Vedeli ste, že...? Okrem doručenia poštou si u nás môžete vybrať aj komfortné doručenie kuriérom GLS do 24 hodín alebo uloženie v Balíkomatoch.

Lukáš Kovanda

Lukáš Kovanda (1980) je ekonóm a novinár, spolupracuje s časopisom Týden, vedie think-tank Prague Twenty a prednáša na pražskej Vysokej škole ekonomickej. Pod názvami Príbeh dokonalej búrky a Príbeh dlhovej smršte vydal dve knihy rozhovorov s poprednými svetovými ekonómami, vrátane viacerých nositeľov Nobelovej ceny. Popularizácii ekonómie venoval knihu Prečo je vzduch zadarmo a panenstvo drahé, pripravujeme slovenské vydanie knihy zo zákulisia modernej ekonómie Prečo si ženy nemôžu kúpiť príťažlivosť, ale muži áno.

Viac informácií

Od autora Lukáš Kovanda máme v ponuke 10 titulov

1.
Lukáš Kovanda  ·  Premedia (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha predstavuje čarovné zákutia ekonómie, ktoré sa s ňou ale často nespájajú, od krásy až po šťastie. Základom knihy sú rozhovory s poprednými svetovými ekonómami, každý z nich dopĺňajú príspevky, ktoré súvisia s témou... (viac o titule)
Naša cena: 6,50 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
2.
Lukáš Kovanda  ·  Premedia (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Aj vďaka knihám ako Freakonomics už ekonómia nie je dávno iba suchopárnou vedou. V našich zemepisných šírkach však chýbala podobná publikácia, ktorá by pracovala aj s domácimi reáliami. Po dvoch knihách rozhovorov so známymi... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
3.
Lukáš Kovanda  ·  Premedia (2013)
Aj vďaka knihám ako Freakonomics už ekonómia nie je dávno iba suchopárnou vedou. V našich zemepisných šírkach však chýbala podobná publikácia, ktorá by pracovala aj s domácimi reáliami. Po dvoch knihách rozhovorov so známymi ekonómami Lukáš Kovanda... (viac o titule)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
4.
Lukáš Kovanda  ·  Premedia (2014)
Kniha predstavuje čarovné zákutia ekonómie, ktoré sa s ňou ale často nespájajú, od krásy až po šťastie. Základom knihy sú rozhovory s poprednými svetovými ekonómami, každý z nich dopĺňajú príspevky, ktoré súvisia s témou daného rozhovoru. Freudov.... (viac o titule)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
5.
Evžen Korec a Lukáš Kovanda  ·  EKOSPOL (2014)
Kniha je souborem velmi užitečných rad a praktických zkušeností, které ocení všichni, kdo zvažují koupi bytu nebo domu. Prostřednictvím rozhovoru s Evženem Korcem, generálním ředitelem společnosti... (viac o titule)
Naša cena: 4,10 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
6.
Lukáš Kovanda  ·  BIZBOOKS (2012)
Proč jsou obézní dívky svolnější k rizikovému sexu než jejich atraktivnější vrstevnice? Proč fyzicky atraktivní lidé dostávají půjčku na nižší úrok než ti méně vzhlední? Proč se metrosexualita finančně vyplácí a proč se modroocí muži ze severu Evropy v... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
7.
Lukáš Kovanda  ·  Mediacop (2011)
Kniha navazuje na publikaci "Příběh dokonalé bouře a hovory (nejen) s laureáty Nobelovy ceny o finanční krizi" z knižní edice časopisu Týden, kde se hledají odpovědi na otázky: Co nás čeká po finanční krizi?... (viac o titule)
Naša cena: 3,80 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
8.
Lukáš Kovanda  ·  Mediacop (2010)
Kniha se pokouší mapovat vývoj finanční krize, která v letech 2007 až 2009 tak či onak zasáhla celý svět... (viac o titule)
Naša cena: 4,27 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
9.
Lukáš Kovanda  ·  BIZBOOKS (2012)
Proč jsou obézní dívky svolnější k rizikovému sexu než jejich atraktivnější vrstevnice? Proč fyzicky atraktivní lidé dostávají půjčku na nižší úrok než ti méně vzhlední? Proč se metrosexualita finančně vyplácí a proč se modroocí muži ze severu Evropy... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
10.
Lukáš Kovanda  ·  Brána (2013)
Další kniha od autora úspěšného titulu Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé... (viac o titule)
Naša cena: 3,41 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Bez viery v človeka sa nedá žiť plným životom, ani písať novú literatúru. (František Hečko)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 383 326,79 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička