Vedeli ste, že...? Ponúkame vám najviac možností platby spomedzi všetkých internetových obchodov - až 14 spôsobov!

Cudzojazyčná literatúraAnglický jazykBeletria – anglickyDetektívky

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 390 titulov

1.
Michael Connelly  ·  Orion (2016)
Six months ago, Harry Bosch left the LAPD before they could fire him, and then hired maverick Defence Attorney Mickey Haller to sue the department for forcing him out. Although it wasn't the way he wanted to go, ... (viac o knihe)
Naša cena: 7,55 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
2.
Arthur Conan Doyle  ·  MacMillan (2005)
This series provides a wide variety of reading materials for all learners of English. The books are retold versions of popular classics and contemporary titles as well as specially written stories. (viac o knihe)
Naša cena: 10,59 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 7 dní
3.
Agatha Christie  ·  Garamond (2013)
Pokud se něco zdá být příliš výhodné, než aby to byla pravda, je to přinejmenším podivné. Když si manželé Robinsonovi pronajmou byt v londýnské čtvrti Knightsbridge za čtvrtinu obvyklé ceny, vzbudí to pozornost kapitána Hastingse... (viac o knihe)
Naša cena: 8,43 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 7 dní
4.
Jo Nesbo  ·  Vintage (2016)
A young woman is murdered in her Oslo flat. One finger has been severed from her left hand, and behind her eyelid is secreted a tiny red diamond in the shape of a five-pointed star – a pentagram, the devil’s star... (viac o knihe)
Naša cena: 7,13 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
5.
Agatha Christie  ·  HarperCollins Publishers
All 51 Hercule Poirot short stories presented in chonological order in a single volume - plus a bonus story not seen for more than 70 years... (viac o knihe)
Naša cena: 16,10 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
6.
Arthur Conan Doyle  ·  Race Point (2013)
NA SKLADE
The next elegant edition in the Knickerbocker Classic series is The Complete Sherlock Holmes comprised of 4 full-length novels and 56 short stories featuring the world’s most famous pipe-smoking detective... (viac o knihe)
Naša cena: 30,35 €  (teda ušetríte 5%) posielame ihneď
7.
Jo Nesbo  ·  Harvill Secker (2017)
NA SKLADE
There’s a new killer on the streets and he’s out for blood. A woman is found murdered after an internet date. The marks left on her body show the police that they will be dealing with a particularly vicious case... (viac o knihe)
Naša cena: 15,21 €  (teda ušetríte 8%) posielame ihneď
8.
Michael Connelly  ·  Orion (2016)
Six months ago, Harry Bosch left the LAPD before they could fire him, and then hired maverick Defence Attorney Mickey Haller to sue the department for forcing him out. Although it wasn't the way he wanted to go, ... (viac o knihe)
Naša cena: 7,13 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
9.
Lars Kepler  ·  Blue Door (2012)
Read the number one Scandinavian crime bestseller taking the world by storm Karolinska Hospital, Stockholm. Detective Inspector Joona Linna is faced with a boy who witnessed the gruesome murder of his family... (viac o knihe)
Naša cena: 10,44 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
10.
Edika (2016)
O Jacku Rozparovači slyšel asi každý. Spousta lidí se snažila a doposud snaží rozluštit záhadu, kdo stál za vraždami prostitutek v londýnském Whitechapelu na sklonku 19. století. I když se čas od času objeví zpráva, že... (viac o knihe)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 7 dní
11.
Arthur Conan Doyle  ·  HarperCollins Publishers (2011)
NA SKLADE
′Sherlock Holmes was transformed when he was hot upon such a scent as this. Men who had only known the quiet thinker and logician of Baker Street would have failed to recognize him. His face flushed and darkened... (viac o knihe)
Naša cena: 3,47 €  (teda ušetríte 5%) posielame ihneď
12.
Camilla Läckberg  ·  HarperCollins Publishers (2016)
No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo... (viac o knihe)
Naša cena: 8,44 €  (teda ušetríte 6%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
13.
Michael Connelly  ·  Orion (2017)
A new thriller introducing a driven young detective trying to prove herself in the LAPD. Renée Ballard works the night shift in Hollywood, beginning many investigations but finishing none as each morning she turns her ... (viac o knihe)
Naša cena: 15,15 €  (teda ušetríte 14%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
14.
Stieg Larsson  ·  MacLehose Press (2015)
Lisbeth Salander gets under the skin of her targets like no-one else. Those who underestimate her live to regret it. If they are lucky. Mikael Blomkvist - disgraced journalist, womanizer ... (viac o knihe)
Naša cena: 10,40 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
15.
Agatha Christie  ·  HarperCollins Publishers (2017)
Evidence that clears the name of a boy sentenced for killing his adopted mother arrives too late to save his life – so who did kill her? Dr. Arthur Calgary takes a ferry across the Rubicon River to Sunny Point, the home of the Argyle family... (viac o knihe)
Naša cena: 10,40 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
16.
Edika (2014)
Proč posílá bezcitný únosce inspektoru Hudsonovi stále nové úkoly k řešení? Co má společného začínající řidička se ztracenou želvou? A proč výstup v talkshow končí smrtí? Pomozte inspektoru Hudsonovi a jeho týmu vyřešit zapeklité... (viac o knihe)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 7 dní
17.
Arthur Conan Doyle  ·  INFOA (2006)
Asi nejznámější holmesovský detektivní román je neobyčejně působivým příběhem z ponurých anglických blat... (viac o knihe)
Naša cena: 8,60 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 4 dní
18.
Agatha Christie  ·  HarperCollins Publishers (2015)
A new paperback slipcase featuring six of Hercule Poirot's very best cases. 'My name is Hercule Poirot and I am probably the greatest detective in the world.' This new boxed set of paperbacks collects six of ... (viac o knihe)
Naša cena: 49,88 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
19.
Agatha Christie  ·  Edika (2012)
Detektív Hercule Poirot je u nás známy hlavne vďaka televíznemu seriálu, ktorého scenár čerpá z poviedok Agathy Christie, majsterky tajomných zápletiek v príbehoch s prekvapivým rozuzlením... (viac o knihe)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
20.
Jo Nesbo  ·  Vintage (2016)
NA SKLADE
The new book from the number one bestselling author of The Son and The Snowman, Jo Nesbo. Jon is on the run. He has betrayed Oslo's biggest crime lord: The Fisherman. Fleeing to an isolated corner of Norway, to a mountain town so ... (viac o knihe)
Naša cena: 6,18 €  (teda ušetríte 5%) posielame ihneď
123456789 … 20

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Nikdy nepožičiavaj knihy, pretože ti ich nikto nikdy nevráti. Všetky knihy v mojej knižnici sú tie, ktoré mi požičali iní... (Anatole France)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 394 751,83 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička