popis Vedeli ste, že...?  Martinus.sk je najväčší internetový obchod na Slovensku.

Knihy od: Nora Roberts

Bolo nájdených 41 titulov od autora/ky Nora Roberts.

1.
Rachel a Alex
Nora Roberts  ·  Remedium (2012)
Rachel sa pri svojej práci náhodne stretne so Zackom Muldoonom. Rachel je advokátka, ktorá obhajuje Zackovho brata Nicka, ktorého prichytili pri lúpeži. Zack je drsný námorník, ktorý mladej advokátke nedôveruje. Po čase však zistí, že sa mýli a sám pomô (viac o titule)
Naša cena: 13,21 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 7 dní
2.
Červená ľalia
Nora Roberts  ·  Columbus (2013)
Stella a Roz stále obývajú harperovské rodinné sídlo spolu so slobodnou matkou Hayley a jej dcérkou Lily. Duch zvaný harperovská nevesta sa stále častejšie zjavuje v Hayleyinej spálni a prevteľuje sa do nej, dokonca hovorí jej ústami... (viac o titule)
Naša cena: 11,35 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
3.
Nataša a Michail
Nora Roberts  ·  Remedium (2012)
Mladá žena Nataša sa presťahuje z New Yorku do malého mestečka v Západnej Virgínii. Ako úspešná baletka sa po sklamaní v láske a nečakanej strate svojho dieťatka vzdá slávy a hľadá pokoj v malom mestečku, kde sa venuje vlastnému obchodíku s hračkami. (viac o titule)
Naša cena: 13,21 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 10 dní
4.
Modrá georgína
Nora Roberts  ·  Columbus (2012)
Stella Rotchildová sa po tragickej smrti manžela rozhodne začať svoj život odznova. Ako nadanej manažérke sa jej podarí získať prácu snov v záhradníckom centre Rosalindy Harperovej... (viac o titule)
Naša cena: 11,35 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
5.
Čierna ruža
Nora Roberts  ·  Columbus (2012)
Druhé pokračovanie trilógie Záhrada prináša príbeh Rosalindy Harperovej, úspešnej a krásnej ženy, ktorá však nemala šťastie v láske. Po smrti prvého manžela sa znovu vydala, ale za vypočítavého mladého muža... (viac o titule)
Naša cena: 11,35 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
Len vydrž snívať
Nora Roberts  ·  Naše vojsko-Columbus (2004)
Druhý diel romantickej trilógie. Pre čitateľov pripravujeme tretiu časť Už môžeš sníva, ktorá sa venuje bohatej, krásnej a rozvedenej Laure Templetonovej. Nájde aj ona vysnívanú lásku? (viac o titule)
Naša cena: 9,42 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je žiaľ vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
7.
Odvaha snívať
Nora Roberts  ·  Columbus (2004)
Tri mladé ženy Lauru, Kate a Margo spája dávne priateľstvo, takmer sesterský vzťah. Každá z nich pochádza z iného prostredia, vyrastali však spolu v zámožnej rodine Lauriných rodičov... (viac o titule)
Naša cena: 9,43 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je žiaľ vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
8.
Už môžeš snívať
Nora Roberts  ·  Columbus (2004)
Tretí diel romantickej trilógie. Kým Laura s priateľkami Katie a Margo vytrvalo hľadá poklad na pobreží, Laurine dcérky chodia za Michaelom do stajne a cítia, že ich mama nájde poklad priamo tam. (viac o titule)
Naša cena: 9,42 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je žiaľ vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
9.
Veřejná tajemství
Nora Roberts  ·  Alpress (2014)
Na malou, vyděšenou a osamělou Emmu se usmálo štěstí. Matka alkoholička ji za peníze předá otci – známé rockové hvězdě. V nové rodině je Emma šťastná, nadevše miluje... (viac o titule)
Naša cena: 5,73 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 6 dní
10.
Kouzlo okamžiku
Nora Roberts  ·  Alpress (2011)
Laurel je do Dela zamilovaná od první chvíle, co ho poznala. Dlouho potlačované city ji přimějí, že jednou popustí uzdu své vášně a vroucně Dela políbí. Zaskočený Del si musí chtě nechtě připustit, že mu Laurel vůbec není lhostejná... (viac o titule)
Naša cena: 12,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
11.
Žhavý led
Žhavý led   CZ
Nora Roberts  ·  Alpress (2011)
Whitney MacAllisterová, znuděná životem bohaté dědičky, narazí na newyorské ulici na pohledného muže, který je na útěku před komplici. Douglas Lord, zloděj a podvodník, vnáší náhle do jejího života dobrodružství, ale i nebezpečí a cit... (viac o titule)
Naša cena: 11,63 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
12.
Zákon přitažlivosti
Nora Roberts  ·  Alpress (2011)
Parker miluje svou práci a na soukromý život jí nezbývá čas. Stejně jí chybí ten pravý mužský! Motá se kolem ní jenom libový frajírek Malcolm. Jeho styl a silná motorka jí lezou na nervy, vypořádá se s ním proto s rázností sobě vlastní... (viac o titule)
Naša cena: 12,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
13.
Hollow
Hollow   EN
Nora Roberts  ·  Jove (2008)
For Fox, Caleb, Gage and the other residents of Hawkins Hollow, the number seven portends doom—ever since, as boys, they freed a demon trapped for centuries when their blood spilled upon The Pagan Stone... (viac o titule)
Naša cena: 9,16 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 17 dní
14.
Sanctuary
Sanctuary   EN
Nora Roberts  ·  Piatkus (2008)
Photographer Jo Ellen Hathaway thought she'd escaped the house called Sanctuary long ago. She'd spent her loneliest years there, after the sudden, unexplained disappearance of her mother... (viac o titule)
Naša cena: 6,60 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
15.
Born in Shame
Nora Roberts  ·  Piatkus (2009)
For Shannon Bodine, losing her mother has been doubly heartbreaking: hours before she died, her mother confessed that Shannon's father was not the man she believed, but a married man in Ireland... (viac o titule)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
16.
Zaváté stopy
Nora Roberts  ·  Alpress (2009)
Zatímco se mladé herečky hrnou do Holly-woodu, Cilla utíká opačným směrem. Jako bývalá dětská hvězda si slávy užila vrchovatě a nyní touží po klidu. Usadí se na babiččině venkovském sídle a chystá se ho opravit... (viac o titule)
Naša cena: 10,35 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 6 dní
17.
A Bed of Roses
Nora Roberts  ·  Piatkus (2010)
Emmaline Grant has always loved romance, so it's really no surprise that she has found her calling as a wedding florist. And she gets to work with her best friends Mackensie, Parker and Laurel - she couldn't ask for a better job... (viac o titule)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
18.
Kde končí řeka
Nora Roberts  ·  Alpress (2010)
Dcera zlatého hollywoodského páru Olivia zažila jako dítě děsivou noc, kdy jí přízrak s tváří otce připravil o matku. Na přání příbuzných pak vyrůstala ukrytá před zraky veřejnosti uprostřed přírody na severozápadním pobřeží Pacifiku... (viac o titule)
Naša cena: 4,28 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
19.
Love by Design
Nora Roberts  ·  Silhouette (2008)
Naša cena: 9,13 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 17 dní
20.
Savour the Moment
Nora Roberts  ·  Piatkus (2010)
Childhood friends Mackensie, Parker, Laurel and Emmaline have formed a very successful wedding-planning business together but, despite helping thousands of happy couples organise the biggest day of their lives, all four women are unlucky in love... (viac o titule)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
Nora Robertsová

Nora Robertsová

Svetoznáma autorka romantických thrillerov a historicko-ľúbostných príbehov, ktoré sa neustále držia na čele rebríčkov bestsellerov New York Times a jej knihy milujú čitateľky po celom svete.
V dôsledku ľudskej potreby som odjakživa túžil napísať knihu, ktorá by sa končila slovom majonéza. (Brautigan)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 223 476,19 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička