstavila Mária Ďuríčková vo svojej knižke, je skutočne neobyčajná: vyberie sa po žiačika Vladka, lebo zabudol prísť do školy, alebo sa dokonca premení na autobus a vydá sa na výlet. V tejto zázračnej škole sa dokonca ukáže medveď... (viac o titule)
Naša cena: 4,76 €  (teda ušetríte 18%) posielame do 5 dní
10.
Počítajme hravo 3
Eva Dienerová  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2015)
NOVINKA  
Doplnok k učivu matematiky pre 3. ročník základných škôl. Publikácia sa začína opakovaním učiva z 2. ročníka, pokračuje násobením a delením v obore do 20, sčítaním a odčítaním v obore do 1 000 aj do 10 000, zaokrúhľovaním čísel a končí sa geometriou... (viac o titule)
Naša cena: 4,92 €  (teda ušetríte 20%) posielame do 5 dní
11.
Brata musíš poslúchať!
Gabriela Futová  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2015)
NOVINKA  
Dodo je ôsmak a dočasná hlava rodiny, pretože otec pracuje v Anglicku. V jeho živote zostali tri baby - mama, frajerka Zuzka a malá vyškerená sestra Žaba. A práve tá je najväčším kameňom úrazu. Všade strká nos a robí mu neskutočnú hanbu... (viac o titule)
Naša cena: 5,99 €  (teda ušetríte 18%) posielame do 5 dní
12.
Šťastný pes
Krista Bendová  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2015)
NOVINKA  
Za tromi miskami mlieka, za tromi krásnymi kostičkami a tromi kôpkami dobre uvareného mäska bol raz jeden pyšný zámok. Vlastne to bola psia búda, ale naozaj výborná. A v nej sa narodila spolu so svojimi súrodencami sučka Bona... (viac o titule)
Naša cena: 4,51 €  (teda ušetríte 18%) posielame do 5 dní
13.
Zahnívající čaroděj
Guillaume Apollinaire  ·  RUBATO (2015)
NOVINKA  
Guillaume Apollinaire (1880-1918) patří k největším francouzským básníkům. Jeho poezie otevírala cesty k novému pojetí modernosti, ztělesňovala ducha dobrodružství. Neexistovalo nic, co by se nemohlo stát inspirací básně. Ne náhodou bylo jeho heslem... (viac o titule)
Naša cena: 7,64 €  (teda ušetríte 16%) zvyčajne posielame do 5 dní
14.
Sebevražda
Sebevražda   CZ
Édouard Levé  ·  RUBATO (2015)
NOVINKA  
Poslední próza fotografa, konceptuálního umělce a spisovatele Édouarda Levého (1965-2007) je textem v pravém slova smyslu ultimativním. Levé evokuje v knize sebevraždu přítele, o jehož životě podává zprávu. Vyprávění se odvíjí v druhé osobě... (viac o titule)
Naša cena: 7,27 €  (teda ušetríte 16%) zvyčajne posielame do 5 dní
15.
Princezná a goblin
George MacDonald  ·  Porta Libri (2015)
NOVINKA  
Vo vysokej tajomnej hore, kde mladý baník Curdie hľadá striebro a drahokamy, sa odohráva príbeh plný dobrodružstva, v ktorom dobro víťazí nad zlom, pravda nad hlúposťou a čestnosť nad zbabelosťou... (viac o titule)
Naša cena: 9,27 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 5 dní
16.
A vo Viedenskom lese stále stoja stromy
Elisabeth Asbrink  ·  Absynt (2015)
NOVINKA  
Kniha je trpkým zmierením sa (autorky) s mýtom o Švédsku tridsiatych rokov ako o krajine rovnosti, solidarity a pokroku, pre ktorú však niekoľko stoviek "rasovo cudzích" utečencov predstavuje ohrozenie spoločenského blahobytu. Švédsky antisemitizmus... (viac o titule)
Naša cena: 12,16 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 8 dní
17.
Myšlienky s kopýtkom
Jozef Čertík  ·  Matica slovenská (2015)
NOVINKA  
Súbor krátkych satirických próz a básní, fejtónov, aforizmov vtipne glosuje spoločenské pomery, nastavuje zrkadlo deformáciám, nebojácne pranieruje morálne neduhy a prešľapy. (viac o titule)
Naša cena: 5,87 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení (predbežne 5.10.2015) zvyčajne posielame do 7 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o jeden deň
18.
Národný kalendár 2016
Štefan Haviar a kolektív  ·  Matica slovenská (2015)
NOVINKA  
Národný kalendár na rok 2016 je opäť plný portrétov významných osobností, ktoré ovplyvnili našu históriu, a dramatických príbehov z ich života. Z viacerých jubileí roku 2016 vyniká storočnica od úmrtia Svetozára Hurbana Vajanského, ktorú kalendár avizuje (viac o titule)
Naša cena: 3,40 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 8 dní
19.
Dívka ve vlaku
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2015)
NOVINKA  
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou... (viac o titule)
Naša cena: 13,18 €  (teda ušetríte 17%) po vyjdení posielame do 6 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza 22.10.2015
20.
Pohádky do postýlky 1 + CD
Marek Srazil  ·  BELETRIS (2015)
NOVINKA  
Pohádky či spíše milá povídání pro děti od 3 let + CD s vyprávěními a písničkami. Krátké, vtipné a chytré příběhy vycházejí vstříc dětské fantazii a hravosti. Děti v knížce poznávají veselé postavičky, jejichž ilustrace mohou snadno napodobovat... (viac o titule)
Naša cena: 7,93 €  (teda ušetríte 17%) posielame do 5 dní
Všetky veci, ktoré chcem vedieť, sú v knihách. Môj najlepší priateľ je ten človek, ktorý mi daruje knihu, ktorú som ešte nečítal. (Abraham Lincoln)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 249 864,76 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička