Vedeli ste, že...? U nás nakupujete naozaj bezpečne. Celý objednávkový proces je chránený šifrovaním.

Knihy od: Roger Ford

Od autora Roger Ford máme v ponuke 3 tituly

1.
Roger Ford a Tim Ripley  ·  Naše vojsko (2012)
Ve 20. století vznikly mocné zbraně, schopné ničit cíle ve velkých vzdálenostech, významně vzrostla účinnost veškeré výzbroje používané armádami. Přesto se ve všech válkách moderní éry vojáci znepřátelených stran střetávají v boji zblízka... (viac o titule)
Naša cena: 6,44 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Roger Ford  ·  Ottovo nakladateľstvo (2016)
Uznávaný odborník na históriu a vývoj zbraní Roger Ford je autorom desiatok titulov s vojnovou tematikou. Kniha Tajné nemecké zbrane druhej svetovej vojny jedinečným a prehľadným spôsobom mapuje nielen známejšie, ale i takmer neznáme zbraňové projekty... (viac o titule)
Naša cena: 12,34 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Roger Ford  ·  Ottovo nakladatelství (2016)
Uznávaný odborník na historii a vývoj zbraní Roger Ford je autorem desítek titulů s válečnou tematikou. Kniha Tajné německé zbraně druhé světové války jedinečným způsobem přehledně mapuje nejen známější, ale i téměř neznám (viac o titule)
Naša cena: 11,12 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Čítanie je najlepšie učenie. Sledovať myšlienky veľkého človeka - to je tá najzaujímavejšia veda. (Alexandr Sergejevič Puškin)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 383 212,47 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička