popis Vedeli ste, že...? Ponúkame vám najviac možností platby spomedzi všetkých internetových obchodov - až 14 spôsobov!

Knihy od: Marián Hatala

Bolo nájdených 5 titulov od autora/ky Marián Hatala.

1.
Kratochvíle pre väčšie deti a menších dospelých
Marián Hatala, Ľubo Guman  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2010)
Poézia Mariána Hatalu, autora niekoľkých básnických zbierok a prekladateľa, je čitateľsky prístupná a zrozumiteľná. V tejto knižke sa inšpiroval svetom zvierat a cezeň reaguje na súčasnosť. Jednotlivé básne ako napr... (viac o titule)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Ľúbostnato
Marián Hatala  ·  Trio Publishing (2013)
Najnovšia zbierka ľúbostnej poézie zrelého básnika Mariána Hatalu s podtitulom tri kapitoly o láske prináša 44 básní, odzrkadľujúcich intímny vzťah muža a ženy. Stále nevyčerpateľná a stále strhujúca téma tém,... (viac o titule)
Naša cena: 6,56 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
3.
Krok od zmierenia
Marián Hatala  ·  Trio Publishing (2015)
Súbor 23 autobiografických poviedok, inšpirovaných príhodami, spomienkami, zážitkami z detstva, mladosti aj nie veľmi dávnej minulosti. Hatala ju venoval svojim dvom hlavným živlom: hemofílii a literatúre. Preto aj rozprávačom je X... (viac o titule)
Naša cena: 9,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
4.
Nespavosť alebo plus mínus štyri steny
Marián Hatala  ·  Pectus (2016)
V najnovšej knižke, v súlade s koncepciou doteraz vydaných básnických zbierok, ponúka autor poetické pásmo, v ktorom muž v byte prežíva nočné udalosti, udalosti odohrávajúce sa v panelovom dome, ale aj na ulici. Reflexívna lyrika, akú Hatala už niekoľko.. (viac o titule)
Naša cena: 5,61 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
5.
Spoveď záškoláka
Marián Hatala  ·  Trio Publishing (2014)
Veselá knižka žartovných a krásne nezbedníckych básničiek Mariána Hatalu "pre väčšie deti a menších dospelých" vo výtvarnej koncepcii a s ilustráciami Ľuba Gumana. Hatala je vždy tak trocha aj uličník. Často (a vtipne) provokuje... (viac o titule)
Naša cena: 7,79 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
Dovoľte svojmu dieťaťu vyberať v knižnici takú knihu, na ktorú dosiahne rozumom, nie rukou. (Novák J.)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 373 602,30 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička