Motivačná literatúra

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 4454 titulov

1.
Meik Wiking  ·  Jota (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #94
Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? Odpovědí je hygge, říká Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí v Kodani. Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,50 €  (teda ušetríte 46%) okamžite na stiahnutie
2.
Doris Lessing  ·  Inaque.sk (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
„Samozrejme, že sa nájdu originálne mysle, ľudia, ktorí si stoja za svojím, ktorí sa nestanú obeťou potreby hovoriť alebo robiť to, čo všetci ostatní. Ale je ich málo. Veľmi málo.“ Kniha s názvom Väzenia, v ktorých sme sa... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,70 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
3.
Monika Sobeková Majková  ·  Monika Sobeková Majková (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Čítanie pre všetkých, ktorí sa cítia smutní, nenaplnení či odpojení....od seba aj od Zeme, pre všetkých, ktorí hľadajú a hlavne pre tých, ktorí sa cítia "vyhorení" nielen z práce, ale často aj z osobného života. Vyhorenie k nám... (viac o eknihe)
Naša cena: 12,90 € okamžite na stiahnutie
4.
Odpoveď  E-KNIHA
Allan Pease a Barbara Pease  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nedajte sa odradiť tými, ktorí sa vzdali svojich snov. Kto by nechcel byť zdravý, šťastný, úspešný, bohatý, obľúbený, ale najmä sám sebou? Táto praktická príručka vám ukáže, ako môže každý človek prevziať kontrolu... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 25%) okamžite na stiahnutie
5.
Alex Soojung a Kim Pang  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Tato kniha není žádnou „zázračnou“ příručkou o tom, jak dosáhnout stavu, kdy nemusíme dělat vůbec nic. Za prvé jsou takové knihy většinou podvod. A za druhé – i když se vám to možná zrovna v tuto chvíli nejeví – velmi brzy byste zjistili, že je to... (viac o knihe)
Naša cena: 14,00 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení (predbežne 27.7.2017) zvyčajne posielame do 5 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 3 dni
6.
Lisa Swerling a Ralph Lazar  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Šťastie je… Pukať bublinkovú fóliu, zistiť, že každá ponožka má pár, prezerať si staré fotky a uvelebiť sa v horúcom kúpeli s dobrou knihou. Možno aj s touto! Pripomína nám, že okolo nás je mnoho nepatrných detailov, ktoré... (viac o knihe)
Naša cena: 7,67 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení (predbežne 4.8.2017) posielame do 5 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 11 dní
7.
Sanaya Roman a Duane Packer  ·  Monáda (2017)
NOVINKA
Tento srozumitelný rádce čtenáře krok ya krokem seznamuje s tím, jak tvořit peníze a bohatství. Sanaye a Duaneovi jej předali jejich duchovní průvodci Orin a DaBen. Tito moudří a láskaví duchovní učitelé dokázali dopomoci... (viac o knihe)
Naša cena: 11,08 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
8.
I Can Academy (2017)
NOVINKA
Zaži radostný a inšpirujúci školský rok Školský rok by mal byť plný nadšenia, pozitívnej energie a nových inšpirácií. Nikto ho však takým za teba nespraví, len ty. V tomto diári nájdeš každý mesiac návody a techniky, ktoré ti... (viac o knihe)
Naša cena: 9,00 €  (teda ušetríte 18%) po vyjdení (predbežne 7.8.2017) zvyčajne posielame do 8 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 14 dní
9.
Nora Šulíková  ·  Mamplan (2017)
NOVINKA
V knihe objavíte jednoduché princípy, ako sa ľahko nastaviť na naozajstné vnútorné šťastie a ušetriť si tým veľa trápenia a nedorozumení v osobnom a pracovnom živote, praktické ukážky 18 overených techník, ktoré sú vhodné aj pre začiatočníka, aj pre... (viac o knihe)
Naša cena: 10,97 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 3 dní
10.
Pavel Hirax Baričák  ·  HladoHlas Group (2017)
Tretí diel Šlabikára šťastia 3 nie je určený iba pre rodičov, ktorí hľadajú spôsob, akou formou dať svojim potomkom to najlepšie, ale aj pre duše, ktoré chcú pochopiť, prečo sú v nich strachy, konajú ako konajú, či sa im v niečom n (viac o audioknihe)
Naša cena: 14,99 € okamžite na stiahnutie
11.
Jamie Holmes  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Naprostou většinu problémů, které musí lidé řešit, i situací, jimž musí čelit, charakterizuje nejednoznačnost. A právě způsob, jak se s nejednoznačností vyrovnáváme, předurčuje, zda budeme v současném chaotickém a nepředvídatelném světě úspěšní a... (viac o knihe)
Naša cena: 16,99 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení (predbežne 27.7.2017) zvyčajne posielame do 5 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 3 dni
12.
Tom Bisio  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Kniha není jednoduchá. V žádném případě není určená pro ty, kdo hledají rychlé a snadné recepty na zdraví, úspěch a trvalé štěstí. Jejího autora, Toma Bisia, znají všichni, kdo se hlouběji zabývají čínskou filosofií, bojovým uměním i čínskou... (viac o knihe)
Naša cena: 14,00 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení (predbežne 27.7.2017) zvyčajne posielame do 5 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 3 dni
13.
Nicholas D. Kristof a Sheryl WuDunn  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha představuje lidi, kteří ze světa tvoří lepší místo k životu, a ukazuje nám možnosti, jak totéž můžeme udělat i my sami – penězi, vlastním časem, schopnostmi či talentem nebo využitím našich firemních prostředků... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,09 €  (teda ušetríte 57%) okamžite na stiahnutie
14.
V jadre  E-KNIHA
Jerronime  ·  Global Contract (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Hlavná hrdinka príbehu možno uvidela nutnú zmenu, ktorú svet potrebuje. Disponuje všetkými nástrojmi, aby svoje vnuknutie aplikovala v reálnom živote. Je na to však svet pripravený? Voľné pokračovanie kníh Do vnútra a Do centra... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 € okamžite na stiahnutie
15.
John Gray a Arjuna Ardagh  ·  Metafora (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Praktický průvodce hlubinami mužského nitra, cesta k sebeuvědomění a lepším vztahům. Od autora bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Každý z nás je jedinečný a má své... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,09 €  (teda ušetríte 42%) okamžite na stiahnutie
16.
Jeff Lazarus  ·  Práh (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nechte se vést svým psem a sklízejte úspěchy. Není pochyb o tom, že schopnost naslouchat – opravdu, autenticky naslouchat – je jednou z nejdůležitějších dovedností efektivního vůdce, výborného... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,79 €  (teda ušetríte 51%) okamžite na stiahnutie
17.
Robert James Hamilton  ·  Synergie (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ještě než začnete přemýšlet, jak lépe podnikat nebo více vydělat, potřebujete pochopit podstatu skutečného bohatství, zjistit, jaký je váš přirozený talent a nadání – v čem jste Génius, a zjistit, jak si teď stojíte. Pak... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 46%) okamžite na stiahnutie
18.
Katarína Mrvová  ·  Kickresume (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Ste jedným z miliónov ľudí, ktorí stále hľadajú vysnívanú prácu no zatiaľ sa na vás neusmialo šťastie? Kickresume pozbieralo cenné rady na základe 300 000 životopisov a pripravilo krátkeho sprievodcu, ktorý vám pomôže nájsť prác (viac o eknihe)
19.
Ivana Miklovič  ·  GtoG (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Why should you own this book? Do you lead training sessions? Do you sometimes get the feeling that even though you handled the training well, some things could have been different? Do you recognize that there must be a way for you to do your job in... (viac o eknihe)
Naša cena: 14,90 € okamžite na stiahnutie
20.
TOP #3
Nahrávka je zaměřena k celkovému nastartování organismu vložením očistných kódů na hubnutí podle proporcí každého jedince (výška, věk nebo stavba kostí). (viac o produkte)
Naša cena: 9,57 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 8 dní
123456789 … 223

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Knihy sú mŕvym materiálom, dokiaľ v nás nezasejú niečo, čo v nás vyklíči a prinesie úžitok nášmu okoliu. (Mahen)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 394 683,31 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička