Vedeli ste, že...? Každý týždeň Vám posielame knižky, DVD a hry v hmotnosti priemerného slona.

Motivačná literatúra

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 4476 titulov

1.
Richard N. Bolles  ·  Ten speed (2017)
NOVINKA
With more than 10 million copies sold in 28 countries, the world's most popular job-search book is updated for 2018 and tailors Richard Bolles's long-trusted guidance with up-to-the-minute information and advice for today's ... (viac o knihe)
Naša cena: 14,44 €  (teda ušetríte 15%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
2.
Pavel Hirax Baričák  ·  HladoHlas Group (2017)
Tretí diel Šlabikára šťastia 3 nie je určený iba pre rodičov, ktorí hľadajú spôsob, akou formou dať svojim potomkom to najlepšie, ale aj pre duše, ktoré chcú pochopiť, prečo sú v nich strachy, konajú ako konajú, či sa im v niečom n (viac o audioknihe)
Naša cena: 14,99 € okamžite na stiahnutie
3.
Brian Tracy  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Víte, kde leží váš bod X? Pokud ne, a pokud dokonce netušíte, že takový bod existuje, pak držíte v rukou správnou knihu. Bod X je totiž tím nejdůležitějším principem, základním východiskem, ze kterého by se mělo odvíjet veškeré vaše... (viac o knihe)
Naša cena: 10,20 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení zvyčajne posielame do 5 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza 7.9.2017
4.
William H. McRaven  ·  Tatran (2017)
NOVINKA
Ustielanie postele vo vás okrem toho upevní pocit, že v živote záleží na maličkostiach. Ak si nedokážete správne poradiť s maličkosťami, nikdy neurobíte správne ani veľké úlohy... (viac o knihe)
Naša cena: 7,92 €  (teda ušetríte 20%) po vyjdení zvyčajne posielame do 5 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza 18.9.2017
5.
Amy Whitaker  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Vybojujte si prostor pro kreativitu ve světě rozvrhů, rozpočtů a šéfů. Kniha je důležitým a inspirativním průvodcem tvůrčím myšlením na pracovišti i mimo něj, čerpá z umění, psychologie, vědy, sportu, práva, obchodu... (viac o knihe)
Naša cena: 15,56 €  (teda ušetríte 17%) posielame do 6 dní
6.
Nicholas D. Kristof a Sheryl WuDunn  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha představuje lidi, kteří ze světa tvoří lepší místo k životu, a ukazuje nám možnosti, jak totéž můžeme udělat i my sami – penězi, vlastním časem, schopnostmi či talentem nebo využitím našich firemních prostředků... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,09 €  (teda ušetríte 57%) okamžite na stiahnutie
7.
V jadre  E-KNIHA
Jerronime  ·  Global Contract (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Hlavná hrdinka príbehu možno uvidela nutnú zmenu, ktorú svet potrebuje. Disponuje všetkými nástrojmi, aby svoje vnuknutie aplikovala v reálnom živote. Je na to však svet pripravený? Voľné pokračovanie kníh Do vnútra a Do centra... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 € okamžite na stiahnutie
8.
Pavel Hirax Baričák  ·  HladoHlas (2017)
NOVINKA
Obľúbené motivačné knihy od Hiraxa Šlabikár štastia, Šlabikár štastia 2 a Šlabikár štastia 3 v luxusnom kartónovom balení. Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa ešte stále hľadajú, prípadne, ktorí majú pocit, že by sa im zišla... (viac o knihe)
Naša cena: 49,99 € po vyjdení (predbežne 18.8.2017) posielame do 24 hodín
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 1 deň
9.
Neil Pasricha  ·  Eastone Books (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Model šťastného života, ktorý nám bol odjakživa vtĺkaný do hláv, je pomýlený. Mysleli sme si, že keď vyštudujeme dobrú školu, budeme dobre zarábať a spravíme ohromnú kariéru, budeme určite šťastní. Prečítali sme, samozrejme... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,95 €  (teda ušetríte 9%) okamžite na stiahnutie
10.
Musela jsem zemřít  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
Anita Moorjani  ·  OneHotBook (2017)
NOVINKA
Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení (viac o audioknihe)
Naša cena: 9,73 € okamžite na stiahnutie
11.
Katarína Mrvová  ·  Kickresume (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Ste jedným z miliónov ľudí, ktorí stále hľadajú vysnívanú prácu no zatiaľ sa na vás neusmialo šťastie? Kickresume pozbieralo cenné rady na základe 300 000 životopisov a pripravilo krátkeho sprievodcu, ktorý vám pomôže nájsť prác (viac o eknihe)
12.
Ivana Miklovič  ·  GtoG (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Why should you own this book? Do you lead training sessions? Do you sometimes get the feeling that even though you handled the training well, some things could have been different? Do you recognize that there must be a way for you to do your job in... (viac o eknihe)
Naša cena: 14,90 € okamžite na stiahnutie
13.
Lisa Swerling a Ralph Lazar  ·  Motto (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Šťastie je… Pukať bublinkovú fóliu, zistiť, že každá ponožka má pár, prezerať si staré fotky a uvelebiť sa v horúcom kúpeli s dobrou knihou. Možno aj s touto! Pripomína nám, že okolo nás je mnoho nepatrných detailov, ktoré... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,40 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
14.
Sanjiv Chopra  ·  Práh (2017)
NOVINKA
S každým vzrušujícím objevem v medicíně, novou dietou nebo cvičebním programem přichází stále stejný příslib: udělejte toto, kupte toto nebo snězte toto a budete lépe vypadat, déle žít a zlepší se váš zdravotní stav... (viac o knihe)
Naša cena: 10,74 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 8 dní
15.
Carol S. Dweck  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NOVINKA
Světoznámá psycholožka Carol Dwecková působící na Stanfordově univerzitě přišla po desetiletích bádání se skutečně převratnou myšlenkou – upozornila na moc, kterou má nastavení naší mysli. Dwecková je přesvědčená, že za úspěchem nestojí zdaleka pouze.. (viac o knihe)
Naša cena: 13,54 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 8 dní
16.
Pavel Hirax Baričák  ·  HladoHlas (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Obľúbené motivačné knihy od Hiraxa v kolekcii Šlabikár štastia, Šlabikár štastia 2 a Šlabikár štastia 3. Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa ešte stále hľadajú, prípadne, ktorí majú pocit, že by sa im zišla výrazne vyššia dávka (viac o eknihe)
Naša cena: 19,95 €  (teda ušetríte 41%) okamžite na stiahnutie
17.
Rebecca Campbell  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Mnoho žen stráví své životy pokusy uspět v mužském světě. Ale časy se mění - stále více a více žen si uvědomuje, že tento stav již není déle udržitelný. Jsme svědky globálního posunu, který v průběhu věků předpovídala... (viac o knihe)
Naša cena: 13,61 €  (teda ušetríte 17%) posielame do 6 dní
18.
Patrik Nacher  ·  Plot (2017)
NOVINKA
Zdravý selský rozum musí zvítězit nad hloupostí, pokrytectvím a demagogií! Přestaňte doplácet na šmejdy a vychytralé rádobyporadce, kteří místo na vás myslí na vlastní kapsu. Zásady finanční gramotnosti vysvětlené pomocí známýc (viac o knihe)
Naša cena: 6,39 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 8 dní
19.
Spektrum grafik (2017)
NOVINKA
Motivačný nástenný kalendár Vám bude prinášať pozitívne myšlienky v priebehu celého roka. Každý mesiac máte priestor určiť si svoj cieľ a vyhodnotiť dosiahnuté úspechy... (viac o produkte)
Naša cena: 6,10 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 7 dní
20.
Cesta pravého muže  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE) CZ
David Deida  ·  Synergie (2016)
TOP #3
Audiokniha Cesta pravého muže - zásadním způsobem podporuje životní směrování mužů, jejich sílu a celistvost a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek. (viac o audioknihe)
Naša cena: 6,11 € okamžite na stiahnutie
123456789 … 224

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Požičiavaním sa stratia len tie knihy, ku ktorým mimoriadne lipneš. (Murphy)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 398 589,01 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička