Vedeli ste, že...? Tovar, ktorý máme na sklade, počas pracovnej doby expedujeme zvyčajne do 2 hodín od prijatia Vašej objednávky.

Knihy od: Mary Roe

Od autora Mary Roe máme v ponuke 3 tituly

1.
Mary Roe  ·  Mary Roe (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Badly mal bezstarostný život až pokiaľ sa starší netopieri nerozhodli zrušiť dvojročný odklad po škole s povinnosťou okamžitého nástupu do zamestnania. V tom čase sa však úplnou náhodou dostane medzi agentov MIBat (Britská letecká... (viac o titule)
Naša cena: 2,95 € okamžite na stiahnutie
2.
Mary Roe  ·  Mary Roe (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Príbeh s jemnými hororovými prvkami s kvapkou humoru. Študenti sa vyberú na školský výlet do "slávneho" Kortského lesa na juhu Anglicka. Ten sa preslávil svojimi strašidelnými démonickými legendami. Vďaka týmto legendám však vznikne... (viac o titule)
Naša cena: 4,95 € okamžite na stiahnutie
3.
Mary Roe  ·  Elist (2017)
Badly mal bezstarostný život až pokiaľ sa starší netopieri nerozhodli zrušiť dvojročný odklad po škole s povinnosťou okamžitého nástupu do zamestnania. V tom čase sa však úplnou náhodou dostane medzi agentov MIBat... (viac o titule)
Naša cena: 5,70 €  (teda ušetríte 18%) po vyjdení posielame do 5 dní
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 10.6.2017

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Farba obálky
Moja kniha je asi príliš nežná, čo dokazuje aj to, že na mňa dosiaľ nebola podaná žaloba. (Zeman M.)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 386 391,90 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička