popis
Voľný čas, samolepky

Knihy Deti a mládež Voľný čas, samolepky

V podkategórii Voľný čas, samolepky sa nachádza 1320 titulov.

(zmeniť výber) všetky   (zmeniť výber) všetky  

1.
Učím sa so samolepkami
Svojtka&Co. (2017)
Zábavná samolepková „učebnica“ prvých slovíčok a ich významov je určená najmenším deťom. Viac ako 500 samolepiek, obrázky a celý rad rôznorodých aktivít. (viac o titule)
Naša cena: 6,14 €  (teda ušetríte 11%) posielame do 4 dní
2.
Cvičenia pre budúcich školákov
SUN (2016)
V tejto cvičebnici si (nielen) budúci školáci zábavnou formou precvičia všetko, čo je potrebné pre úspešné zvládnutie prvého školského roku. Pomocou hravých cvičení a úloh sa naučia základy matematiky, písania aj logiky. (viac o titule)
Naša cena: 3,79 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
3.
Mimi a Líza
Slovart, Fool moon (2016)
Mimi a Lízu netreba predstavovať. Ich príbehy poznáte z večerníčkov aj z kníh. Preneste sa s dievčatami do rôznych svetov a spolu s nimi hádajte, lúštite, vyfarbujte, ale najmä sa zabávajte... (viac o titule)
Naša cena: 4,70 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 3 dní
4.
Najnapínavejšie experimenty pre deti
Martina Rüter, Kerstin Landwehr  ·  Edika (2017)
Fyzika, chémia, biológia – zaprášená, nudná veda? Vôbec nie! Premeňte pomocou vzrušujúcich experimentov v tejto knihe svoj domov na laboratórium a objavujte tvary mrakov, hru na fľašiach alebo mliečne hviezdičky. Ohromujúce experimenty pre... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
5.
Na dedinskom dvore
Slovart (2017)
Čítanie s nálepkami - Na dedinskom dvore - to je titul zo série pestrofarebných knižiek Čítanie s nálepkami s veselými príbehmi o zvieratkách na dedinskom dvore... (viac o titule)
Naša cena: 1,99 € posielame do 3 dní
6.
Špeciálne vozidlá
Slovart (2017)
Čítanie s nálepkami - Špeciálne vozidlá - to je titul zo série pestrofarebných knižiek Čítanie s nálepkami s veselými príbehmi o zvieratkách na dedinskom dvore... (viac o titule)
Naša cena: 1,99 € posielame do 3 dní
7.
100 zábavných úloh pre malé deti (nielen) do vlaku
Svojtka&Co. (2016)
Táto škatuľka plná zábavy obsahuje zotierateľnú fixku a 50 obojstranných umývateľných kariet so 100 obrázkami na dokresľovanie, hádankami na riešenie a vecí na hľadanie... (viac o titule)
Naša cena: 7,51 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
8.
Superhry 3
Perfekt (2009)
Čo takto potrápiť hlavičku malých predškolákov a školákov zábavnými detskými hlavolamami? Doplňovačky, maľovanky, krížovky, hry s číslami... Skvelé úlohy pre všetkých nezbedníkov, ktoré zaručene upútajú pozornosť a pomôžu rozvíjať logické myslenie... (viac o titule)
Naša cena: 4,09 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 9 dní
9.
Precvičme si čítanie s porozumením
Príroda (2014)
Prostredníctvom piatich očarujúcich príbehov Nelky, Alexa a Čipi, doplnených cvičnými otázkami, sa deti učia čítať plynule a s porozumením textu. Na stierateľnej záložke... (viac o titule)
Naša cena: 2,84 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
10.
Hrám sa a nerobím neplechu 1
Svojtka&Co. (2008)
Táto kniha je plná rôznych aktivít pre malých predškolákov. Sú v nej maľovanky a samolepky, ktoré môžu použiť pri riešení rôznych úloh. Deti si pecvičia počítanie a logické myslenie. (viac o titule)
Naša cena: 4,09 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
11.
V škôlke sa bavíme
Slovart (2017)
Čítanie s nálepkami - V škôlke sa bavíme - to je titul zo série pestrofarebných knižiek Čítanie s nálepkami s veselými príbehmi o zvieratkách na dedinskom dvore... (viac o titule)
Naša cena: 1,99 € posielame do 3 dní
12.
Prvý deň v škôlke
Slovart (2017)
Čítanie s nálepkami - Prvý deň v škôlke - to je titul zo série pestrofarebných knižiek Čítanie s nálepkami s veselými príbehmi o zvieratkách na dedinskom dvore... (viac o titule)
Naša cena: 1,99 € posielame do 3 dní
13.
Bublinky: Jedna alebo viac?
Svojtka&Co. (2016)
V tejto knižke, ktorá je určená pre našich najmenších, nájdete plno aktivít a „bubliniek“ – samolepiek, ktoré deťom pomôžu rozlišovať význam slova „jeden“ a „viac“... (viac o titule)
Naša cena: 2,35 € posielame do 4 dní
14.
Malý zajačik a počty
Svojtka&Co. (2016)
V tejto knižke nájdu naši najmenší malého zajačika a plno jednoduchých aktivít, ktoré im pomôžu naučiť sa bez námahy počítať do troch. Nauč sa čísla s malým zajačikom! Koľko jabĺk je na obrázku? Sú tu dva medvedíky alebo len jeden? (viac o titule)
Naša cena: 2,30 € posielame do 4 dní
15.
Predškolák
Milí rodičia, pripravme predškolákov na úlohy, ktoré ich čakajú v prvej triede. Šikovné deti by už pri nástupe do školy mali vedieť vymenovať farby, dni v týždni, ročné obdobia, mali by vedieť narátať do desať a poznať niektoré písmenká... (viac o titule)
Naša cena: 4,74 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
16.
Kniha úloh pre predškolákov so samolepkami
Svojtka&Co. (2012)
Niekoľko rozprávok a jednoduché veselé skladačky, maľovanky a samolepky robia z tvorivej knižky dobrý nástroj, ako zamestnať deti a podporiť ich tvorivosť. (viac o titule)
Naša cena: 7,51 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
17.
Veľká kniha o prírode s nálepkami
Svojtka&Co. (2012)
Táto atraktívna knižka obsahuje 300 pekných samolepiek s obrázkami zvierat a rastlín – od iskerníka a včiel až po kôrovce a stromy. Nálepky sa nalepujú na príslušné strany s užitočnými informáciami o jednotlivých biologických druhoch. (viac o titule)
Naša cena: 9,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
18.
Myšací detektívi
Josef Pospíchal  ·  Pierot (2016)
V jednej myšacej diere na policajnej stanici bývajú dvaja myšací detektívi, Maťko a Aďko. Žijú tu pokojným životom dovtedy, kým sa neobjaví myšacia slečna, pred ktorou sa začnú predvádzať. Jedného dňa však myška nepríde. Maťko a Aďko nelenia a ako... (viac o titule)
Naša cena: 2,85 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
19.
EURO 2016: Zošit plný maľovaniek a úloh
CPRESS (2016)
Priprav si pastelky a fixky a naštartuj svoju predstavivosť – sú tu najväčšie Majstrovstvá Európy vo futbale UEFA v dejinách! Táto kniha je nabitá obrázkami futbalových hviezd, ktoré čakajú len na to, kedy ich vyfarbíš. Navyše v nej nájdeš mnoho... (viac o titule)
Naša cena: 5,69 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
20.
Môj zošit Montessori
Svojtka&Co. (2017)
NOVINKA  
Aktivity inšpirované metódou Montessori umožnia deťom spoznávať vlastnými silami okolitý svet. Deti od 3 rokov sa pripravia na písanie, čítanie i počítanie. (viac o titule)
Naša cena: 12,52 €  (teda ušetríte 16%) posielame do 4 dní
Nemiluj knihy, aby si si nimi ozdobil svoj príbytok, ale preto, aby si nimi vyzdobil srdce i ducha. (Jan Patočka)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 383 349,83 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička