popis
Komiks

Knihy Deti a mládež Komiks

V podkategórii Komiks sa nachádza 910 titulov.

(zmeniť výber) všetky   (zmeniť výber) všetky  

1.
Vieš, čo ješ?
Pavla Šmikmátorová, Libor Drobný  ·  CPRESS (2016)
Máte radi vyprážaný syr s hranolčekmi a tatárskou omáčkou? A viete, že keď toto jedlo budete jesť často, môžete skončiť v nemocnici? A čo tak kupované jahodové zákusky so želatínou? Vedeli ste, že obsahujú zomleté červené chrobáčiky, kože a kosti? Tiež... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
2.
Strážci
Vlastislav Toman  ·  Nakladatelství Josef Vybíral (2016)
Ucelené vydání komiksových příběhů Strážců, by nemělo chybět v knihovničce žádného pamětníka, kterému STRÁŽCI nahrazovali tehdy nedostupné Rychlé šípy. Jejich duchovním otcem je Vlastislav Toman, dlouholetý šéfredaktor časopisu ABC... (viac o titule)
Naša cena: 23,73 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
3.
Plants vs. Zombies: Trávogedon
Paul Tobin, Ron Chan  ·  Computer Press (2016)
NA SKLADE  
Populárna hra Plants vs. Zombies konečne i v podobe komiksu! Ubrblaný blázon Dave sa snaží pomôcť svojej neteri Patrícii a jej kamarátovi Natovi odraziť inváziu zombií, ktorá postupne zaplavuje pokojné mestečko. Ich jedinou nádejou je armáda špeciálnych r (viac o titule)
Naša cena: 6,64 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 24 hodín
4.
Angry Birds vo filme: Komiks
CPRESS (2016)
Angry Birds s filmom prilietajú v úplne novom kabáte, aby sa pochválili svojím ešte farebnejším a veselším perím. A majú sa čím chváliť! Red, Chuck, Bomb a spol. rozpútajú u vás doma salvu smiechu. Neodoláte a budete zobať jeden bláznivý príbeh z Piplandu (viac o titule)
Naša cena: 5,22 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
5.
Pupčeky 2
CooBoo (2012)
Vydavateľstvo CooBoo vám prináša komiksovú novinku Pupčeky 2. Škraty to majú veru ťažké… A zvlášť v jednom z najpredávanejších francúzskych komiksov posledných rokov... (viac o titule)
Naša cena: 5,22 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
6.
4 pirátske príbehy Štvorlístka
Jaroslav Němeček a kolektív  ·  Čtyřlístek (2014)
Kniha obsahuje príbehy: Zlaté vajce, Pod pirátskou vlajkou, Bobík pirátom a Vesmírni piráti... (viac o titule)
Naša cena: 10,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
7.
Pupčeky 1
Delaf Dubuc  ·  CooBoo (2012)
Bláznivý komiks pre dievčatá o dievčatách! Jenny, Vicky a Karin sú kamarátky – Jenny a Vicky sú však obletované a obdivované, no „dlhaňa“ Karin neobľúbená a obyčajná... Kým prvé dve trávia hodiny čítaním časopisu Gérl a skrášľovaním sa... (viac o titule)
Naša cena: 5,22 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
8.
Šmolkovské kúpele
Peyo  ·  Albatros (2011)
Ďalší zo série komiksov o šmolkoch, modrých škriatkoch, ktorí spolu zažívajú veselé dobrodružstvá. Vtipný komiks s mnohými farebnými obrázkami poteší malých i veľkých, v knihe nechýbajú naši kamaráti: múdry Tatko Šmolko, očarujúca Šmolinka... (viac o titule)
Naša cena: 3,37 €  (teda ušetríte 43%) zvyčajne posielame do 3 dní
9.
Mišo a Rišo z našej ulice
Danuša Dragulová-Faktorová  ·  Daxe (2011)
Mišo a Rišo sú dvaja kamaráti z tej istej ulice, spolužiaci z jednej školy i triedy. Loptoši, huncúti, výmyselníci, no i správni chalani súčasne. Všetko tak akurát! Ani veľa, ani málo. A takým sa zvykne veru všeličo prihodiť!... (viac o titule)
Naša cena: 15,68 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
10.
Šmolko reportér
Peyo  ·  Albatros (2012)
Nový šmolkovský komiks s veselým príbehom a množstvom farebných obrázkov! Aj v dedine šmolkov sa vždy niečo zaujímavé udeje a všetci sú zvedaví na najnovšie klebety. Šmolko Reportér nezaváha a hneď sa pustí do tvorby šmolkovských novín... (viac o titule)
Naša cena: 3,37 €  (teda ušetríte 43%) zvyčajne posielame do 3 dní
11.
Šmolkovské leto
Peyo  ·  Albatros (2012)
Hracia kniha plná komiksových príbehov, rébusov, labyrintov a hádaniek prináša skvelú zábavu pre všetky deti, ktoré majú radi šmolkov! V tejto knihe nájdu malí čitatelia vždy komiksový príbeh s letnou tematikou, za ktorým nasledujú strany plné úloh... (viac o titule)
Naša cena: 3,37 €  (teda ušetríte 43%) zvyčajne posielame do 3 dní
12.
Šmolkovské bábätko
Peyo  ·  Albatros (2011)
Šmolkovské bábätko a iné príbehy je ďalším zábavným komiksom pre deti aj dospelých z vydavateľstva Albatros. V dedinke šmolkov jednej pokojnej noci, kedy svieti na oblohe zázračný modrý mesiac, pristane pán Bocian a nechá šmolkom poklad... (viac o titule)
Naša cena: 3,37 €  (teda ušetríte 43%) zvyčajne posielame do 3 dní
13.
Šmolkovská zima
Albatros (2011)
Hracia kniha plná komiksov, rébusov, labyrintov a hádaniek prináša skvelú zábavu pre všetky deti, ktoré majú radi šmolkov! V tejto knihe nájdu zvedaví čitatelia vždy komiksový príbeh so zimnou tematikou, za ktorým nasledujú strany plné úloh – nakresli šmo (viac o titule)
Naša cena: 3,37 €  (teda ušetríte 43%) zvyčajne posielame do 3 dní
14.
Dobrodružstvá Ferda Mravca
Ondřej Sekora  ·  Albatros (2010)
Obľúbený česko-slovenský kreslený hrdina Ferdo Mravec v komikse! Obrázkové príbehy s Ferdom, ktoré Ondřej Sekora v rokoch 1933–1941 pripravoval pre Ľudové noviny, teraz v kompletnej podobe vydáva nakladateľstvo Albatros... (viac o titule)
Naša cena: 4,75 €  (teda ušetríte 36%) zvyčajne posielame do 3 dní
15.
The Flash: Rogues Revolution
Francis Manapul, Brian Buccellato  ·  DC Comics (2014)
Struck by a bolt of lightning and doused in chemicals, Central City Police scientist Barry Allen was transformed into the fastest man alive. Tapping into the energy field called The Speed Force, he applies a tenacious sense of justice to ... (viac o titule)
Naša cena: 11,88 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
16.
Plants vs. Zombies: Postrach okolia
Paul Tobin, Ron Chan  ·  Computer Press (2017)
NOVINKA  
Mladí dobrodruhovia Patrícia a Nate spoločne s ubrblaným strážcom susedstva bláznivým Davom bojovali so zombiami v minulosti i v budúcnosti. Sú však pripravení na novú vlnu akademicky vzdelaných protivníkov? Dokážu čeliť nielen diabolskému plánu... (viac o titule)
Naša cena: 6,79 €  (teda ušetríte 15%) zvyčajne posielame do 3 dní
17.
Grafitové dievča
Miroslava Varáčková  ·  Slovart (2017)
PRIPRAVUJEME
Táňa kráča v ústrety bezútešnej budúcnosti - doštudovať s odretými ušami, nájsť si najpodradnejšiu prácu v meste a dúfať, že ju už nechytia policajti... (viac o titule)
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 30.4.2017
18.
Timi a Maxo: Expedícia Afrika
Tibor Szendrei  ·  Vydavateľstvo Fragment (2017)
Pridajte sa ku skúseným dobrodruhom Bobovi a Tomovi a vydajte sa s nimi do kolísky ľudstva, do Afriky. Navštívte slnkom spaľované púšte, rozľahlé savany i zelené dažďové pralesy. Spoznáte miesta a ľudí, ktorí tam žijú. Stanete sa svedkami zvláštnych súboj (viac o titule)
Naša cena: 8,07 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
19.
Angry Birds: Bez praku ani ranu
CPRESS (2015)
Puknete smiechom! Na Kviklande došlo ku katastrofe. Teda aspoň pre vtáčích obyvateľov ostrova. Najlepšia zbraň proti kradnúcim prasatám je na kúsky a Reptáci sú úplne bezbranní. Ako bez presláveného praku uchrániť svoje vajcia? A čo sa stane, keď... (viac o titule)
Naša cena: 5,49 € Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
20.
Červený Amadeus
Divus (2007)
Naša cena: 7,45 € Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
Je ľahšie nudnú knihu napísať, ako prečítať. (Móra)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 372 894,63 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička