Vedeli ste, že...? Martinus.sk ako jeden z prvých obchodov na Slovensku získal certifikát SAEC Bezpečný nákup. Pre ešte väčší pokoj na Vašej duši :-)

Knihy od: Ľudovít Letošťák

Od autora Ľudovít Letošťák máme v ponuke 4 tituly

1.
Ľudovít Letošťák  ·  Epos (2003)
Od konca 13. storočia, kedy vynašli čierny strelný prach, sa píšu dejiny delostrelectva. Kniha oboznamuje s historickým vývinom delostreleckých mechanických i palných zbraní, druhmi streliva a i. Publikácia obsahuje aj dobové fotografie a náčrty. (viac o knihe)
Naša cena: 11,31 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
2.
Ľudovít Letošťák a Anton Krištof  ·  Epos (2001)
Cieľom tejto publikácie je oboznámiť slovenských poľovníkov s historickým vývinom takých prostriedkov lovu, akými sú poľovnícke pasce. (viac o knihe)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
3.
Ľudovít Letošťák  ·  Epos (2002)
Prvá publikácia, ktorá mapuje históriu i súčastnosť poľovníckych šperkov na našom území. Dozvieme sa ako šperky vznikali z trofeje, ako sa vyvíjali a aký zmysel majú dnes. (viac o knihe)
Naša cena: 10,36 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
4.
Ľudovít Letošťák a Anton Krištof  ·  Epos (2005)
Cílem publikace je seznámit čtenáře s historickým vývojem takových prostředků lovu, jakými jsou lovecké pasti. Kniha obsahuje poznatky o pastích a způsobu lovu snimi, a to i v zahraničí, kde pomáhají profesionálním lovcem lovit kožešinovou zvěř. (viac o knihe)
Naša cena: 8,48 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Tu sme len chvíľku, ale v knihách žijú naše myšlienky dlhý čas. (Neruda J.)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 390 819,69 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička