popis
Komiks

Knihy Deti a mládež Komiks

V podkategórii Komiks sa nachádza 925 titulov.

(zmeniť výber) všetky   (zmeniť výber) všetky  

1.
Grafitové dievča
Miroslava Varáčková  ·  Slovart (2017)
NA SKLADE  
Táňa kráča v ústrety bezútešnej budúcnosti - doštudovať s odretými ušami, nájsť si najpodradnejšiu prácu v meste a dúfať, že ju už nechytia policajti... (viac o titule)
Naša cena: 10,64 €  (teda ušetríte 11%) posielame ihneď
2.
Plants vs. Zombies: Garden Warfare
Paul Tobin, Jacob Chabot  ·  Computer Press (2017)
NOVINKA  
Komiks podľa obľúbenej videohry rozpráva príbeh, ktorý vyústil do Garden Warfare 2! Ako sa začala Zombossifikácia mestečka? Odkiaľ sa vzali všetky tie nové rastliny a zombie? Vydajte sa za veselým, akciou prešpikovaným a zombiami prepchatým... (viac o titule)
Naša cena: 6,76 €  (teda ušetríte 15%) posielame do 5 dní
3.
Vieš, čo ješ?
Pavla Šmikmátorová  ·  CPRESS (2016)
Máte radi vyprážaný syr s hranolčekmi a tatárskou omáčkou? A viete, že keď toto jedlo budete jesť často, môžete skončiť v nemocnici? A čo tak kupované jahodové zákusky so želatínou? Vedeli ste, že obsahujú zomleté červené chrobáčiky, kože a kosti? Tiež... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
Plants vs. Zombies: Časokalypsa
Paul Tobin, Ron Chan  ·  Computer Press (2016)
Minulosť, budúcnosť... A zombie! Už zasa! Geniálny vynálezca a prvotriedny strážca susedstva, ubrblaný blázon Dave, pomôže svojej neteri Patrícii a mladému dobrodruhovi Natovi odraziť ďalší nápor zombií pod vedením desivého Zombossa. Trojica hrdinov za... (viac o titule)
Naša cena: 6,64 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
5.
Plants vs. Zombies: Trávogedon
Paul Tobin, Ron Chan  ·  Computer Press (2016)
Populárna hra Plants vs. Zombies konečne i v podobe komiksu! Ubrblaný blázon Dave sa snaží pomôcť svojej neteri Patrícii a jej kamarátovi Natovi odraziť inváziu zombií, ktorá postupne zaplavuje pokojné mestečko. Ich jedinou nádejou je armáda špeciálnych r (viac o titule)
Naša cena: 6,64 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
Plants vs. Zombies: Postrach okolia
Paul Tobin, Ron Chan  ·  Computer Press (2017)
Mladí dobrodruhovia Patrícia a Nate spoločne s ubrblaným strážcom susedstva bláznivým Davom bojovali so zombiami v minulosti i v budúcnosti. Sú však pripravení na novú vlnu akademicky vzdelaných protivníkov? Dokážu čeliť nielen diabolskému plánu... (viac o titule)
Naša cena: 7,97 € posielame do 5 dní
7.
Pupčeky 2
CooBoo (2012)
Vydavateľstvo CooBoo vám prináša komiksovú novinku Pupčeky 2. Škraty to majú veru ťažké… A zvlášť v jednom z najpredávanejších francúzskych komiksov posledných rokov... (viac o titule)
Naša cena: 5,22 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
8.
Pupčeky 1
Delaf Dubuc  ·  CooBoo (2012)
Bláznivý komiks pre dievčatá o dievčatách! Jenny, Vicky a Karin sú kamarátky – Jenny a Vicky sú však obletované a obdivované, no „dlhaňa“ Karin neobľúbená a obyčajná... Kým prvé dve trávia hodiny čítaním časopisu Gérl a skrášľovaním sa... (viac o titule)
Naša cena: 5,22 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
9.
Bob a Tom: Expedícia Afrika
Tibor Szendrei  ·  Vydavateľstvo Fragment (2017)
Pridajte sa ku skúseným dobrodruhom Bobovi a Tomovi a vydajte sa s nimi do kolísky ľudstva, do Afriky. Navštívte slnkom spaľované púšte, rozľahlé savany i zelené dažďové pralesy. Spoznáte miesta a ľudí, ktorí tam žijú. Stanete sa svedkami zvláštnych súboj (viac o titule)
Naša cena: 8,27 €  (teda ušetríte 3%) posielame do 5 dní
10.
Angry Birds vo filme: Komiks
CPRESS (2016)
Angry Birds s filmom prilietajú v úplne novom kabáte, aby sa pochválili svojím ešte farebnejším a veselším perím. A majú sa čím chváliť! Red, Chuck, Bomb a spol. rozpútajú u vás doma salvu smiechu. Neodoláte a budete zobať jeden bláznivý príbeh z Piplandu (viac o titule)
Naša cena: 5,22 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
11.
Mišo a Rišo z našej ulice
Danuša Dragulová-Faktorová  ·  Daxe (2011)
Mišo a Rišo sú dvaja kamaráti z tej istej ulice, spolužiaci z jednej školy i triedy. Loptoši, huncúti, výmyselníci, no i správni chalani súčasne. Všetko tak akurát! Ani veľa, ani málo. A takým sa zvykne veru všeličo prihodiť!... (viac o titule)
Naša cena: 15,68 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
12.
4 pirátske príbehy Štvorlístka
Jaroslav Němeček a kolektív  ·  Čtyřlístek (2014)
Kniha obsahuje príbehy: Zlaté vajce, Pod pirátskou vlajkou, Bobík pirátom a Vesmírni piráti... (viac o titule)
Naša cena: 10,36 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
13.
Dobrodružstvá Ferda Mravca
Ondřej Sekora  ·  Albatros (2010)
Obľúbený česko-slovenský kreslený hrdina Ferdo Mravec v komikse! Obrázkové príbehy s Ferdom, ktoré Ondřej Sekora v rokoch 1933–1941 pripravoval pre Ľudové noviny, teraz v kompletnej podobe vydáva nakladateľstvo Albatros... (viac o titule)
Naša cena: 7,51 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
14.
Strážci
Vlastislav Toman  ·  Nakladatelství Josef Vybíral (2016)
Ucelené vydání komiksových příběhů Strážců, by nemělo chybět v knihovničce žádného pamětníka, kterému STRÁŽCI nahrazovali tehdy nedostupné Rychlé šípy. Jejich duchovním otcem je Vlastislav Toman, dlouholetý šéfredaktor časopisu ABC... (viac o titule)
Naša cena: 23,73 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 10 dní
15.
Šmolkovské kúpele
Peyo  ·  Albatros (2011)
Ďalší zo série komiksov o šmolkoch, modrých škriatkoch, ktorí spolu zažívajú veselé dobrodružstvá. Vtipný komiks s mnohými farebnými obrázkami poteší malých i veľkých, v knihe nechýbajú naši kamaráti: múdry Tatko Šmolko, očarujúca Šmolinka... (viac o titule)
Naša cena: 5,61 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
16.
Šmolkovské bábätko
Peyo  ·  Albatros (2011)
Šmolkovské bábätko a iné príbehy je ďalším zábavným komiksom pre deti aj dospelých z vydavateľstva Albatros. V dedinke šmolkov jednej pokojnej noci, kedy svieti na oblohe zázračný modrý mesiac, pristane pán Bocian a nechá šmolkom poklad... (viac o titule)
Naša cena: 5,61 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
17.
Šmolko reportér
Peyo  ·  Albatros (2012)
Nový šmolkovský komiks s veselým príbehom a množstvom farebných obrázkov! Aj v dedine šmolkov sa vždy niečo zaujímavé udeje a všetci sú zvedaví na najnovšie klebety. Šmolko Reportér nezaváha a hneď sa pustí do tvorby šmolkovských novín... (viac o titule)
Naša cena: 5,61 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
18.
Šmolkovské leto
Peyo  ·  Albatros (2012)
Hracia kniha plná komiksových príbehov, rébusov, labyrintov a hádaniek prináša skvelú zábavu pre všetky deti, ktoré majú radi šmolkov! V tejto knihe nájdu malí čitatelia vždy komiksový príbeh s letnou tematikou, za ktorým nasledujú strany plné úloh... (viac o titule)
Naša cena: 5,61 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
19.
Garfield 2: V nadživotní velikosti
Jim Davis  ·  Crew (2016)
Druhé vydání druhé knihy Garfieldových stripů. Garfield tloustne a Jon šílí. (viac o titule)
Naša cena: 4,42 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
20.
Angry Birds: Bez praku ani ranu
CPRESS (2015)
Puknete smiechom! Na Kviklande došlo ku katastrofe. Teda aspoň pre vtáčích obyvateľov ostrova. Najlepšia zbraň proti kradnúcim prasatám je na kúsky a Reptáci sú úplne bezbranní. Ako bez presláveného praku uchrániť svoje vajcia? A čo sa stane, keď... (viac o titule)
Naša cena: 5,49 € Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
Knihy, ktoré chvália, sú tie, ktoré nikto nečíta. (A. France)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 386 593,74 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička