Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Knihy od: Monika Šimkovičová

Od autora Monika Šimkovičová máme v ponuke 5 titulov

1.
Roden24  E-KNIHA
Monika Šimkovičová  ·  Publixing Ltd (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Homo Vigilis. Vigilovia. Nový ľudský druh, ktorý ku svojmu životu nepotrebuje spánok. Vigilovia nepotrebujú oddych, necítia únavu a nebývajú na rozdiel od Spiacich ani chorí. Navyše majú dokonalý čuch. Zdá sa, že k ich dokonalosti... (viac o eknihe)
Naša cena: 2,40 € okamžite na stiahnutie
2.
Xindl X a Monika Šimkovičová  ·  Galén (2010)
Nebývá zvykem, aby knižní novela měla více autorů, nebývá zvykem, aby byla dvojjazyčná a navíc ještě otevřeně kontroverzní. Kniha hudebníka, textaře a scénáristy Xindla X a výtvarnice Moniky Šimkovičové přesvědčivě dokazuje, že to možné je... (viac o knihe)
Naša cena: 10,81 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Roden24  AUDIOKNIHA (NA STIAHNUTIE)
Monika Šimkovičová  ·  Publixing Ltd (2016)
Roden24 je mimoriadne dielo, ktoré svojim obsahom aj formou posúva hranice a vytvára nový ľudský fenomén Homo Vigilis. Pracuje s emóciami poslucháčov, ale zároveň provokuje ich fantáziu a predstavivosť. (viac o audioknihe)
Naša cena: 6,24 € okamžite na stiahnutie
4.
Monika Šimkovičová  ·  Publixing Ltd (2016)
Úžasný objav! Jedna pilulka nahradí 9 hodín spánku. Budúcnosť patrí tým, ktorí nepotrebujú spať. Budúcnosť patrí Vigilom. Martha sa stáva jedným z prvých Vigilov. Dostáva sa do spoločnosti ľudí, ktorí majú všetok čas sveta. Zvláda tak množstvo... (viac o knihe)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
5.
Monika Šimkovičová  ·  Publixing Ltd (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Úžasný objav! Jedna pilulka nahradí 9 hodín spánku. Budúcnosť patrí tým, ktorí nepotrebujú spať. Budúcnosť patrí Vigilom. Martha sa stáva jedným z prvých Vigilov. Dostáva sa do spoločnosti ľudí, ktorí majú všetok čas sveta. Zvláda tak množstvo... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,95 €  (teda ušetríte 59%) okamžite na stiahnutie

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Všetky veci, ktoré chcem vedieť, sú v knihách. Môj najlepší priateľ je ten človek, ktorý mi daruje knihu, ktorú som ešte nečítal. (Abraham Lincoln)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 390 550,89 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička